R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  God of War: Ragnarok Yeni Fragmanı Yayınlandı! Sınırlı Üretim Kontrolcüsü Aldı

  Sony, bu gece düzenlediği “State of Play” yayınında PlayStation’a gelecek yeni oyunları tanıttı. Tanıtımda dikkat çeken oyunların başında “God of War” geldi. Canlı yayında yeni God of War fragmanı da yayınlandı. Ayrıca God of War hayranlarına bir de sürpriz açıklandı. İşte God of War yeni hikaye fragmanı!

  Yağız Özgün Kocabaş
  Yağız Özgün Kocabaş R10 Editörü
  14.09.2022 03:47 2010 3 dk okuma süresi
  God of War: Ragnarok Yeni Fragmanı Yayınlandı! Sınırlı Üretim Kontrolcüsü Aldı
  Son Düzenleme:

  Sony, “Tokyo Game Show 2022” etkinliğinden hemen önce yeni bir “State of Play” yayını gerçekleştirdi. PlayStation’dan yeniliklerin tanıtıldığı yayında gelecek yeni oyunların fragmanlarına da yer verildi. Şirket, yakında piyasaya sürülecek “God of War: Ragnarok” oyunundan yeni hikaye fragmanını yayınladı.

  God of War: Ragnarok’tan Yeni Fragman

  God of War Ragnarok

  Etkinlikte en çok beklenen fragman, God of War: Ragnarok fragmanı oldu. Etkinlik öncesinde hangi oyunların tanıtılacağı açıklanmamış olsa da yeni bir “God of War Ragnarok fragmanının gelmesine kesin gözüyle bakılıyordu. Sony’de oyun tutkunlarını hayal kırıklığına uğratmadı ve State of Play’de yeni fragmanı yayınladı.

  Yayınlanan yeni God of War Ragnarok fragmanında ana konuya ilişkin daha fazla detaya yer verildi. Ayrıca fragmanda Thor ile olan mücadeleye ilişkin kısımlara da yer verildi.

  God of War Ragnarok

  Fragmanda “Kratos” ve “Atreus” arasında süregelen ilişkiye dair önemli sahneler yer aldı. Karakterlerin karşılaşacakları düşmanlara ilişkin kesitlerde yine yayınlanan son fragmanda yer aldı. Ayrıca büyük İskandinav tanrısı Tyr’ın ikiliyle olan ilişkisini görme fırsatı da yakalandı.

  Daha önce yayınlanan God of War Ragnarok fragmanlarından farklı olarak “Atreus” karakterine odaklanıldı. Özellikle Atreus’un babasından sakladığı bir sırra dikkat çekildi. Bununla birlikte fragmanda Atreus’un ve yanındakilerle birlikte nereye götürdüğüne dair fikrinin olmadığı görüldü. Buna rağmen babasının ardından gitmesi ve kadere dair etkileyici sorgulamalar fragmanda yer aldı.

  God of War Ragnarok

  Fragmanda “Kratos” tarafından sürdürülen farklı mekanlardaki savaşlardan da kesitler görülebiliyor.  

  Yayınlanan fragmanda oynanış mekaniklerine ilişkin detaylar veren sahnelerde yer aldı. Özellikle Kratos ile “Blades of Chaos” ile yapabildiği hareketler gösterildi. Bu sahnelerde Kratos, hem kendini hızlıca çekebiliyor hem de kayaları bir araya getirerek, onlarla fırlayabiliyor. Tanıtımın sonunda da beklenen son olan Kratos ve Thor kapışması yer alıyor. İşte God of War: Ragnarok fragmanı!

  God of War Ragnarok Ne Zaman Çıkacak?

  God of War Ragnarok

  Sony, daha önce yaptığı açıklamayla God of War Ragnarok çıkış tarihini duyurmuştu. Şirketin oyun takvimine göre “Santa Monica Stüdyo” tarafından geliştirilen oyun Kasım 2022’de çıkacak. God of War Ragnarok çıkış tarihi 9.11.2022 olarak açıklandı. Oyun 9 Kasım’da hem “PlayStation 4” hem de “PlayStation 5” konsollarına aynı anda gelecek.

  God of War Ragnarok PC sürümünün gelip, gelmeyeceği ise belirsizliğini koruyor. Bu nedenle God of War Ragnarok Steam gibi platformlarda ne zaman çıkacak belli değil.

