R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Netflix Büyüyor: Kütüphaneye Dört Yeni Oyun Birden Ekledi

  Dijital yayın devi Netflix, bu ay kitaplığına dört yeni oyun ekleyecek. Netflix'e gelen yeni oyunlar neler?

  Miraç Yılmaz
  Miraç Yılmaz R10 Editörü
  25.05.2022 16:21 1766 2 dk okuma süresi
  Netflix Büyüyor: Kütüphaneye Dört Yeni Oyun Birden Ekledi
  Son Düzenleme:

  Oyun serisini genişletmek amacıyla yayın platformu Netflix, doğrudan mobil uygulamasından indirilebilen dört yeni oyun ekliyor. Netflix, yaptığı son eklemelerle artık abonelerine 22 mobil oyun sunuyor.

  Netflix Gaming giderek genişliyor ve aboneleri için 20'den fazla oyuna yer veriyor. Tüm bu oyunlar, Netflix mobil uygulaması aracılığıyla yayın devinin aboneleri için ücretsiz olarak indirilebilir ve oynanabilir. En son eklenenler arasında bazı gündelik oyunlar, bir RPG ve bir strateji oyunu yer alıyor.

  Şu anda mevcut olan üç yeni oyun, East Side Games'den Dragon Up, 11 Bit Studios'tan Moonlighter ve HandyGames'ten Townsmen – A Kingdom Rebuilt oldu.

  Netflix'e gelen yeni oyunlar neler?

  ABD'li yayın devi, Netflix Gaming'e eklediği bir sonraki oyun grubunu duyurdu. Halihazırda üçü abonelere sunulan dört yeni oyun var.

  Dragon Up, ejderhaları kuluçkalamak ve toplamakla ilgili oldukça basit bir oyundur. Moonlighters, oyuncunun gündüz dükkâncı ve gece bir kahraman olduğu bir mağaza yönetimi simülasyonu/RPG'sidir. 

  Son olarak Townsmen ise oyuncuların küçük bir köyü krallığa dönüştürmek zorunda olduğu strateji oyununun mobil sürümüdür.

  Netflix'e eklenen yeni oyunlar neler?

  Netflix'in sunduğu dördüncü oyun, Direwolf Digital tarafından Exploding Kittens olarak adlandırılıyor ve 31 Mayıs'ta satışa sunulacak. Oyunun Netflix versiyonunu tercih eden oyuncular Radar ve Flip Flop adlı iki özel karta erişebilecekler. 

  Netflix ayrıca şirketin geliştirmekte olduğu animasyonlu Exploding Kittens dizisine dayanan özel bir genişleme paketi de sunacak.

  Şirket son blog yazısında, "İster sıradan bir oyun ister daha sürükleyici bir deneyim için can atıyor olun, keşfetmeniz için çeşitli mobil oyunlar ve bu ay gelecek çok daha fazlası var" dedi.

  Netflix aboneleri günden güne eriyor

  Mart ayında Netflix, son derece popüler Stranger Things ve Walking Dead oyunlarının geliştiricisi Next Games'i 72 milyon dolara satın aldığını duyurdu. Yayın devi, kullanıcılar için daha fazla oyun oluşturmayı hedefliyor.

  Netflix açıkça abone tutma ile mücadele ediyor. Yayın devi kısa süre önce 200.000 abone kaybettiğini ve 2 milyon daha kaybedebileceğini doğruladı. Netflix ve yayın hizmetleri sunan diğer platformlar, artan yaşam maliyeti ve kemer sıkma politikaları nedeniyle abone kaybediyor gibi görünüyor.

  Sadece dizi, film ve belgesel gibi içeriklerin yeterli olmayabileceğini bilen Netflix, hizmetlerini oyunların yanı sıra canlı yayınları da içerecek şekilde çeşitlendiriyor. Şirket ayrıca reklamlarla desteklenen daha düşük fiyatlı bir abonelik katmanı sunabilir.

  Siz Netflix oyunları hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlardan veya R10.NET Forum'dan paylaşabilirsiniz.

  Profesyonel editörlük kariyerime R10'da devam ediyorum.

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  AMD Anti-Lag 2 Resmen Tanıtıldı: İşte Yeni Özellikler!

  AMD, oyunlarda gecikmeyi %37 azaltan Anti-Lag 2 teknolojisini tanıttı. Radeon RX 5000/6000 serisi ve Ryzen 600 GPU'larla uyumlu, CS2'de kullanıma hazır.

  iOS 18 ile iPhone'lara Yeni Emojiler Geliyor: İşte Gelecek Emojiler!

  iOS 18'in yeni emojileri duyuruldu! Göz altı torbaları olan yüz, parmak izi ve daha fazlasıyla mesajlaşmalarınızı renklendirecek yeni emojiler geliyor.

  Microsoft’un Yeni Yapay Zekası Phi-3-Vision: Beklentilerin Üzerinde Performans Gösteriyor!

  Microsoft'un yeni yapay zekası Phi-3-Vision, dil ve görme yeteneklerini birleştirerek rakiplerinden üstün performans sergiliyor. İşte modelin detayları ve yenilikleri!

  iPhone 16 Pro ve Pro Max: İki Yeni Kamera ile Geliyor!

  iPhone 16 Pro ve Pro Max, iki yeni kamera sensörü ile geliyor. 48MP Sony IMX903 sensörlü bu yeni modeller, gelişmiş fotoğraf özellikleriyle piyasaya sürülecek.

  Netflix Büyüyor: Kütüphaneye Dört Yeni Oyun Birden Ekledi

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et