R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Genshin Impact'e Türkçe Dil Desteği Geliyor!

  İlk yayınlandığı günden bu yana oldukça popüler olan Genshin Impact oyununda ne yazık ki Türkçe dil desteği yer almıyordu. Kısa süre önce Türk oyuncuları sevindiren haber geldi. Genshin Impact'a artık Türkçe dil desteği geliyor.

  Arin Arslan
  Arin Arslan R10 Editörü
  30.11.2022 15:46 1577 2 dk okuma süresi
  Genshin Impact'e Türkçe Dil Desteği Geliyor!
  Son Düzenleme:

  Son haberlere göre Genshin Impact'e Türkçe dil desteği sonunda gelecek. 7 Aralık tarihinde yayınlanacak olan 3.3 kodlu güncellemeyle kullanılabilir hale gelecek. Böylece özellikle bazı yerleri anlamada sorun yaşayan kişilerin problemleri ortadan kalkacak.

  Bilindiği üzere Genshin Impact ilk olarak telefonlar için 2020 yılında piyasaya sürüldü. Bilgisayar ve konsollar için ise 2021 içerisinde yayınlandı. Ancak Türkçe dil desteği bugüne kadar yoktu. Genshin Impact Türkçe dil desteği bu nedenle yapılmaktaydı. 

  Türkçe dil desteği geliyor

  Genshin Impact’in geliştirici ekibi, yakın dönemde Türkçe dil desteğinin geleceğini söylediler. Türkçe dil desteği, 7 Aralık'taki 3.3 kodlu güncellemede getirilecek. 

  Böylece Türk oyuncuların oyun tecrübeleri de gözle görülür bir şekilde artacak. Gerçekliği Duyurularında Ara, Görünen Her Şey Yalan adıyla piyasaya sürülecek olan söz konusu güncelleme sadece dil desteği ile sınırlı değil.

  Bunun yanı sıra bazı eklemeler ve güncellemeler de getirilecek. Bu bakımdan oyuncuların oyun deneyimleri de yine artırılacak. Burada ilk olarak Dehanın Yakarışı adlı kart sunulacak. Yeni bir ara bölüm de hikaye içerisine dahil olacak.

  Dolayısıyla 3.3 güncellemesi sadece Genshin Impact Türkçe dil desteği ile sınırlı değildir. Söz konusu ilavelerin yanı sıra Avare ve Faruzan adlı iki yeni karakterde oyuncuların beğenisi için teklif edilecek. Ayrıca 3.3 güncellemesi de resmi olarak başlayacak. Bu bakımdan yeni güncelleme, pek çok yeniliği de beraberinde getirecek. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  WhatsApp’a Kanal Analizleri Özelliği Geliyor!

  WhatsApp, kanal sahiplerine kitle ve içerik performansı hakkında detaylı veriler sunacak yeni analiz özelliğini test ediyor.

  LinkedIn'de Yeni Dönem: Premium Abonelere Yapay Zeka Destekli İş Arama Özelliği Geliyor!

  LinkedIn, premium aboneler için yapay zeka destekli iş arama özellikleri sunuyor. Özgeçmiş uyarlama ve ön yazı oluşturma gibi yenilikler, süreci kolaylaştıracak.

  Yurt Dışı Çıkış Harcına Dev Zam Geliyor!

  Yurt dışı çıkış harcı 2022'de üç kat artarak 150 TL olmuştu, yeni vergi paketiyle 1750 TL'ye kadar yükselebilir. Bu artış, vatandaşların seyahat bütçesini zorlayacak.

  Yeni ve Ucuz Elektrikli Otomobil Hyundai INSTER Geliyor!

  Hyundai, yeni elektrikli kompakt modeli INSTER'ı tanıttı. 355 km menzil sunan INSTER, Avrupa'da 20 bin euro altında satışa çıkacak, Türkiye'ye 2025'te gelecek.

  Genshin Impact'e Türkçe Dil Desteği Geliyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et