R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Microsoft Açıkladı: Starfield, Bethesda'nın "En Kusursuz" Oyunu Olma İddiasında

  Uzay temalı aksiyon ve rol yapma oyunu olan Starfield, Bethesda Game Studios'un çizgisi üzerinde yeni bir milat olacak. Bethesda, "en kusursuz" oyun unvanı için aday olacağı bir yapımı duyurdu: Starfield. İşte bilmeniz gerekenler...

  Yigit Aksüt
  Yigit Aksüt R10 Editörü
  16.06.2023 19:41 1680 2 dk okuma süresi
  Microsoft Açıkladı: Starfield, Bethesda'nın "En Kusursuz" Oyunu Olma İddiasında
  Son Düzenleme:

  Microsoft'un yayıncılığını yaptığı ve Bethesda tarafından hayata geçirilen uzay temalı aksiyon-rol yapma oyunu Starfield, 2023 yılının en heyecanla beklenen oyunlarından biri olarak öne çıkıyor. Xbox Game Studios Başkanı Matt Booty'nin Starfield ile ilgili son yaptığı heyecanlandırıcı açıklamalar, Bethesda'nın yeni oyununun şirket tarihindeki en kusursuz yapım olabileceğine işaret ediyor. İşte bilmeniz gerekenler...

  Starfield, "kusursuz" bir oyun olacak! 

  Summer Game Fest röportajında Xbox Game Studios Başkanı Matt Booty, "ekiple birlikte çalışıyorum ve hata sayılarını görüyorum, sadece şunu söylemek isterim ki, eğer Starfield bugün çıkış yapsaydı, Bethesda oyunları arasında en az hataya sahip olurdu." ifadesini kullandı. Ayrıca, Xbox'un başındaki isim Phil Spencer, aynı Soru-Cevap bölümünde QA ekibinin oyun üzerinde çalıştığını, yeni hataları aradığını ve bilinen sorunları çözmeye odaklandığını belirtti.

  Bethesda'nın geçmişi göz önüne alındığında, bu yeni açıklamanın heyecan verici olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle 2011'de Xbox 360, PlayStation 3 ve PC için piyasaya sürülen The Elder Scrolls V: Skyrim'in halen çözülemeyen birçok hatasına bakarsak. Bu hataların birçoğu, mod topluluğu tarafından çözülmüştü. Ancak Starfield ile bu durumun değişeceği görülüyor. Bethesda'nın bu sorunları çözmek için geniş bir zaman aralığına sahip olduğunu hatırlatalım. Ancak bu iddiaları onaylamak için biraz daha beklemeliyiz.

  Bethesda'nın en büyük projelerinden biri olan Starfield, 6 Eylül 2023 tarihinde piyasaya sürülecek. Oyun, Xbox ve PC'ye özel olacak ve ilk gününden itibaren Xbox Game Pass'e dahil edilecek. Starfield'ın fiyatı PC için 899 TL, Xbox Series X/S için 1150 TL olarak belirlendi. Starfield Premium Edition PC fiyatı ise 1.299 TL olacak. Xbox Series X/S için bu sürümün fiyatı ise 1.600 TL olarak açıklandı.

  SEO Danışmanı - İçerik Yöneticisi / R10.net

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Microsoft’dan Dev Adım: Windows 11'de WiFi 7 Desteğini Test Ediyor!

  Windows 11, WiFi 7 desteğiyle internet deneyimini yüksek hız, düşük gecikme ve üstün güvenlikle yeniden tanımlıyor.

  Microsoft, Windows 11 Yüklü Olsa Bile Eski Bilgisayarların Açılmasını Engelleyecek: İşte Detaylar!

  Microsoft, Windows 11 24H2 ile eski bilgisayarların açılmasını engelleyerek teknoloji ve güvenlik standartlarını yükseltiyor.

  Windows 12, Bu Yıl Gelmeyebilir: Microsoft'tan Büyük Güncelleme Hamlesi!

  Microsoft, Windows 12 yerine, yapay zeka özellikleriyle güçlendirilmiş Windows 11 24H2 güncellemesine odaklanıyor.

  Copilot Güncelleniyor: Microsoft, Yeni Özellikleri Duyurdu!

  Microsoft, Copilot'a eklenerek kullanıcı deneyimini geliştiren, yeniden tasarlanmış arayüz gibi yeni özellikler ve yenilikler hakkında bilgi verdi.

  Microsoft Açıkladı: Starfield, Bethesda'nın "En Kusursuz" Oyunu Olma İddiasında

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et