R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Fortnite Adası’nı Robocop Koruyacak! İşte Fortnite ve Robocop İşbirliğinin Detayları!

  Son dönemlerin en çok oynanan Battle Royale oyunlarından Fortnite, yeni bir işbirliğine gidiyor. Azılı suçluların korkulu rüyası Robocop, işbirliğiyle Fortnite adasını ve masumları korumaya geliyor!

  Yağız Özgün Kocabaş
  Yağız Özgün Kocabaş R10 Editörü
  14.05.2022 19:18 2230 2 dk okuma süresi
  Fortnite Adası’nı Robocop Koruyacak! İşte Fortnite ve Robocop İşbirliğinin Detayları!
  Son Düzenleme:

  Dünyanın en popüler Battle Royale türündeki oyunlarından Fortnite, birbirinden eğlenceli ve başarılı işbirlikleriyle oyun deneyimini daha da yukarıya taşıyor. Son dönemde yoğun ilgi gören işbirliklerine bir yenisini daha ekliyor. Fortnite şimdi de Robocop ile işbirliğine gitti. Fortnite Robocop kostümü şimdiden Fortnite eşya mağazasındaki yerini aldı.

  1987 yapımı ünlü Hollywood filmi Robocop’un başkahramanı  ve azılı suçluların en büyük düşmanı olan Robocop, şimdi de Fortnite evrenine geliyor. Üstelik Robocop, Fortnite’ye gelirken yanında alt ettiği en büyük düşmanı ED-209’un kozmetik ürünlerini de getirdi.

  Robocop beraberinde büyük düşmanı ED-209’un kopan bacaklarından birisini de getirdi. Oyuncular bu makine bacağını sırt bling ve kazama olarak kullanabilecek. Oyuncular ayrıca emoji olarak mini versiyonuna da binebilecek.

  Fortnite Robocop Ürünleri Neler?

  Fortnite Robocop

  İşbirliği kapsamında gelen Fortnite Robocop ürünleri eşya mağazasındaki yerini aldı. Oyuncular hemen eşya mağazasına giderek bu kozmetik ürünlerine sahip olabiliyor. İşte Fortnite Robocop paketindeki öğelerin tam listesi;

  • LEG-209 kazma
  • LEG-209 arka bling
  • Küçük ED-209 emojisi(ifadesi)

  LEG-209 kazma ve LEG 209 arka bling ürünleri birlikte satın alındığında, öğeler maç içerisinde birbirinin yerine kullanılabiliyor.

  Fortnite 80’lerin Aksiyon Kahramanlarını Evrenine Kazandırmaya Devam Ediyor

  Fortnite, son olarak Robocop ile gerçekleştirdiği işbirliğiyle, 80’lerin aksiyon kahramanlarına göz kırpmaya devam ediyor. Fortnite daha önce 80’ler ve aksiyon denildiğinde ilk akla gelen kahramanlar olan Sarah Coner, Terminatör ve yanı sıra Ripley ve Xenomorph gibi kahramanları evrenine getirmişti. Hatta sadece Fortnite Bölüm 2 Sezon 5’e özel olarak Predator’ın dış görünümünü getirmişti. Ancak bu ürün şuanda eşya mağazasında satışta değil.

  Fortnite Robocop Ne Zamana Kadar Alınabilecek?

  Fortnite ile Robocop işbirliğiyle birlikte gelen eşyaları alabilmek için acele etmekte fayda var. Oyuncular en geç “Bölüm 3 Sezon 2” bitmeden oyun içindeki “Direnç Görevleri” ve “8.Hafta Mücadeleleri” kısımlarını tamamlamaları gerekiyor.

  Fortnite’nin işbirlikleriyle ilgili siz ne düşünüyorsunuz? Fortnite Robocop ürünlerini beğendiniz mi? Görüşlerinizi yorum kısmından veya R10.NET Forum’dan paylaşabilirsiniz.

  2008'den bugüne profesyonel içerik yazarlığı!

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Google Drive’daki Hata Pahalıya Patlayabilir: Büyük Veri Kayıpları Yaşanıyor!

  Google Drive'daki bir hata, bazı kullanıcıların birkaç ay içinde kaydettikleri dosyaların kaybolmasına yol açıyor. Veri kaybıyla ilgili açıklama bekleniyor!

  Redmi K70 Pro’nun İlk Canlı Görüntüleri Geldi: İşte Detaylar!

  Tanıtım etkinliğinin başlamasına kısa bir süre kala K70 Pro ve standart modelin canlı görüntüleri sızdırıldı. Bu yeni modeller, 29 Kasım'da resmen tanıtılacak!

  Microsoft, ChatGPT'yi Windows 11 Komut Satırına Getiriyor: İşte Detaylar!

  Microsoft, Windows 11'e ChatGPT entegrasyonu getirerek komut satırını daha akıllı ve kullanıcı dostu hale getiriyor.

  Xiaomi’nin Kulaklığı Redmi Buds 5 Pro’nun Tasarımı Belli Oldu: İşte Detaylar!

  Redmi Buds 5 Pro üstün ses kalitesi, gelişmiş gürültü engelleme ve şık tasarımı ile Xiaomi'nin yeni nesil kulaklığı olarak dikkat çekiyor.

  Fortnite Adası’nı Robocop Koruyacak! İşte Fortnite ve Robocop İşbirliğinin Detayları!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et