R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Diablo IV açık betası 24 Mart'ta başlıyor!

  Diablo IV'ün çıkmasına aylar kalmışken geliştiricilerden önemli bir haber geldi. Ön sipariş veren müşteriler 17-19 Mart arasında Early Access deneyimi yaşayarak oyunu test edebilecekler.

  Rokito
  Rokito R10 Editörü
  19.02.2023 00:42 1917 2 dk okuma süresi
  Diablo IV açık betası 24 Mart'ta başlıyor!
  Son Düzenleme:

  Blizzard, Diablo IV hayranlarına Haziran ayı 6'sından önce yaklaşan aksiyon RPG'sini oynama şansı verecek. Stüdyo, IGN Fan Fest sırasında bugün duyurduğu gibi Diablo II: Resurrected'in geliştirilmesi sırasında yaptığı gibi herkese yeni oyunu görme şansı vermeden önce bir erken erişim hafta sonu düzenleyecek. Açık Beta 17-19 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek ve yalnızca Diablo IV'ü ön sipariş verenlerin katılımına açık olacak. Bir hafta sonra, 24 Mart'ta açık beta başlıyor ve herkesin katılımına açık olacak.

  Tüm Platformlarda Açık Beta kullanılabilir olacak

  Açık betalar PlayStation 4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC'de mevcut olacak. Her ikisi de aynı içeriğe erişimi içerecek. Özellikle, oyunun prolog ve ilk aşamasını oynama şansınız olacak. Bu, Engadget tarafından geçen yılın sonlarında görülen oyunun aynı bölümüdür. Blizzard, 28 Şubat'ta yayınlayacağı canlı yayın sırasında Diablo IV açık beta hakkında daha fazla bilgi paylaşmayı vaat etti.

  Ön sipariş veren müşteriler, Diablo IV'ün erken erişim hafta sonunda heyecan verici yeni oyun özelliklerini keşfetme şansını yakalayacaklar. Buna ek olarak, ön sipariş vermenin yanı sıra, oyunun tam sürümünü indirme imkanı da olacaklar. Bu, sadece Diablo hayranları için büyük bir fırsat değil, aynı zamanda diğer aksiyon RPG oyunlarına ilgi duyan oyuncular için de heyecan verici bir fırsat.

  Diablo IV'ün çıkış tarihi için sabırsızlıkla bekleyenlerin heyecanı artık yükseliyor. Ancak Blizzard'un erken erişim hafta sonu ile ön sipariş veren müşterilerine verdiği fırsat sayesinde, oyun hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Ön sipariş verenlerin erken erişim hafta sonundan yararlanması için acele etmeleri gerekiyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Samsung Galaxy S24 Serisinin Ekran ve Kamera Sorunlarına Çözüm Getiren Güncelleme Yayınlandı!

  Samsung Galaxy S24 serisi için yayınlanan güncelleme, ekran ve kamera sorunlarını çözüyor; kullanıcı deneyimi artıyor.

  Samsung, Galaxy S24 Serisindeki Kamera Sorunlarına Yazılım Güncellemesiyle Çözüm Bulacak!

  Samsung Galaxy S24 serisinin kamera performansıyla ilgili bazı sorunlar bulunuyor. Samsung, bu sorunları yeni güncelleme ile giderme taahhüdünde bulundu.

  Samsung Galaxy S24 Ultra, Ekranındaki Yeşil Çizgi Sorunuyla Gündemde!

  Samsung Galaxy S24 Ultra'nın ekran sorunları, yeşil çizgiler kullanıcıların tepkisini çekiyor. Sorunun çözümü ve Samsung'un yanıtı merak konusu.

  Netflix, 2024’te Yüksek Oranda Zam Yapmaya Hazırlanıyor!

  Netflix, 2024 yılında abonelik ücretlerinde artış yaparak reklamsız planlarını kaldırıp, reklam destekli yeni planları sunmayı planlıyor.

  Diablo IV açık betası 24 Mart'ta başlıyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et