R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Elden Ring 1.04 Yamasıyla Melenia’ya Karşı Savaş Artık Çok Daha Zorlu

  Yayınlanan yeni Elden Ring 1.04 yaması ile birlikte Kan Emiciler çok daha az etkili hale geldi. Ayrıca güncelleme oyuncuların uzun zamandır beklediği pek çok yeni özelliği de oyuna getirdi.

  Yağız Özgün Kocabaş
  Yağız Özgün Kocabaş R10 Editörü
  21.04.2022 11:38 989 2 dk okuma süresi
  Elden Ring 1.04 Yamasıyla Melenia’ya Karşı Savaş Artık Çok Daha Zorlu
  Son Düzenleme:

  Elden Ring 1.04 yaması, oyundaki en zorlu patron Melenia, Blade of Miquella'ya karşı verilen savaşta popüler bir taktiğin parçası olarak kullanılan bir büyü nerf’lendi(gücü düşürüldü).

  Malenia inanılmaz derecede zor bir savaş ve birçok oyuncu, ölümcül kılıç ustasına ciddi hasar vermek için menzilde kan kaybı oluşturmak için Swarm of Flies kullanıyor. Oyuncular, güncellemeyle birlikte gelen nerf sonrasında savaşın artık biraz daha zor olabileceğini belirtiyorlar.

  Sihirli Swarm of Flies, en son güncellemeyle oyun değişikliklerinin bir parçası olarak değiştirildi. Kan temelli sihir artık "Düşman üzerinde azalan kan kaybı birikimi" etkisi oluşturuyor. Oyuncular, Malenia ile savaşta yaratacağı etkiyi şimdiden fark etmeye başladı.

  Güncelleme ile birlikte zorlu patron Malenia'ya, nerf(güç düşürmesi) için yapılmadığı için “Swarm of Flies” taktiğine güvenenlerin başka bir taktik belirlemeleri gerekecek. Ancak buna rağmen, Swarm of Flies taktiğinin Malenia’ya karşı savaşta kullanmak için değerli bir büyü olacağını düşünen çok fazla oyuncu bulunuyor.

  Elden Ring 1.04

  Swarm of Flies “nerf’lenmiş” olsa da, topluluğun 1.04 yaması oyuncular tarafından genel olarak beğenildi. Birçok oyuncunun felaketi ve şansı olan “The Meta Rivers of Blood Katana” için nerf yapılmadı. Ancak bazı oyunculara göre The Meta Rivers of Blood Katana’ya gizli bir nerf geldiği iddiasında bulunuyor.

  Güncellemeyle birlikte pek çok silahta önemli ölçüde buff’landı(yükseltildi).

  Güncellemedeki dikkat çeken diğer yenilikler ise devasa silahlardaki büyük değişiklik oldu. Böylelikle zayıf güç yapılarının çok daha uygun hale gelmesi sağlandı. Ayrıca yeni gelen yama büyülerinde güçlenmesini sağlarken, oyuncuların çok sık yaşadığı bir sorunda çözüme kavuşturuldu. Artık döküm animasyonunda oyundan atılma sorununa karşı da teknik problemler giderildi.

  Elden Ring 1.04 yamasının getirdiği yenilikler sizce nasıl olmuş? Görüşlerinizi yorum kısmında veya R10.NET Forum’dan bizimle paylaşabilirsiniz.

  2008'den bugüne profesyonel içerik yazarlığı!

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Samsung Galaxy Ring'in Şarj Kutusu Ortaya Çıktı: İşte Tasarımı!

  Samsung Galaxy Ring'in şarj kutusu ortaya çıktı. Şubat ayında tanıtılan cihaz, yakında piyasaya sürülecek ve 300-350 dolar arasında fiyatla satışa sunulacak.

  iOS 18 ile iPhone'u Kapatmak Daha Kolay Olacak: İşte Gelecek Yeni Özellik!

  iOS 18 ile gelen yenilikler arasında, iPhone'u kapatmanın kolay yolu ve Denetim Merkezi'nde daha fazla özelleştirme imkanı bulunuyor.

  Galaxy Z Flip 6'nın Fiyatı Şaşırttı: Beklenenden Çok Pahalı!

  Samsung Galaxy Z Flip 6'nın fiyatı beklenenden pahalı çıktı. Yeni model, gelişmiş özellikler ve şık tasarımıyla dikkat çekiyor. İşte detaylar!

  Valorant, Çok Yakında PS5 ve Xbox Konsollara Geliyor!

  Valorant, 14 Haziran'da PS5 ve Xbox Series X/S konsollarda sınırlı beta sürümüyle oyuncularla buluşuyor. Konsol sürümünde çapraz oyun özelliği de mevcut.

  Elden Ring 1.04 Yamasıyla Melenia’ya Karşı Savaş Artık Çok Daha Zorlu

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et