R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Forza Motorsport Oyunu için Yeni Bir Video Yayınlandı!

  Forza Motorsport oyunu ile ilgili yeni bir video yayınlandı. Bu videoya göre oyun, daha gelişmiş özelliklere yer verecek.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  28.01.2023 17:06 1953 2 dk okuma süresi
  Forza Motorsport Oyunu için Yeni Bir Video Yayınlandı!
  Son Düzenleme:

  Forza Motorsport, henüz çıkış tarihi belli olmayan bir oyun. Oyun çıkışı hakkında bilinen tek şey, 2023’ün sonunda çıkış yapacağı. Xbox konsolu ve PC’lerde oynanacak oyun ile ilgili yeni bir video yayınlandı. Bu videoda oyunla alakalı birçok bilgiye yer verildi. Bu bilgiler o kadar etkileyici ki oyuncuların ağzının sulanmasına vesile oldu.

  Forza Motorsport oyunu için yeni detaylar paylaşıldı

  Paylaşılan videoda oyun ile ilgili birçok detaya yer veriliyor. Videoda dikkat çeken detaylardan birisi oyun grafikleri. Harika detaylara ev sahipliği yapan oyun, etkileyici grafiklerle oyuncuları büyülemiş durumda. Ayrıca videoda ekipten bazı kişiler, çeşitli açıklamalara yer verdi. Oyunun geliştirme sürecine değinen ekip, harika bir iş ortaya koymuş durumda.

  Forza Motorsport oyunu daha yenilikçi özelliklerle bizlerin karşısında yer alıyor. Oyunun öne çıkan özelliklerinden birisi ışın izleme teknolojisine yer vermesi. Işın izleme teknolojisi sayesinde ışıklar daha gerçekçi yansıma yapıyor. Bu da ışıklandırma ve gölgelendirmelerin kalitesini yükseltiyor.

  Oyunda 500’ün üzerinde araç bulunacağı belirtilmekte. Araç sayısının güncellemelerle arttırılacağı ifade ediliyor. Ayrıca her bir araca özel 800’ün üzerinde yükseltme mevcut. Yani kullanıcılar, 800 farklı yükseltme seçeneği arasından kendine özgü bir tarz oluşturabilecek. Bu bilgilere ek olarak seriye ilk kez 100 yeni aracın dahil edileceğini de ifade edelim.

  En büyük rakibi Gran Turismo olan oyunda birçok yarış pisti bulunacak. Bununla birlikte oyun, dinamik gece gündüz döngüsüne de yer verecek. Gece gündüz döngüsüne ek olarak oyunda hava değişikliklerinin de dinamik olacağı belirtiliyor.

  Forza Motorsport oyunu hakkında yapılan bir diğer açıklama gerçekçilik ve çevre detayları. Ekip, oyundaki ortamın gerçekçi olması adına çeşitli yöntemler uygulamış durumda. Gerçekleştirilen çalışmalar sonucunda ortam, selefine kıyasla 10 kat daha gerçekçi. Yalnızca ortama değil, aynı zamanda araçların görünümüne de önem gösterildi. Bunun için gerçek görüntülerden yararlanıldı. Bu da araçlardaki kaplamanın daha iyi görünmesine yol açıyor. Hatta gerçekçi görünümle beraber çarpma sonrasında verilen efekt de harika.

  Forza Motorsport, gerçekçi grafikler ve harika sürüş deneyimi sunacak. Her detayıyla insanlara üstün bir zevk katmaya odaklanan oyun, yıl sonunda çıkacak. Şimdiden pek çok oyuncunun yeni oyun için heyecanlı olduğu görülüyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  YouTube'a Yeni Özellikler Geliyor: İşte Detaylar!

  YouTube, yapay zeka destekli canlı sohbet özetleri, Google Lens araması, kanal QR kodları ve Shorts için yeni efektler gibi özellikler test ediyor.

  iOS 18 ile CarPlay’e Yeni Özellikler Geliyor: İşte Detaylar!

  iOS 18, CarPlay'e kişi fotoğrafları, sessiz mod, renk filtreleri, ses tanıma ve sesle yönlendirme gibi yenilikler getiriyor.

  TRT 1 Neden Yok? TRT Nasıl Ayarlanır, TRT Yeni Frekansı Nedir?

  TRT 1 frekans bilgileri ve ayar detayları hakkında merak edilen tüm sorulara cevap veriyoruz. EURO 2024 maçlarını kesintisiz ve yüksek kalitede izlemek isteyenler için güncellenmiş frekans bilgilerini ve TRT 1'in nasıl ayarlanacağını adım adım açıklıyoruz

  WhatsApp, Yeni Görüntülü Arama Özelliklerini Duyurdu: İşte Gelen Yenilikler!

  WhatsApp, yeni görüntülü arama özellikleriyle sesli ekran paylaşımı, 32 kişilik katılımcı sınırı ve konuşan kişi vurgulama gibi yenilikler sunacak!

  Forza Motorsport Oyunu için Yeni Bir Video Yayınlandı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et