R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  GeForce Now’a bu hafta 8 yeni oyun daha eklenecek, işte o oyunlar!

  GeForce Now, oyun kütüphanesini büyütmeye ve daha fazla oyun oynama fırsatı sunmaya devam ediyor. Bu hafta 8 farklı oyunu daha kütüphanesine dahil edecek.

  Yağız Özgün Kocabaş Yağız Özgün Kocabaş 21.04.2022 19:20 253 2 dk okuma süresi
  GeForce Now’a bu hafta 8 yeni oyun daha eklenecek, işte o oyunlar!
  Son Düzenleme:

  Türkiye’deki oyun hayranlarına hizmet vermeye başlayan GeForce Now veya resmi adıyla “GeForce Now by Game+”, çok geniş bir oyun kütüphanesi sunuyor. GeForce Now aboneliği alan oyuncular, gerçekten geniş bir oyun çeşitliliğinden faydalanarak, hakkını tam anlamıyla alabiliyor. Üstelik GeForce Now, kütüphanesini de büyütmeye devam ediyor. 

  8 yeni oyun GeForce Now kütüphanesine geliyor

  GeForce Now tarafından Nisan’ın 3.haftası kütüphaneye eklenecek 8 farklı oyun açıklandı. Açıklanan oyunlardan bir tanesi oyun hayranlarını fazlasıyla sevindirecek cinsten. Çünkü GeForce Now kütüphanesine gelen 8 oyundan bir tanesi God of War olacak.

  GeForce Now God of War

  GeForce Now performansının katkılarıyla oyuncular God of War’ın büyülü dünyasında daha çetin mücadelelerin içerisine keyifle yolculuk edebilecek. GeForce Now kütüphanesinde God of War, 1440p ve 1600p çözünürlük desteği bulunan tüm Mac veya Windows cihazlar üzerinden oynanabilecek.

  • God of War dışındaki oyunlarda oldukça heyecanlandırıyor. İşte o oyunlar;
  • Lila’s Sky Ark(Steam’de Yeni Sürüm)
  • Lumote: The Mastermote Chronicles( Steam’de Yeni Sürüm)
  • MotoGP22(Steam’de Yeni Sürüm)
  • Terraformers(Steam’de Yeni Sürüm)
  • Warstride Challenges(Steam’de Yeni Sürüm)
  • EQI (Steam)
  • Twin Mirror(Steam ve Epic Games Store)

  Bu ve daha fazla oyunun GeForce Now’a gelmesi her oyuncunun en büyük beklentilerinden. Umarız tıpkı PlayStation oyunlarının PC’ye getirilmesi gibi PC’deki pek çok oyunun da GeForce Now’a getirilmesi mümkün olur. 

  Siz bu gelişmeler hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce GeForce Now gerçekten işlevsel bir oyun platformu mu? Görüşlerinizi yorumlar veya R10.NET Forum’dan bizimle paylaşabilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Grafoloji

  Grafoloji, insanı yazılarıyla inceleyen ve kişiliğinin özellikleri ile duygusallığını çözen bir bilimdir. Grafoloji bir nevi insan tahlilidir.

  Bir Erteleme Haberi de Hogwarts Legacy’den Geldi!

  Warner Bros, bu yıl sonuna kadar çıkması beklenen Hogwarts Legacy'i erteledi. Alınan erteleme kararıyla birlikte hayranlarını üzen Hogwarts Legacy'in yeni çıkış tarihi de belli oldu. İşte yeni Hogwarts Legacy çıkış tarihi!

  Cook, Serve, Delicious! 3?! Sistem Gereksinimleri

  Cook, Serve, Delicious! 3?! epey uğraştırıcı bir restoran simülasyonu oyunudur. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamalısınız. Cook, Serve, Delicious! 3?! sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Xbox Game Studios

  Xbox Game Studios, Microsoft'un geliştirdiği video oyun üretim aracıdır. Xbox Game Studios’un çalışma prensibi, PlayStation Studios ile benzerdir.

  GeForce Now’a bu hafta 8 yeni oyun daha eklenecek, işte o oyunlar!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et