R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  GeForce Now Türkiye’den Fiyat Artışı Geldi! İşte Yeni GeForce Now Fiyatları!

  Oyun tutkunlarının rağbet noktası haline gelen GeForce Now, uzun süredir Türkiye’ye yönelikte hizmet sunuyor. Ortalama fiyatlarıyla dikkat çeken GeForce Now, yeni bir fiyat artışını duyurdu.

  Yağız Özgün Kocabaş
  Yağız Özgün Kocabaş R10 Editörü
  03.06.2022 12:29 2003 2 dk okuma süresi
  GeForce Now Türkiye’den Fiyat Artışı Geldi! İşte Yeni GeForce Now Fiyatları!
  Son Düzenleme:

  En yüksek kapasiteli bilgisayar oyunlarını dahi rahatlıkla her kullanıcının oynayabilmesine yardımcı olan GeForce Now, uzun süredir oyun tutkunlarından yoğun talep görüyor. Dijital oyun alanında Türkiye’nin mevcut potansiyeli her şirket gibi GeForce Now’u da Türkiye’ye çekmişti. Ücretsiz, 1 günlük, aylık, 3 aylık ve 6 aylık gibi paket seçeneklerinin yer aldığı GeForce Now’da paket ücretine yeni zam geldi.

  GeForce Now, Türkiye’de Turkcell GAME+ aracılığıyla kullanıcılarına hizmet veriyor. 

  GeForce Now Türkiye Paket Fiyatları

  GeForce Now, farklı sınırlama ve özelliklere sahip olacak şekilde geniş paket seçeneklerini oyun tutkunlarına sunuyor. Böylelikle oyuncular hem bütçelerine hem de kullanmak istedikleri özelliklere uygun olan paketi tercih edebilme özgürlüğüne sahip olabiliyor. Haziran ayıyla birlikte fiyatlarına zam gelen ürünlerden birisi de GeForce Now paketleri oldu. Peki gelen fiyat güncellemesiyle birlikte GeForce Now paket fiyatları ne oldu?

  PaketEski FiyatYeni Fiyat
  Günlük 14.9 TL20 TL
  Haftalık 44.9 TL60 TL
  Aylık  89.9 TL110 TL
  3 Aylık19.9 TL240 TL
  6 Aylık349 TL400 TL

  Turkcell çok uzun bir süre sonra GeForce Now Türkiye(GAME+) için 6 aylık pakete yönelik bir fiyat artışı uyguladı.

  GeForce Now Ücretsiz Paket Nedir?

  GeForce Now

  Çoğu kullanıcı GeForce Now’ın ücretsiz paketi olduğundan habersiz. Özellikle farklı paketlerindeki değişen fiyatlarla satışı gerçekleştirildiğinden ücretsiz kullanım olabileceğini düşünmeyebiliyor. Ancak GeForce Now Türkiye, ücretsiz paket ile ücret ödemeden de belirli hizmetlerden etkin biçimde faydalanabilme imkanı sunuyor.

  GeForce Now, Türkiye’de ilk hizmet vermeye başladığı dönemden beri ücretsiz paketi bulunuyor. Bu ücretsiz paket sayesinde oyun tutkunları GeForce Now’da 1 saat boyunca oyun oynayabilme imkanına sahip olabiliyordu. Ancak GeForce Now Türkiye ekibi tarafından daha sonra ücretsiz paketteki 1 saatlik süre 30 dakika indirildi. Şirketin böyle bir karar almasında özellikle ücretsiz pakete gelen yoğun talep ile birlikte sunucular üzerinde ciddi bir yük meydana gelmesinin etkili olduğu belirtiliyor. 2022’de oyun tutkunları GeForce Now ücretsiz paket ile sıra bekliyor ve sıra geldiğinde 30 dakikalık oyun oynayabiliyor.

  GeForce Now hakkında siz ne düşünüyorsunuz? GeForce Now fiyatları sizce uygun mu? Görüşlerinizi yorum kısmından veya R10.NET Forum’dan paylaşabilirsiniz.

  2008'den bugüne profesyonel içerik yazarlığı!

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Microsoft'un Yeni Hamlesi: Xbox Mobil Oyun Mağazası Resmen Geliyor!

  Microsoft, Xbox mobil oyun mağazası ile Apple ve Google'a meydan okuyacak gibi görünüyor. Yeni mağaza, mobil oyun dünyasında devrim yaratmayı hedefliyor!

  Amazfit Yeni Akıllı Saatini Duyurdu: Vücut Kitle Endeksini Ölçebiliyor!

  Amazfit, yeni akıllı saatini tanıttı. Amazfit Balance isimli saat, akıllı saatler arasında sağlık takibi konusunda kendini ayrıcalıklı bir yere koyuyor.

  Windows Paint’e Yapay Zeka Görüntü Oluşturucu Geldi: Herkes İçin Yeni Bir Dönem Başlıyor!

  Microsoft, Paint uygulamasına OpenAI teknolojisi ile güçlendirilmiş 'Cocreator' isimli yeni bir görüntü oluşturma aracı ekledi.

  Firefox'un Android Sürümü Güncelleniyor: 400'den Fazla Yeni Uzantı Geliyor!

  Firefox'un Android sürümü için 400'den fazla yeni uzantının eklenmesi, mobil internet deneyimini nasıl değiştirecek?

  GeForce Now Türkiye’den Fiyat Artışı Geldi! İşte Yeni GeForce Now Fiyatları!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et