R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Hogwarts Legacy Oyunundan Hogwarts’ı Tanıtan Oynanış Videoları Geldi!

  Edebiyat ve sinema dünyasının kültleşmiş eserlerinden Harry Potter, video oyun sektöründe de efsaneleşmeye geliyor. Harry Potter dünyasında geçece “Hogwarts Legacy” oyunu heyecanla bekleniyor. Bekleyiş devam ederken oyuna dair yeni bilgiler ve oynanış videoları paylaşılıyor. Oyundan son olarak Hogwarts’taki bölüm odalarının tanıtıldığı 4 farklı oynanış videosu geldi. İşte Hogwarts Legacy oynanış videoları!

  Yağız Özgün Kocabaş
  Yağız Özgün Kocabaş R10 Editörü
  04.09.2022 13:02 2102 3 dk okuma süresi
  Hogwarts Legacy Oyunundan Hogwarts’ı Tanıtan Oynanış Videoları Geldi!
  Son Düzenleme:

  Dünyanın en popüler kitap ve film serilerinden birisi olan Harry Potter, büyüleyici dünyasıyla dikkat çekiyor. 2000’li yıllarda her yaştan hayran kitlesi yakalayan Harry Potter, hala popülerliğini korumaya devam ediyor. Dünyanın her yerindeki Harry Potter hayranlarını sevindirecek haber daha önce açıklanmıştı. Oyun stüdyosu “Avalanche Software” ve “Portkey Games” tarafından bir Harry Potter oyunu geliştiriliyor.

  Üstelik daha önce piyasaya sürülmüş olan evreni konu alan diğer oyunlardan çok farklı olacak. Çünkü oyun tamamen “açık dünya” oyunu olacak. Oyuncular, Harry Potter evreninde özgürce dolaşabilme keyfini yakalayabilecek. Oyunun adı ise daha önce “Hogwarts Legacy” olarak açıklanmıştı. Şu ana kadar oyuna dair çok fazla görsel ve oynanış videoları yayınlanmıştı. Ancak son yayınlanan oynanış videoları herkesin heyecanını daha da arttırdı.

  Oyunun yayıncılığını tıpkı Harry Potter film serisinde olduğu gibi “Warner Bros. Interactive Entertainment” yapıyor.

  Hogwarts Bölüm Binalarından Oynanış Videoları

  Hogwarts Legacy

  Yeni oynanış videoları yine “Hogwarts Legacy” oyunu için açılan resmi Youtube kanalı üzerinden oyun tutkunlarına sunuldu. Resmi Youtube kanalında paylaşılan oynanış videoları “Howgarts Büyücülük Okulu” bölümleri tanıtılıyor. Hogwarts’ı oluşturan bölümlerin kendilerine özel olan binalarını gezme fırsatı yakalanıyor. Oynanış videosunda her bölümün kendi ortak alanlarındaki detayları görmek mümkün oldu.

  Harry Potter evrenindeki “Hogwarts Büyücülük Okulu” 4 farklı bölümden oluşuyor. Bu bölümler “Gryffindor”, “Slytherin”, “Hufflepuff” ve “Ravenclaw” şeklindedir. Bu bölüm isimleri, Hogwarts’ı kuran büyük 4 büyücüden geldiği bilinmektedir.

  Hogwarts Legacy Çıkış Tarihi

  Hogwarts Legacy

  Heyecanla beklenen Hogwarts Legacy çıkış tarihi de açıklanmıştı. Şirket oyunun çıkış tarihinin 10.02.2023 olduğunu belirtmişti. Yani oyun tutkunlarının bu büyülü evrenin atmosferine kapılmak için en azından 6 ay kadar daha beklemesi gerekecek.

  Warner Bros tarafından Hogwarts Legacy tüm platformlara getirilecek. Yani oyun Sony PlayStation’a ve Microsoft Xbox’a gelecek. Oyunun hem “PlayStation 4” hem de “PlayStation 5” için geleceği açıklandı. Ayrıca “Xbox Series X/S” ve “Xbox One” içinde gelecek. Oyuncular, “Nintendo Switch” ile de oynayabilecek. Ayrıca oyun konsolu platformlarının dışında Hogwarts Legacy PC içinde gelecek.

  Hogwarts Legacy Oynanış Videoları

  Hogwarts Legacy

  Hogwarts Legacy Youtube kanalından her bir bölüm odası için farklı oynanış videosu yayınlandı. İşte Hogwarts'ın her biri birbirinden farklı yapıda olan bölümlerinin ortak odaları!

  Hogwars Gryffindor Ortak Odası

  Hogwars Slytherin Ortak Odası

  Hogwars HufflePuff Ortak Odası

  Hogwars Rawenclaw Ortak Odası

  Hogwarts Legacy Fiyatı

  Hogwarts Legacy oyunu farklı platformları gelecek. Bu nedenle de Hogwarts Legacy fiyatı platformlara göre farklı olacak. Ayrıca Steam, Epic Store, PlayStation Store, Xbox Store ve Nintendo Store gibi platformların farklı kampanyaları olabiliyor. İşte şu ana kadar açıklanan fiyatlar;

  PlatformFiyat
  Steam59,99 Dolar
  Epic Store59,99 Dolar
  PlayStation StoreAçıklanmadı
  Xbox StoreAçıklanmadı
  Nintendo StoreAçıklanmadı

  Şu ana kadar ortaya çıkan Hogwarts Legacy videoları üzerinden oyuna dair ilk değerlendirmeleriniz ve beklentileriniz nasıl? Görüşlerinizi yorum kısmına veya R10.NET Forum’a iletebilirsiniz.

  2008'den bugüne profesyonel içerik yazarlığı!

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  The Last of Us’a Erteleme Geldi! PC Sürümü İçin Biraz Daha Beklenecek!

  Naughty Dog, resmi çıkışına 1 aydan az bir süre kalan The Last of Us Part 1 PC sürümünün çıkış tarihinin ertelendiğini duyurdu. Hayranlara üzen haberin ardından yeni The Last of Us Part 1 PC çıkış tarihi de belli oldu.

  Baidu’dan ChatGPT Hamlesi Geldi! Çinli ChatGPT Geliyor!

  Baidu, son dönemde gündemden düşmeyen "ChatGPT" yapay zeka destekli sohbet robotunun kendi versiyonunu geliştiriyor. Çinli teknoloji devi Baidu, yakında Çinli ChatGPT'yi çıkartacak. İşte detaylar!

  Coca Cola’nın Android Telefon Modelinden İlk Görsel Geldi!

  Ünlü markalar, akıllı telefon üreticileriyle işbirliği yaparak, marka veya ürünlerini tema edinen Android modeller geliştiriyor. Ünlü markaların ürün veya markalarının tema alan tasarımlara yer veriliyor. Şimdiyse Coca Cola'dan Android hamlesi geldi.

  Steam, En Çok Satan Oyunları Açıkladı: Hogwarts Legacy Rakiplerine Fark Attı!

  Steam, en çok satın alınan oyunları açıkladı. Buna göre Steam'de en çok satan oyun, Hogwarts Legacy oyunu oldu!

  Hogwarts Legacy Oyunundan Hogwarts’ı Tanıtan Oynanış Videoları Geldi!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et