R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  EA'den Yeni Need For Speed İçin Önemli Hamle! Şirketler Birleşti

  Electronic Arts, yeni Need For Speed oyunları üzerinde çalışması için iki şirketi birleştirdiğini açıkladı. Codemasters Cheshire ve Criterion NFS için güçlerini birleştiriyor.

  Miraç Yılmaz Miraç Yılmaz 12.05.2022 18:05 1312 2 dk okuma süresi
  EA'den Yeni Need For Speed İçin Önemli Hamle! Şirketler Birleşti
  Son Düzenleme:

  Electronic Arts, Codemasters Cheshire'daki geliştirme ekibini Criterion Games'e entegre ederek Need For Speed ​​stüdyosunun ekibini neredeyse iki katına çıkardı.

  GamesIndustry.biz, kriterlerin artık hem Guildford'daki orijinal ekibi hem de Cheshire'daki geliştiricileri kapsayacağını ortaya koydu. Böylece iki ekip, hem başkan yardımcısına hem de genel müdür Matt Webster'a rapor verecek.

  Codemasters Cheshire ve Criterion NFS için güçlerini birleştiriyor

  Electronic Arts, gelecekteki Need For Speed oyunları üzerinde çalışacak büyük bir geliştirme stüdyosu oluşturmak amacıyla Codemasters Cheshire'daki geliştirme ekibini Criterion Games ile birleştirdi.

  Codemasters bir tweet'te, “Ortak değerleri ve benzer kültürleri paylaşarak, her iki takımdaki muazzam uzmanlık zenginliğini birleştirmenin, oyuncularımız için elimizden gelen en iyi yarış deneyimlerini sunmamıza yardımcı olacağına kuvvetle inanıyoruz” dedi.

  Criterion Games'in her iki lokasyonundaki geliştirme ekipleri, Need For Speed ​​serisinin geleceği üzerinde birlikte çalışıyor. Bu arada Codemasters Birmingham, Formula 1 serisi üzerinde çalışmaya devam ediyor.

  Herhangi bir işten çıkarma yapılmadığı ifade edildi. Bir EA sözcüsü açıklamasında, "Bu entegrasyon, iki stüdyonun son birkaç ay içinde geliştirdiği yakın ortaklığın temelini oluşturuyor" dedi.

  “Ortak değerleri ve benzer kültürleri paylaşarak, her iki takımdaki devasa deneyim zenginliğini birleştirmenin, oyuncularımız için elimizden gelen en iyi yarış deneyimlerini sunmamıza yardımcı olacağına kuvvetle inanıyoruz.”

  EA 1,2 milyar dolara satın almıştı

  Codemasters, geçen yıl Electronic Arts tarafından 1,2 milyar dolarlık bir anlaşmayla satın alındı. Cheshire ekibi aslen Sony'nin stüdyoyu kapatmaya karar vermesinin ardından 2016 yılında Codemasters'a katılan MotorStorm geliştiricisi Evolution Studios çalışanları tarafından kuruldu.

  Criterion'ın yeni nesil konsollarda Kasım ayında piyasaya sürülecek olan yeni bir Need For Speed oyunu üzerinde çalıştığı bildiriliyor.

  Siz Codemasters Cheshire ve Criterion hamlesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlardan veya R10.NET Forum'dan paylaşabilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Honor of Kings Kapalı Beta İçin Türkiye Erişimi Açıldı!

  Türkiye'deki Honor of Kings oyuncuları, şirketin yeni "Honor of Kings Kapalı Beta" testlerine katılmaya başladı. Erişime açılan Beta testlerine dair ilk detaylarda ortaya çıktı.

  Sıfır Otomobil Alındığında Hemen Satılamayacak! İşte Yeni Otomobil Satış Düzenlemesi!

  Otomobil piyasasının normale dönmesi için gelecek yeni düzenlemeye dair detaylar belli olmaya başladı. İddialara göre 0 km otomobil satın alındığında 6 ay boyunca 2.el pazarında satışa sunulamayacak. İşte düzenlemeye dair tüm detaylar!

  LG Yeni Tableti Ultra Tab’ın Tanıtımını Yaptı

  Uzun süredir akıllı cihaz pazarında yer almayan LG, yepyeni bir tablet bilgisayar modeliyle geri dönüş yapıyor. İşte yeni LG Ultra Tab özellikleri ve fiyatı!

  Motorola Razr 2022 ve X30 Pro'nun Yeni Lansman Tarihi Belli Oldu!

  Motorola'nın beklenmedik şekilde ertelenen cihaz tanıtım lansmanının yeni tarihi açıklandı. İşte Motorola'nın "Razr 2022" ve"X30 Pro" modelleri için tanıtım etkinliği tarihi ve özellikleri!

  EA'den Yeni Need For Speed İçin Önemli Hamle! Şirketler Birleşti

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et