  Sony, oyunu “Standard Edition” ve “Digital Deluxe Edition” olarak 2 farklı sürümde sunacak. 

  Digital Deluxe SürümStandart Sürüm
  God of War Ragnarök PS4 ve PS5God of War Ragnarök PS4 ve PS5
  Karavadi Zırhı 
  Karavadi Kıyafeti (Kozmetik) 
  Karavadi Balta Sapı 
  Karavadi Kılıç Kabzaları 
  Dark Horse dijital sanat kitabı 
  Resmî oyun müzikleri 
  PS4/PS5 için PSN avatar seti 

  God of War Ragnarok Fiyatı Ne Kadar?

  God of War Ragnarok

  God of War Ragnarok fiyatı ise sürüme göre değişecek. PS 5 ve PS 4 konsollarına gelecek God of War Ragnarok ön siparişleri 15.07.2022 tarihinde açılmıştı. İşte God of War Ragnarok fiyatı!

  SürümKonsolFiyat
  Standart SürümPS5 / PS4799 TL
  Digital Deluxe SürümPS5 / PS4899 TL
  Standart SürümPS4699 TL

  God of War Ragnarok Temalı DualSense Tanıtıldı

  God of War Ragnarok Temalı DualSense

  State of Play etkinliğinde God of War hayranlarını sevindiren bir sürpriz de duyuruldu. Sony, yeni geliştirdiği “DualSense” kontrol cihazı için God of War teması getiriyor. Yapılan açıklamaya göre “Sınırlı SayıdaGod of War Ragnarok DualSense kontrol cihazı gelecek. 

  God of War temalı PlayStation kolu, sınırlı sayıda üretime sahip olacak. Ayrıca God of War temalı DualSense kontrolcüsünün tasarımı da ortaya çıktı. Kontrolcünün dokunmatik yüzeyi üzerinde “uluyan bir çift kurt” yer alacak. Ayrıca kontrolcü mavi ve beyaz renklerde tasarlandı. 

  God of War Ragnarok Temalı DualSense

  God of War Ragnarok temalı DualSense kontrolcüsü ön siparişleri 27.09.2022 tarihinde açılacak. Ayrıca PlayStation kontrolcüsünün 9.11.2022 tarihinde oyunla birlikte piyasaya sürüleceği belirtildi.

  Sony, etkinlikte DulSense kontrolcüsü içinde bir de tanıtım videosu yayınladı.

  Yayınlanan God of War Ragnarok fragmanını nasıl buldunuz? Sizce oyun nasıl olacak? Görüşlerinizi yorum kısmına veya R10.NET Forum’a iletebilirsiniz.

  2008'den bugüne profesyonel içerik yazarlığı!

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  YouTube'a Yeni Özellikler Geliyor: İşte Detaylar!

  YouTube, yapay zeka destekli canlı sohbet özetleri, Google Lens araması, kanal QR kodları ve Shorts için yeni efektler gibi özellikler test ediyor.

  iOS 18 ile CarPlay’e Yeni Özellikler Geliyor: İşte Detaylar!

  iOS 18, CarPlay'e kişi fotoğrafları, sessiz mod, renk filtreleri, ses tanıma ve sesle yönlendirme gibi yenilikler getiriyor.

  TRT 1 Neden Yok? TRT Nasıl Ayarlanır, TRT Yeni Frekansı Nedir?

  TRT 1 frekans bilgileri ve ayar detayları hakkında merak edilen tüm sorulara cevap veriyoruz. EURO 2024 maçlarını kesintisiz ve yüksek kalitede izlemek isteyenler için güncellenmiş frekans bilgilerini ve TRT 1'in nasıl ayarlanacağını adım adım açıklıyoruz

  WhatsApp, Yeni Görüntülü Arama Özelliklerini Duyurdu: İşte Gelen Yenilikler!

  WhatsApp, yeni görüntülü arama özellikleriyle sesli ekran paylaşımı, 32 kişilik katılımcı sınırı ve konuşan kişi vurgulama gibi yenilikler sunacak!

  God of War: Ragnarok Yeni Fragmanı Yayınlandı! Sınırlı Üretim Kontrolcüsü Aldı

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et