R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Elden Ring 1.04 Yamasıyla Melenia’ya Karşı Savaş Artık Çok Daha Zorlu

  Yayınlanan yeni Elden Ring 1.04 yaması ile birlikte Kan Emiciler çok daha az etkili hale geldi. Ayrıca güncelleme oyuncuların uzun zamandır beklediği pek çok yeni özelliği de oyuna getirdi.

  Yağız Özgün Kocabaş
  Yağız Özgün Kocabaş R10 Editörü
  21.04.2022 11:38 955 2 dk okuma süresi
  Elden Ring 1.04 Yamasıyla Melenia’ya Karşı Savaş Artık Çok Daha Zorlu
  Son Düzenleme:

  Elden Ring 1.04 yaması, oyundaki en zorlu patron Melenia, Blade of Miquella'ya karşı verilen savaşta popüler bir taktiğin parçası olarak kullanılan bir büyü nerf’lendi(gücü düşürüldü).

  Malenia inanılmaz derecede zor bir savaş ve birçok oyuncu, ölümcül kılıç ustasına ciddi hasar vermek için menzilde kan kaybı oluşturmak için Swarm of Flies kullanıyor. Oyuncular, güncellemeyle birlikte gelen nerf sonrasında savaşın artık biraz daha zor olabileceğini belirtiyorlar.

  Sihirli Swarm of Flies, en son güncellemeyle oyun değişikliklerinin bir parçası olarak değiştirildi. Kan temelli sihir artık "Düşman üzerinde azalan kan kaybı birikimi" etkisi oluşturuyor. Oyuncular, Malenia ile savaşta yaratacağı etkiyi şimdiden fark etmeye başladı.

  Güncelleme ile birlikte zorlu patron Malenia'ya, nerf(güç düşürmesi) için yapılmadığı için “Swarm of Flies” taktiğine güvenenlerin başka bir taktik belirlemeleri gerekecek. Ancak buna rağmen, Swarm of Flies taktiğinin Malenia’ya karşı savaşta kullanmak için değerli bir büyü olacağını düşünen çok fazla oyuncu bulunuyor.

  Elden Ring 1.04

  Swarm of Flies “nerf’lenmiş” olsa da, topluluğun 1.04 yaması oyuncular tarafından genel olarak beğenildi. Birçok oyuncunun felaketi ve şansı olan “The Meta Rivers of Blood Katana” için nerf yapılmadı. Ancak bazı oyunculara göre The Meta Rivers of Blood Katana’ya gizli bir nerf geldiği iddiasında bulunuyor.

  Güncellemeyle birlikte pek çok silahta önemli ölçüde buff’landı(yükseltildi).

  Güncellemedeki dikkat çeken diğer yenilikler ise devasa silahlardaki büyük değişiklik oldu. Böylelikle zayıf güç yapılarının çok daha uygun hale gelmesi sağlandı. Ayrıca yeni gelen yama büyülerinde güçlenmesini sağlarken, oyuncuların çok sık yaşadığı bir sorunda çözüme kavuşturuldu. Artık döküm animasyonunda oyundan atılma sorununa karşı da teknik problemler giderildi.

  Elden Ring 1.04 yamasının getirdiği yenilikler sizce nasıl olmuş? Görüşlerinizi yorum kısmında veya R10.NET Forum’dan bizimle paylaşabilirsiniz.

  2008'den bugüne profesyonel içerik yazarlığı!

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  X (Twitter)’ Sesli ve Görüntülü Arama Özelliği Artık Herkese Açık!

  X uygulamasında artık herkes için sesli ve görüntülü arama özelliği! İletişimde sınırları kaldırın, her an bağlantıda kalın.

  Windows 11 ile Beraber Artık Bilgisayarlar Yeniden Başlatılmadan Güncellenebilecek!

  Windows 11'in yenilikçi "hot patching" özelliği ile kesintisiz güncellemeler dönemi başlıyor. Güvenlik yamaları artık yeniden başlatma gerektirmiyor.

  OpenAI'den Yapay Zeka ile Video Devrimi: İşte Karşınızda Sora!

  OpenAI'nin yeni modeli Sora, metinden gerçekçi videolar üretiyor. ChatGPT ve DALL-E'nin ardından gelen bu yenilik, sanat ve tasarımda devrim yaratıyor.

  Google, Android İçin Dolandırıcılara Karşı Yeni Bir Araç Test Ediyor: İşte Detaylar!

  Google, Android cihazları dolandırıcılığa karşı koruyacak yeni bir güvenlik özelliği test ediyor. İşte detaylar!

  Elden Ring 1.04 Yamasıyla Melenia’ya Karşı Savaş Artık Çok Daha Zorlu

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et