R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Fortnite, Etkinliklerde Çağ Açıyor! Coachella Müjdesi

  Dev müzik festivali Coachella, Fortnite oyuncularına özel olarak geliyor. Dev konserler ve etkinliğe özel kostümler Coachella'da olacak.

  Omer Dursun Omer Dursun 15.04.2022 13:54 325 2 dk okuma süresi
  Fortnite, Etkinliklerde Çağ Açıyor! Coachella Müjdesi
  Son Düzenleme:

  Fortnite, uzun oyun içi iş birlikleri listesine Coachella'yı ekliyor. Yıllık müzik festivali, oyun dünyasına ilk adımı atmak için Epic Games ile ortaklık kurdu. 

  Her yıl ABD'de düzenlenen Coachella festivali, katılımcıların giydiği kıyafetler kadar performanslarıyla da ön plana çıkıyor. Peki Fortnite'taki Coachella festivali ne zaman yapılacak?

  Müzik Festivali Coachella Fortnite'a Geliyor

  Coachella temalı görünümleri ve oyun içi özellikleri piyasaya sürmek isteyen müzik festivali, Fortnite geliştirici Epic Games ile anlaştığını duyurdu.

  Fortnite'taki Coachella etkinliği ise 14 Nisan ve 22 Nisan tarihlerinde başlayacak olan müzik festivalinin, birinci ve ikinci hafta sonlarına denk gelecek şekilde iki ayrı hafta sonu düzenlenecek. 

  Coachella tarzından ilham alan kıyafetler, oyunda çalan müziğe tepki verecek. İlk ürün grubu, bu akşam Fortnite mağazasında satışa çıkıyor.

  Dış görünüşe ek olarak Coachella oyun içi Icon Radio'yu da devralacak ve oyuncular Fortnite araçlarında bu yılki festival programından 30'dan fazla sanatçının müziklerini dinleyebilecek.

  Bu, Coachella'nın oyuna ilk gelişi olsa da, ilk müzik ortaklığı değil. Fortnite, son birkaç yılda daha çok müzik ve canlı etkinliklere odaklandı: Marshmello ve Ariana Grande sahne aldı ve sanatçılar, oyunun yaratıcı modunda oluşturulan müzik etkinliklerinin bir parçası oldu. Epic Games, Fortnite konserleri için bir stüdyo bile kurdu.

  Fortnite ortaklığı, Coachella'nın bu yıl dijital festival bileşenlerine yönelik daha büyük bir çabasının bir parçası. Coachella, festival öncesinde katılımcılar için bir NFT koleksiyonu ve mobil uygulamasında AR yenilikleri yayınladı.

  Peki ya siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmında ya da R10 Forum‘da belirtebilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Yeni Bir Çağ Mı Başlıyor? Dünyanın İlk Uluslararası Holografik Işınlanması Gerçekleşti!

  Western Ontario Üniversitesi'nde bir grup araştırmacının çalışmaları üzerine, dünya üzerinde ilk defa uluslararası holografik ışınlanma gerçekleşti. Detaylar haberimizde..

  Araçlarda Yangın Paniği: BMW O Araçları Geri Çağırıyor!

  BMW'nin başı elektrikli otomobil modelleriyle dertte! Alman otomobil devinin 2 elektrikli otomobil modelinde yangın riski tespit edildi. O modelleri için geri çağırma kararı duyuruldu!

  Elif 1149

  Amazon Dijital Alışveriş Merkezi Açıyor!

  E-ticaret sektörünün lider markalarından Amazon, alışveriş kültürünü oluşturan alışveriş merkezlerinin deneyimini dijital dünyaya taşıyor. Amazon dijital alışveriş merkeziyle tüketiciler, diledikleri mağazaya girerek, raftan ürün inceleyebiliyor.

  Marvel Comic Con Etkinliğinde 2 Yeni Avengers Filmi Müjdesi Verdi!

  Marvel Sinematik Evreni'nin en sevilen filmleri olan tüm süper kahramanları bir araya getiren Avengers filmlerine yenileri eklenecek. SDCC 2022 etkinliğinde konuşan Kevin Feige, 2 adet yeni Avengers filminin müjdesini verdi.

  Fortnite, Etkinliklerde Çağ Açıyor! Coachella Müjdesi

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et