R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  GTA 6 Bekleyenlere Müjdeli Haber: Çıkış Tarihi ve Detaylar Belli Oldu

  GTA 6 oyunu için heyecan dorukta. Yıllardır beklenen oyunun çıkış tarihi de kesinleşti. Oyunun çıkış tarihinin yanı sıra detaylar da yavaş yavaş belli olmaya başladı.

  Ecem
  Ecem R10 Editörü
  30.06.2022 18:29 951 2 dk okuma süresi
  GTA 6 Bekleyenlere Müjdeli Haber: Çıkış Tarihi ve Detaylar Belli Oldu
  Son Düzenleme:

  Oyun severleri en çok heyecanlandıran oyunların başında GTA serisi geliyor. Yıllar boyunca çıkarmış olduğu serilerin ardından pek çok oyun severin ilgisini çekmeyi başardı. Son zamanlarda GTA 6 oyunu hakkında oyun kulislerinde çeşitli tartışmalar ve konuşmalar gündeme gelmeye devam ediyor.

  Oyun için geri sayım başlandığı ifade edilirken ortaya çıkan sızıntılar şimdiden oyun severleri heyecanlandırmaya başladı. Rockstar Games tarafından uzun zamandır merakla beklenen oyunun çıkış tarihinin, oyun tasarımının ve yeni eklenen özelliklerin açıklanması bekleniyordu. Oyunun tanıtımının yapılması beklenirken tüm merakları giderecek açıklama da yapıldı ve bunun üzerine oyunun ne zaman çıkacağı belli oldu. 

  GTA 6 Ne Zaman Çıkıyor?

  Rockstar Games ekibinin GTA 6 projesi üzerinde son 8 yıldır aktif olarak çalıştıkları belirlendi. Yapılan değerlendirmeler sonrasında şimdiye kadar yapılan en büyük çalışma olduğu ve kaynak aktarımı konusunda da rekor kırdığı düşünülüyor. Rekor kaynak aktarımının bedeli ise 600 milyon dolar civarında. 

  Oyunun tanıtımı için geri sayım başladı. Bu yıl bitmeden üçüncü çeyrekte, tahminen Eylül ayı gibi oyun tanıtımının gerçekleştirilmesi bekleniyor. Ancak bu süreç oyunun piyasaya sürüleceği anlamına gelmiyor. Oyunun çıkmasını ve oynamayı bekleyen kişilerin 2024 yılının son çeyreğine kadar sabırlı olmaları gerekiyor. Üstelik bu 2 yıllık sürecin, her şeyin yolunda olması ve çalışmaların hızlı bir şekilde tamamlanması halinde gerçekleşeceği belirtildi. 

  GTA 6 Oyun Detayları Ortaya Çıktı

  Oyun hakkında da bazı sızıntılar ortaya çıkmaya başladı. Bu süreçte GTA 6’nın bir önceki seriye göre karşılaştırma yapıldığı zaman 5 kat daha büyük bir harita üzerinde gerçekleşeceği belirlendi. Hatta şimdiye kadar tanıtılan tüm GTA oyunlarının toplamından daha büyük olabileceği belirlendi. 

  GTA 5 oyunu aralıksız olarak 30 saatlik zaman diliminde oynanabiliyordu. Bununla birlikte yeni oyun daha uzun sürecek ve 75 saatte oynanabilecek. Geçmiş dönemde bazı abartılı iddialar ortaya çıkmış ve oyunun 500 600 saat sürebileceği konuşulmuştu. 

  GTA 6 oyununda da daha önceki seride olduğu gibi 3 ana karakter yönlendirmesi yapılabilecek. Ancak farklı olarak kadın karakterin de oyuna girmesi oyunu heyecanlı hale getirecek. Ancak henüz oyunun tanıtımı yapılmadığı için tüm bunlar bir iddiadan ibaret. 

   

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Call of Duty: Black Ops 6 Açık Beta Tarihleri Belli Oldu!

  Call of Duty: Black Ops 6'nın beta tarihleri açıklandı. İşte tüm platformlarda aynı anda erişime açılacak bu heyecan verici beta süreci hakkında detaylar!

  Yurt Dışı Çıkış Harcı 500 TL Oldu!

  Yurt dışı çıkış harcı yüzde 230 artarak 500 TL oldu. AK Parti Grup Başkanı Abdullah Güler, her yıl yeniden değerleme oranına göre güncelleneceğini açıkladı.

  POCO M6 Plus Geliyor: Özellikleri ve Fiyatı Sızdırıldı!

  POCO M6 Plus'ın özellikleri ve fiyatı sızdırıldı. 108MP kamera, 120Hz ekran, Snapdragon 4 Gen 2 işlemci ile geliyor ve başlangıç fiyatı da 167 dolar olacak.

  UTM Uygulaması iOS’a Geldi: Artık iPad ve iPhone’da Windows Çalıştırılabilecek!

  UTM, iPad ve iPhone'larda Windows ve Linux çalıştırmayı mümkün kılıyor. Apple'ın oyun emülatörlerine izin vermesiyle iOS cihazları için yeni bir dönem başlıyor.

  GTA 6 Bekleyenlere Müjdeli Haber: Çıkış Tarihi ve Detaylar Belli Oldu

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et