R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  God of War Ragnarok Bekleyenler için Heyecanlandıran İddia: Geri Sayım Başladı!

  Oyun severlerin uzun zamandır beklediği God of War Ragnarok oyunu hakkında yeni bir gelişme yaşandı. Ertelendiği düşünülen oyunun çıkış tarihi ortaya çıktı!

  Ecem Ecem 04.07.2022 15:40 1431 2 dk okuma süresi
  God of War Ragnarok Bekleyenler için Heyecanlandıran İddia: Geri Sayım Başladı!
  Son Düzenleme:

  Oyun severler uzun zamandır çıkmasını bekledikleri God of War Ragnorak için oldukça heyecanlanıyorlar. Yayıncılığı Sony tarafından alınan oyunun çıkış tarihi hakkında şimdiye kadar pek çok iddia ortaya atıldı. Ancak son zamanlarda oyun kulislerinde hem çok güçlü hem de oldukça heyecanlandıran bir haber dolaşmaya başladı. Oyunun çıkış tarihi belli oldu mu?

  God of War Ragnarok Oyunu Ertelendi mi?

  Oyun dünyasında uzun zamandır beklenen God of War Ragnarok hakkında ertelendiğine dair bazı söylentiler gündeme gelmişti. Bunun ardından pek çok oyun sever büyük hayal kırıklığına uğradı. Ancak oyun dünyasının önemli ismi, yazdıkları ile sürekli gündem olan Jason Schreier oyun severlerin yüzünü güldürecek bir açıklama yaptı. Oyunun ertelenmediğini ve çıkış tarihinin çok yakın olduğunu belirtti. 

  Oyunun çıkış tarihinin açıklanması için şirket tarafından 30 Haziran tarihinde bir duyuru yapılması bekleniyordu. Bu duyuru yapılmadığı için oyunun çıkış tarihinin ertelendiği düşünüldü ancak sadece oyunun duyuru tarihinin ertelendiği öğrenildi. Bu ertelemenin sebebinin ise Roe v. Wade kararı olduğu belirlendi. 

  Oyun Kasım Ayında Geliyor!

  Oyun severler için heyecanlandıran yeni açıklama yapıldı. Temmuz ayı içerisinde oyun tarihinin duyurusunun yapılması bekleniyor ancak oyunu oynamak isteyenlerin Kasım ayına kadar beklemeleri gerekiyor. Oyun Kasım ayında oyun severlerle buluşacak. Oyunun temel olarak PlayStation 4 ve PlayStation 5 için geliştirildiği öğrenildi. Türk oyun severler için Türkçe alt yazı desteği de paylaşılacak. Oyunun duyurusu şimdiden büyük bir heyecanla beklenmeye başladı. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Tesla Semi İçin Geri Sayım! Elon Musk Menzili Açıkladı

  Elon Musk, Tesla Semi hakkında Twitter üzerinden bilgiler verdi. Tam yük ile 805 km menzile ulaşabilecek Tesle Semi'nin teslimatı 1 Aralık'ta başlayacak.

  Samsung Android 14 için Çalışmalara Başladı

  Alınan duyumlara göre Samsung, Android 14 için çalışmalara şimdiden başladı. İddialara göre Android 14 güncellemesi, sanıldığından çok daha erken gelebilir.

  League of Legends için Kaç Para Harcadınız? Gelin Açıklayalım

  League of Legends oyuncuları, bazen oyun için ne kadar para yatırdıklarını merak edebilir. Bunun için destek menüsü kullanılabileceği gibi giriş yaparak da harcama detayı öğrenilir.

  Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme

  Instagram'da profil fotoğrafını büyütmek için birçok farklı araç bulunuyor. Bu işlem, Chrome üzerinden yapılabileceği gibi profil fotoğrafı büyütme araçları da tercih edilebilir.

  God of War Ragnarok Bekleyenler için Heyecanlandıran İddia: Geri Sayım Başladı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et