R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Microsoft bunu yapanlara 3 ay ücretsiz Xbox Game Pass aboneliği veriyor!

  Xbox Game Pass’i ücretsiz olarak kullanmak isteyenlere müjde! Microsoft oyunlarını oynayanlar, tam 3 ay boyunca Xbox Game Pass’ı ücretsiz kullanılabilecek.

  Yağız Özgün Kocabaş
  Yağız Özgün Kocabaş R10 Editörü
  19.04.2022 14:11 1000 2 dk okuma süresi
  Microsoft bunu yapanlara 3 ay ücretsiz Xbox Game Pass aboneliği veriyor!
  Son Düzenleme:

  Oyun dünyasındaki yükselişini sürdüren Xbox Game Pass, kapsamlı oyun yelpazesiyle devasa bir platform haline geldi. Özellikle oyun tutkunlarına sadece tek bir abonelik alarak, yüzlerce farklı oyuna erişebilme fırsatı sunması, Xbox Game Pass’in popülerliğinin arttıran temel noktalardan birisi. 

  Microsoft tarafından geliştirilen Xbox Game Pass, temel olarak “Xbox One”, “Xbox Series S” ve “Xbox Series X” oyun konularında kullanılmak üzere geliştirildi. Ancak Xbox Game Pass, diğer Microsoft ürünleri olan Windows 10 ve Windows 10 platformlarına da desteğe sahiptir. Hatta geliştirilen ve hizmete yeni açılan Xbox Cloud Gaming servisi ile de yüzlerce oyunu tek bir abonelikle iOS ve Android cihazlara da getiriyor. 

  5 oyunu kaldırınca tepki çekmişti

  Microsoft, geçtiğimiz aylarda Xbox Game Pass’teki 5 oyunu rehberden kaldırmıştı. Microsoft’un bu hamlesi oyun tutkunlarından tepki toplamıştı. Şirket, aboneleriyle yaşadığı bu sürtüşmeyi tatlıya bağlamak için özel bir kampanya düzenlemeye karar verdi. Microsoft, Xbox Game Pass’in bilgisayarlar için olan servisi PC Game Pass’ı 3 ay boyunca ücretsiz bir şekilde kullanılabilecek. Ancak 3 ay boyunca ücretsiz kullanımdan yararlanabilmek için bir şartı yerine getirmek gerekiyor.

   Microsfot, Xbox Game Pass Mart ayı boyunca 8, Nisan ayının ilk 2 haftasında da 10 yeni oyunu rehberine dahil etti.

  Daha önce Microsoft oyunlarını oynayanlara ücretsiz

  Microsoft tarafından yayınlanan oyunları oynayanlar, Xbox Game Pass’i 3 ay boyunca ücretsiz olarak kullanabilecek. Xbox Game Pass’i 3 ay ücretsiz olarak kullanabilmek için Microsoft’un yayınladığı “Halo Infinite”, “Age of Emires IV” ve “Forza Horizon 5” üçlüsünden birisini 28.02.2022 tarihine kadar mutlaka oynamış olmak gerekiyor. Sadece bir kere bile oynayanlar hemen Xbox Game Pass’i 3 ay ücretsiz olarak kullanabiliyor.

  Microsoft’un PC Games Pass deneme sürümü kampanyası sadece bilgisayarlarda geçerlidir. Eğer daha önce Xbox oyun konsolunda veya Xbox Cloud Gaming servisini kendi Microsoft hesabıyla kullananlar, kampanyadan faydalanamıyor.

  Microsoft’un 3 ay ücretsiz PC Game Pass kampanyası Rusya ve Hindistan’da geçerli değil.

  Xbox Game Pass deneme süresi aboneliği nasıl oluşturulur?

  Microsoft’un kampanyasından faydalanmak ve 3 ay boyunca ücretsiz PC Game Pass aboneliği kullanmak istiyorsanız, kampanya koşullarına sahip olmanız gerekiyor. Bunu kontrol etmek için Microsoft’un PC Game Pass sayfasına giderek, oturum açmalısınız.

  Microsoft hesabınızla oturum açtıktan sonra “Uygunluk Durumunu Kontrol Edin” butonuna tıklayın. Böylelikle hesabınızın kampanya için uygun olup, olmadığını öğrenebilirsiniz. 

  PC Game Pass

  Eğer kampanya için uygunsanız hemen 3 aylık ücretsiz PC Game Pass aboneliğini başlatabilirsiniz. 

  Xbox Game Pass ile ilgili sizin düşünceleriniz neler? Yorum kısmından veya R10.NET Forum’dan bizimle görüşlerinizi paylaşın!

  2008'den bugüne profesyonel içerik yazarlığı!

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Avrupa'da Yeni Bir Hayat: Golden Vize Programları ile Sınırları Aşın

  Globalleşen dünyamızda, yatırımcılar ve aileleri için yeni bir yaşam kurma fırsatı sunan Golden Vize programları, her geçen gün daha fazla ilgi çekiyor. Bu programlar, özellikle Avrupa'da, "Yunanistan Golden Vize" ve "İspanya Golden Vize" gibi seçeneklerl

  Microsoft Copilot, GPT-4 Turbo ve DALL-E 3 ile Güncellendi: İşte Yeni Özellikler!

  Microsoft Copilot'un GPT-4 Turbo ve DALL-E 3 güncellemesiyle kullanıcı deneyimi, özellikle metin ve görsel işleme alanlarında önemli ölçüde geliştirildi.

  Gmail’den Bomba Yenilik: Spam Mailler İçin Yapay Zeka Özelliği Devreye Sokuluyor!

  Gmail'in yapay zeka destekli spam algılama özelliği, RETVec sistemi sayesinde e-posta güvenliğini artırarak daha güvenli hale getiriyor.

  Amazon'un Yapay Zekası Q’da Ciddi Güvenlik Sorunları Tespit Edildi!

  ChatGPT'ye alternatif olarak geliştirilen, kurumsal alana yönelik Amazon Q'nun ciddi güvenlik sorunlarına sahip olduğu ortaya çıktı.

  Microsoft bunu yapanlara 3 ay ücretsiz Xbox Game Pass aboneliği veriyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et