R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Cyberpunk 2077 Genişleme Paketi ve Düzeltme Güncellemelerine Dair Yeni Açıklama

  Büyük beklentilerle piyasaya çıkan ancak hayal kırıklığına yol açan Cyberpunk 2077 için CD Project Red'in, genişleme paketi planları devam ediyor. Şirket 1.5 güncellemesinin ardından genişleme paketlerine yoğunlaştı.

  Yağız Özgün Kocabaş Yağız Özgün Kocabaş 13.04.2022 14:22 446 2 dk okuma süresi
  Cyberpunk 2077 Genişleme Paketi ve Düzeltme Güncellemelerine Dair Yeni Açıklama
  Son Düzenleme:

  Cyberpunk 2077'nin görev direktörü Pawel Sasko, oyunun geleceğine dair çok önemli açıklamalarda bulundu. Sasko, tüm ekiplerinin Cyberpunk 2077’nin daha da ileriye taşınması için büyük bir özveriyle çalışmaya devam ettiğini açıkladı. Özellikle kendilerinin oyunla ilgili yapılması gereken fazlaca işin olduğunun bilincinde olduklarını vurguladı.

  Sasko ayrıca Cyberpunk 2077 görevleri için beklentilere yanıt veren kaliteye ulaşabilmek adına iyileştirmeler için günlük güncellemelere de devam ettiklerini dile getirdi.

  Cyberpunk 2077 Genişleme Paketleri Çalışması Devam Ediyor

  Paweł Sasko açıklamasında; Maalesef, size Cyberpunk 2077 ile ilgili şirketin gelecek planlarına dair hiçbir şey söyleyemeyeceğini. Ancak genişlemeler üzerinde ve bazı yeni düzeltmeler üzerinde çalıştığımızdan endişenizin olmamasını istediklerini dile getirdi.

  Son olarak gelen Cyberpunk 2077 1.5 güncellemesi ile oyunun ulaşmış olduğu son hali oyuncuların beğenmiş olmalarına çok sevindiklerini vurgulayarak, bunun kendileri için çok fazla şey ifade ettiğini belirtti. Bu geri dönüşümlerin onları daha fazla çalışmak için teşvik ettiğini, çünkü çıkan sonuçlara olumlu geri dönüşüm aldıklarını açıkladı.

  Cyberpunk genişleme paketi ile ilgili 2021’in Mart ayında bir sızıntı yaşanmıştı. Sızıntı da Cyberpunk 2077 için planlanan indirilebilir içeriklerin yer aldığı bir liste sızdırılmıştı. Bu listede 9 yeni içerik bulunuyordu. Bunların hiçbiri şuana kadar yayınlanmamış olsa da Sasko’nun açıklamaları yakın bir gelecekte önemli gelişmelerin geleceğini gösteriyor.

  Peki sizce Cyberpunk 2077’in geleceği nasıl olacak? Yorumlar kısmından veya R10.net Forum’dan bizimle görüşlerinizi paylaşabilirsiniz!

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Cook, Serve, Delicious! 3?! Sistem Gereksinimleri

  Cook, Serve, Delicious! 3?! epey uğraştırıcı bir restoran simülasyonu oyunudur. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamalısınız. Cook, Serve, Delicious! 3?! sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Kung Fu Panda Geri Dönüyor! İşte Kung Fu Ustası Po’nun Yeni Hikayesi

  Dreamworks, 2010 yılında açıklanan Kung Fu Panda'nın 2. üçlemesinin ilk filmini doğruladı. Stüdyo Kung Fu Panda 4 çalışmalarını doğruladı ve vizyon tarihini açıkladı. İşte Kung Fu Panda 4 vizyon tarihi ve konusu!

  Samsung Galaxy Buds 2 Pro Özellikleri ve Türkiye Fiyatı

  Samsung Galaxy Buds 2 Pro kulaklıklar için ön sipariş kampanyası başladı. 26 Ağustos’tan itibaren satışları başlayacak olan kulaklıkların Türkiye fiyatı da belli oldu.

  Dev bataryalı Xiaomi Pad 5 Pro tanıtıldı! Özellikleri ve fiyatı

  Çin üretimindeki yeni tablet Xiaomi Pad 5 Pro tanıtıldı. Xiaomi Pad 5 Pro, 10.000 mAh batarya ve 12.4 inç ekrana sahip. Bu yeni modelde birçok özellik üzerinde iyileştirmeler yapıldığı söyleniyor.

  Cyberpunk 2077 Genişleme Paketi ve Düzeltme Güncellemelerine Dair Yeni Açıklama

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et