R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Genshin Impact'e Türkçe Dil Desteği Geliyor!

  İlk yayınlandığı günden bu yana oldukça popüler olan Genshin Impact oyununda ne yazık ki Türkçe dil desteği yer almıyordu. Kısa süre önce Türk oyuncuları sevindiren haber geldi. Genshin Impact'a artık Türkçe dil desteği geliyor.

  Arin Arslan
  Arin Arslan R10 Editörü
  30.11.2022 15:46 1500 2 dk okuma süresi
  Genshin Impact'e Türkçe Dil Desteği Geliyor!
  Son Düzenleme:

  Son haberlere göre Genshin Impact'e Türkçe dil desteği sonunda gelecek. 7 Aralık tarihinde yayınlanacak olan 3.3 kodlu güncellemeyle kullanılabilir hale gelecek. Böylece özellikle bazı yerleri anlamada sorun yaşayan kişilerin problemleri ortadan kalkacak.

  Bilindiği üzere Genshin Impact ilk olarak telefonlar için 2020 yılında piyasaya sürüldü. Bilgisayar ve konsollar için ise 2021 içerisinde yayınlandı. Ancak Türkçe dil desteği bugüne kadar yoktu. Genshin Impact Türkçe dil desteği bu nedenle yapılmaktaydı. 

  Türkçe dil desteği geliyor

  Genshin Impact’in geliştirici ekibi, yakın dönemde Türkçe dil desteğinin geleceğini söylediler. Türkçe dil desteği, 7 Aralık'taki 3.3 kodlu güncellemede getirilecek. 

  Böylece Türk oyuncuların oyun tecrübeleri de gözle görülür bir şekilde artacak. Gerçekliği Duyurularında Ara, Görünen Her Şey Yalan adıyla piyasaya sürülecek olan söz konusu güncelleme sadece dil desteği ile sınırlı değil.

  Bunun yanı sıra bazı eklemeler ve güncellemeler de getirilecek. Bu bakımdan oyuncuların oyun deneyimleri de yine artırılacak. Burada ilk olarak Dehanın Yakarışı adlı kart sunulacak. Yeni bir ara bölüm de hikaye içerisine dahil olacak.

  Dolayısıyla 3.3 güncellemesi sadece Genshin Impact Türkçe dil desteği ile sınırlı değildir. Söz konusu ilavelerin yanı sıra Avare ve Faruzan adlı iki yeni karakterde oyuncuların beğenisi için teklif edilecek. Ayrıca 3.3 güncellemesi de resmi olarak başlayacak. Bu bakımdan yeni güncelleme, pek çok yeniliği de beraberinde getirecek. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Samsung ve Google'dan Dev İş Birliği: Yeni Galaxy Chromebook Yenilikleriyle Geliyor!

  Samsung ve Google iş birliği genişliyor. Yeni Galaxy Chromebook, Google Assistant tuşu ile teknoloji dünyasına yenilik getiriyor.

  Windows 11 Spotlight Özelliği, Windows 10’a da Geliyor!

  Windows 10'a gelen Spotlight özelliği ile masaüstünüzde keşif yapabilirsiniz. Bing destekli duvar kağıtları ve detaylı bilgilerle deneyiminizi zenginleştirin.

  Windows’a Rakip Çıktı: Yapay Zeka Tabanlı İşletim Sistemi Geliyor!

  Lenovo, yapay zeka tabanlı yeni işletim sistemi ile Windows'a rakip oluyor. CES 2024'te duyurulan bu sistem, 2024'te piyasaya çıkacak.

  Huawei'nin Yenilikçi Hamlesi: Üç Kez Katlanabilen Telefon Geliyor!

  Huawei'nin 2024'te tanıtacağı, üç kez katlanabilen yenilikçi telefon modeli teknoloji dünyasında yeni bir dönemi başlatıyor.

  Genshin Impact'e Türkçe Dil Desteği Geliyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et