R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  GeForce Now'a Game Pass Hizmeti Geliyor: Oyun Severlere Büyük Sürpriz!

  Microsoft'un PC Game Pass hizmeti, GeForce Now ile iş birliği yaparak 400'den fazla oyun için destek sunacak. Peki, bu yeni iş birliği hangi oyunları içerecek? İşte detaylar!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  12.06.2023 13:49 1494 2 dk okuma süresi
  GeForce Now'a Game Pass Hizmeti Geliyor: Oyun Severlere Büyük Sürpriz!
  Son Düzenleme:

  Son dönemlerde, bulut tabanlı oyun hizmetlerinden Xbox Cloud Gaming ve GeForce Now özellikle ön plana çıkmış durumda. Bu platformlar, kullanıcılarına çeşitli oyun kütüphanelerini genişletme konusunda büyük avantajlar sunuyor. 

  En son gelişme ise Microsoft'un popüler PC oyun hizmeti olan Game Pass'ın, yakın zamanda GeForce Now'a entegre edileceği haberi oldu. 

  Game Pass, GeForce Now'a Entegre Ediliyor

  Microsoft, PC Game Pass oyunlarının GeForce Now hizmetine dahil olacağını onayladı. Los Angeles'ta gerçekleştirilen özel bir Xbox medya brifinginde, Xbox İçerik Oluşturucu Deneyimi Başkanı Sarah Bond, "PC Game Pass kütüphanenizin tüm oyunlarını NVIDIA GeForce NOW destekli cihazlarda oynayabileceksiniz." ifadesini kullandı.

  GeForce Now, Android box, tabletler, akıllı telefonlar gibi birçok platforma yanı sıra PC, Mac, Chromebook ve televizyonlara da destek sağlıyor. Microsoft ile Nvidia'nın bu iş birliği sayesinde, PC Game Pass aboneleri GeForce Now üzerinden oyunlara erişim sağlayabilecek. Bunun yanı sıra, GeForce Now kullanıcıları, aylık sadece 30 TL karşılığında birçok oyunla tanışma fırsatı bulacak.

  Game Pass PC ve GeForce Now İş Birliği

  Game Pass PC, günümüzde 411'den fazla oyunu destekliyor. Ancak bu iş birliği kapsamında belirli oyunların GeForce Now'a ekleneceğini de belirtmekte fayda var. GeForce Now'ın PC Game Pass desteği, bu yılın sonuna kadar aktif olacak, fakat kesin lansman tarihi ve desteklenen oyunlar hala açıklanmış değil.

  Mevcut durumda GeForce Now (GAME+), 1600'den fazla oyunu desteklerken, bu platforma aylık 190 TL ödeyerek erişim sağlanabiliyor. Premium paketlerin ücretleri ise 3 ay için 450 TL, 6 ay için 855 TL ve 12 ay için 1668 TL olarak belirlenmiş durumda.

  Bu yeni gelişme ile oyun dünyasında büyük bir adım atılıyor. PC Game Pass ve GeForce Now iş birliği, oyunseverlere yepyeni bir deneyim sunacak. Oyun dünyasındaki son gelişmeleri takip etmek için bizi izlemeye devam edin!

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  WhatsApp'a Yeni Özellik Geliyor: Kişilere Not Eklenebilecek!

  WhatsApp, kişisel notlar ekleyerek iletişimi kolaylaştıran yeni bir özelliği test ediyor. Sohbetler artık daha düzenli ve özel olacak!

  YouTube'a Yeni Tasarım Geliyor: İşte Gelecek Yenilikler!

  YouTube, yeni tasarım testleriyle kullanıcı deneyimini yeniliyor. Başlık ve açıklamalar sağa taşındı, önerilen videolar dikkat çekici hale geldi.

  Yetişkinlere Özel Yeni Ninja Kaplumbağalar Filmi Geliyor: ‘The Last Ronin’

  Ninja Kaplumbağalar geri dönüyor! Yetişkinlere özel çekilecek film olan "The Last Ronin" ile karanlık ve gerçekçi bir hikâye sizleri bekliyor.

  2024 iPhone SE 4 Geliyor: Özellikleri Sızdırıldı!

  Apple'ın uygun fiyatlı yeni modeli iPhone SE 4'ün özellikleri açıklandı. Bu yeni iPhone, OLED ekran ve birçok yenilikçi özelliği bünyesinde barındıracak!

  GeForce Now'a Game Pass Hizmeti Geliyor: Oyun Severlere Büyük Sürpriz!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et