R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  GeForce Now Türkiye’den Fiyat Artışı Geldi! İşte Yeni GeForce Now Fiyatları!

  Oyun tutkunlarının rağbet noktası haline gelen GeForce Now, uzun süredir Türkiye’ye yönelikte hizmet sunuyor. Ortalama fiyatlarıyla dikkat çeken GeForce Now, yeni bir fiyat artışını duyurdu.

  Yağız Özgün Kocabaş Yağız Özgün Kocabaş 03.06.2022 12:29 1246 2 dk okuma süresi
  GeForce Now Türkiye’den Fiyat Artışı Geldi! İşte Yeni GeForce Now Fiyatları!
  Son Düzenleme:

  En yüksek kapasiteli bilgisayar oyunlarını dahi rahatlıkla her kullanıcının oynayabilmesine yardımcı olan GeForce Now, uzun süredir oyun tutkunlarından yoğun talep görüyor. Dijital oyun alanında Türkiye’nin mevcut potansiyeli her şirket gibi GeForce Now’u da Türkiye’ye çekmişti. Ücretsiz, 1 günlük, aylık, 3 aylık ve 6 aylık gibi paket seçeneklerinin yer aldığı GeForce Now’da paket ücretine yeni zam geldi.

  GeForce Now, Türkiye’de Turkcell GAME+ aracılığıyla kullanıcılarına hizmet veriyor. 

  GeForce Now Türkiye Paket Fiyatları

  GeForce Now, farklı sınırlama ve özelliklere sahip olacak şekilde geniş paket seçeneklerini oyun tutkunlarına sunuyor. Böylelikle oyuncular hem bütçelerine hem de kullanmak istedikleri özelliklere uygun olan paketi tercih edebilme özgürlüğüne sahip olabiliyor. Haziran ayıyla birlikte fiyatlarına zam gelen ürünlerden birisi de GeForce Now paketleri oldu. Peki gelen fiyat güncellemesiyle birlikte GeForce Now paket fiyatları ne oldu?

  PaketEski FiyatYeni Fiyat
  Günlük 14.9 TL20 TL
  Haftalık 44.9 TL60 TL
  Aylık  89.9 TL110 TL
  3 Aylık19.9 TL240 TL
  6 Aylık349 TL400 TL

  Turkcell çok uzun bir süre sonra GeForce Now Türkiye(GAME+) için 6 aylık pakete yönelik bir fiyat artışı uyguladı.

  GeForce Now Ücretsiz Paket Nedir?

  GeForce Now

  Çoğu kullanıcı GeForce Now’ın ücretsiz paketi olduğundan habersiz. Özellikle farklı paketlerindeki değişen fiyatlarla satışı gerçekleştirildiğinden ücretsiz kullanım olabileceğini düşünmeyebiliyor. Ancak GeForce Now Türkiye, ücretsiz paket ile ücret ödemeden de belirli hizmetlerden etkin biçimde faydalanabilme imkanı sunuyor.

  GeForce Now, Türkiye’de ilk hizmet vermeye başladığı dönemden beri ücretsiz paketi bulunuyor. Bu ücretsiz paket sayesinde oyun tutkunları GeForce Now’da 1 saat boyunca oyun oynayabilme imkanına sahip olabiliyordu. Ancak GeForce Now Türkiye ekibi tarafından daha sonra ücretsiz paketteki 1 saatlik süre 30 dakika indirildi. Şirketin böyle bir karar almasında özellikle ücretsiz pakete gelen yoğun talep ile birlikte sunucular üzerinde ciddi bir yük meydana gelmesinin etkili olduğu belirtiliyor. 2022’de oyun tutkunları GeForce Now ücretsiz paket ile sıra bekliyor ve sıra geldiğinde 30 dakikalık oyun oynayabiliyor.

  GeForce Now hakkında siz ne düşünüyorsunuz? GeForce Now fiyatları sizce uygun mu? Görüşlerinizi yorum kısmından veya R10.NET Forum’dan paylaşabilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Yenilenen BMW 3 Sedan Serisi Satışta! İşte Yeni BMW 3 Serisindeki Değişiklikler!

  BMW'nin yenilenen BMW 3 serisi yeni özellikleriyle satışa sunuldu. İşte yeni BMW 320i Sedan özellikleri ve Türkiye satış fiyatı!

  Yeni Meyers Manx 2.0 Electric Tanıtıldı! Meyers Manx 2.0 Electric Özellikleri!

  Volkswagen tabanlı "buggy" Meyers Manx, 60 yıl sonra ilk kez yeni modeliyle tanıtıldı. İşte elektrikli olacağı açıklanan Meyers Manx 2.0 Electric özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi!

  Elon Musk’tan Twitter ile Davasına İlişkin Yeni Açıklama

  Elon Musk, mahkemelik olduğu Twitter yönetimine meydan okudu. Twitter CEO'su ile halka açık bir tartışma programında kozlarını paylaşma teklifinde bulundu. Twitter yönetiminden henüz yanıt gelmeyen iddia sosyal medyada çok konuşuldu.

  Hubble Uzay Teleskobu’ndan Orion Bulutsusu’nun Yeni Fotoğrafı Geldi!

  James Webb Uzay Teleskobu'nun ardından geri planda kalmış gibi görünse de Hubble Uzay Teleskobu'ndan yeni bir fotoğraf geldi. Uzay araştırmaları için oldukça faydalı olacağı belirtilen Orion Bulutsusu'ndan gelen yeni fotoğraf dikkat çekti.

  GeForce Now Türkiye’den Fiyat Artışı Geldi! İşte Yeni GeForce Now Fiyatları!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et