R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Lord Of The Rings: Heroes Of Middle-Earth Artık İndirilebilir!

  Lord of the Rings: Heroes of Middle-Earth mobil oyunu indirmeye sunuldu. Bu heyecan verici oyun, The Hobbit'in yanı sıra Orta Dünya'daki diğer epik hikayeleri de kapsıyor. Oyuncular, kendi ordu ve kahramanlarını yöneterek Sauron'un Karanlık Güçlerine karşı savaşırken, destansı savaşlara katılma fırsatı bulacaklar.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  11.05.2023 14:44 1680 2 dk okuma süresi
  Lord Of The Rings: Heroes Of Middle-Earth Artık İndirilebilir!
  Son Düzenleme:

  Lord Of The Rings: Heroes Of Middle-Earth, artık indirme olanağıyla karşınızda! Lord Of The Rings: Gollum oyununun masaüstünde ön siparişinin hemen peşinden, Capital Games ve EA Mobile ortaklığıyla hayata geçirilen bu mobil oyun, kullanıcılarının beğenisine sunuldu.

  Lord Of The Rings: Heroes Of Middle-Earth Neler Vaat Ediyor?

  Lord Of The Rings: Heroes Of Middle-Earth, sıra tabanlı bir RPG strateji oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda çeşitli sınıflardan karakterlerle oluşturacağınız takımınızla mücadele ediyor ve Tolkien evreninin geniş bir yelpazesini keşfetme şansı elde ediyorsunuz. 

  Hobbit’in de aralarında olduğu bu evreni genişçe kapsayan oyun, tek oyunculu ve çok oyunculu PvP modlarını da içeriyor. Oyun içerisinde opsiyonel satın alımlar mevcut ancak, bunlara para harcamadan da oyunun tam deneyimini yaşama imkanınız bulunuyor.

  Oyuna, Aragorn ve Frodo’nun ekibiyle birlikte Rivendell’e varışınızla başlıyorsunuz. Eğitim sekansında Nazgul ile karşı karşıya gelirken, ana karakterlerin kilidini açıyorsunuz. Toplamda 46 farklı karakterin kendine ait özgün yetenekleri bulunuyor ve bu yetenekleri stratejik düşünce yapınıza dahil etmek önem arz ediyor.

  Oyunun Dinamikleri ve Karakterler

  Lord Of The Rings: Heroes Of Middle-Earth oyununda, her biri kendine ait özgün yeteneklere sahip 46 farklı karakter bulunuyor. Kendi takımınızı kurarken, bu yetenekleri ve karakterlerin sınıflarını göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Bu, oyunun stratejik yönünü belirleyen en önemli faktörlerden biri.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Apple, iPhone ve Apple Watch Garanti Şartlarını Değiştiriyor: Artık Kılcal Çatlaklar Garanti Dışı Kalacak!

  Apple, iPhone ve Apple Watch garanti şartlarını değiştirdi. Artık kılcal ekran çatlakları garanti kapsamında olmayacak, kullanıcılar onarım için ödeme yapacak.

  YouTube Reklam Engelleyicileri Kullananlar Artık Videoları İzleyemeyecek!

  YouTube, reklam engelleyici kullanan kullanıcıları engellemeye başladı. Artık reklam engelleyici ile videolar izlenemeyecek, kullanıcılar içeriğe erişemeyecek.

  WhatsApp Yenileniyor: Tema Rengi Artık Değiştirilebilecek!

  WhatsApp, tema özelleştirme özelliğiyle sohbet balonlarını ve duvar kağıtlarını kişiselleştirmeye olanak tanıyor. Yenilik, iOS beta sürümünde test ediliyor.

  Yüzüklerin Efendisi Animesi The War of the Rohirrim Geliyor: İşte İlk Görseller!

  Yüzüklerin Efendisi anime filmi "The War of the Rohirrim"den ilk görseller geldi. Rohan halkının destansı hikayesi ve Helm's Deep savaşları anlatılıyor.

  Lord Of The Rings: Heroes Of Middle-Earth Artık İndirilebilir!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et