R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  FIFA Tarihinde Bir İlk! EA Sports’tan Cadılar Bayramına Özel Cömert İndirim

  EA Sports, tarihinde ilk kez FIFA oyununda indirim yaptı. Eylül ayının sonunda piyasaya sürülen FIFA 23, PlayStation’da %25 indirimde. İşte detaylar!

  Hayrunisa Bayar
  Hayrunisa Bayar R10 Editörü
  28.10.2022 17:13 2041 2 dk okuma süresi
  FIFA Tarihinde Bir İlk! EA Sports’tan Cadılar Bayramına Özel Cömert İndirim
  Son Düzenleme:

  Amerikalı bilgisayar oyunları üreticisi EA Sports, bildiğiniz üzere bu Eylül ayının sonlarında FIFA 23’ü piyasaya sürmüştü. Sevilen oyun, Ekim ayında Cadılar Bayramı’nın gelmesiyle birlikte PlayStation’da %25 ve PC’de yaklaşık %30 indirime girdi.

  Şaşırtıcı indirim EA Play sahiplerini bekliyor

  EA Sports, Cadılar Bayramı’na özel yeni bir indirimini duyurdu. Cadılar Bayramı kapsamında yapılan indirim 1 Kasım’a kadar devam edecek. Tarihinde ilk kez indirim alan FIFA oyunu hem PC hem de PlayStation’da daha ucuza satılacak.

  Oyun, sadece EA uygulaması üzerinden indirimli olarak satın alınacak. FIFA 23, %25 indirimle 899 TL’den 675 TL’ye düşürüldü. Ayrıca, EA Play ve Xbox Game Pass üyeliği olanlara ekstra %10 indirim hakkı da tanımlandı.

  Oyunculara Steam ve Epic Store üzerinden indirim alamayacakları, sadece EA uygulamasında indirimden faydalanabileceği hatırlatıldı.

  FIFA 22’yi satın alanlara özel fırsat  

  Öte yandan EA Play, uygulamasına Loyalty Edition isimli yeni bir seçenek eklediğini duyurdu. Bu seçenekten ise sadece daha önce FIFA 22’yi satın almış oyuncuların faydalanabileceği bildirildi.  

  Yeni seçenek kapsamında FIFA 23 Loyalty Edition, standart sürümüne kıyasla %20 indirimle 599,99 TL’den fiyatlanıyor.  

  Yukarıda bahsettiğimiz üzere EA Play veya Game Pass üyeliği olanlar %10’luk bir ekstra indirimle oyuna 503,99 TL’den sahip olabiliyor.  

  FIFA 23 Ultimate Edition da indirimde!  

  EA Sports, PlayStation Store üzerinde başlattığı Cadılar Bayramı indirimleri kapsamında bir oyunda daha indirim yaptı: FIFA 23 Ultimate Edition.  

  FIFA 23 Ultimate Edition da %25’lik bir indirimle 1.000 TL’den 750 TL’ye düşürüldü. Standart versiyonunda indirim yapılmayan FIFA 23 Ultimate Edition, 3 Kasım 2022’ye kadar 750 TL’den satılacak.  

  Daha fazla indirim gelecek mi? 

  Bildiğiniz üzere bir sonraki küresel indirim furyası Black Friday ile başlayacak. Black Friday döneminde FIFA 23 fiyatının da düşmesi bekleniyor.  

  Geçtiğimiz yıllarda aynı dönemde EA Sports, FIFA’yı %40’lık bir indirimle satışa sunmuştu. Bu yıl da yine aynı oranda bir indirim yapılabilir gibi görünüyor.  

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Yeni Hyundai Kona Elektrik Türkiye’de Satışta: İşte Fiyatı ve Özellikleri!

  Hyundai Kona Elektrik, Türkiye'de satışa sunuldu. 377 km menzil, modern teknoloji ve 1.499.000 TL fiyat avantajıyla öne çıkıyor.

  Yeni Yapay Zeka Google Gemma Tanıtıldı: İşte Özellikleri!

  Google'ın yeni yapay zeka modeli Gemma, yerel cihazlarda üstün performans için geliştirildi. Sorumlu AI gelişimine katkı sağlayan araç seti ile tanıtıldı.

  Samsung Galaxy Fit 3 Resmen Tanıtıldı: İşte Özellikleri!

  Samsung Galaxy Fit 3, geniş ekranı ve gelişmiş sağlık izleme özellikleriyle Mart ayında piyasaya sürülüyor.

  Galaxy S23 Serisine Galaxy AI Özellikleri Geliyor: Yakında Kullanımda!

  Samsung, Mart sonunda Galaxy S23 serisi için AI özelliklerini sunuyor. Yenilikçi güncelleme, kullanıcı deneyimini zenginleştirecek.

  FIFA Tarihinde Bir İlk! EA Sports’tan Cadılar Bayramına Özel Cömert İndirim

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et