R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Cyberpunk 2077 Genişleme Paketi ve Düzeltme Güncellemelerine Dair Yeni Açıklama

  Büyük beklentilerle piyasaya çıkan ancak hayal kırıklığına yol açan Cyberpunk 2077 için CD Project Red'in, genişleme paketi planları devam ediyor. Şirket 1.5 güncellemesinin ardından genişleme paketlerine yoğunlaştı.

  Yağız Özgün Kocabaş
  Yağız Özgün Kocabaş R10 Editörü
  13.04.2022 14:22 924 2 dk okuma süresi
  Cyberpunk 2077 Genişleme Paketi ve Düzeltme Güncellemelerine Dair Yeni Açıklama
  Son Düzenleme:

  Cyberpunk 2077'nin görev direktörü Pawel Sasko, oyunun geleceğine dair çok önemli açıklamalarda bulundu. Sasko, tüm ekiplerinin Cyberpunk 2077’nin daha da ileriye taşınması için büyük bir özveriyle çalışmaya devam ettiğini açıkladı. Özellikle kendilerinin oyunla ilgili yapılması gereken fazlaca işin olduğunun bilincinde olduklarını vurguladı.

  Sasko ayrıca Cyberpunk 2077 görevleri için beklentilere yanıt veren kaliteye ulaşabilmek adına iyileştirmeler için günlük güncellemelere de devam ettiklerini dile getirdi.

  Cyberpunk 2077 Genişleme Paketleri Çalışması Devam Ediyor

  Paweł Sasko açıklamasında; Maalesef, size Cyberpunk 2077 ile ilgili şirketin gelecek planlarına dair hiçbir şey söyleyemeyeceğini. Ancak genişlemeler üzerinde ve bazı yeni düzeltmeler üzerinde çalıştığımızdan endişenizin olmamasını istediklerini dile getirdi.

  Son olarak gelen Cyberpunk 2077 1.5 güncellemesi ile oyunun ulaşmış olduğu son hali oyuncuların beğenmiş olmalarına çok sevindiklerini vurgulayarak, bunun kendileri için çok fazla şey ifade ettiğini belirtti. Bu geri dönüşümlerin onları daha fazla çalışmak için teşvik ettiğini, çünkü çıkan sonuçlara olumlu geri dönüşüm aldıklarını açıkladı.

  Cyberpunk genişleme paketi ile ilgili 2021’in Mart ayında bir sızıntı yaşanmıştı. Sızıntı da Cyberpunk 2077 için planlanan indirilebilir içeriklerin yer aldığı bir liste sızdırılmıştı. Bu listede 9 yeni içerik bulunuyordu. Bunların hiçbiri şuana kadar yayınlanmamış olsa da Sasko’nun açıklamaları yakın bir gelecekte önemli gelişmelerin geleceğini gösteriyor.

  Peki sizce Cyberpunk 2077’in geleceği nasıl olacak? Yorumlar kısmından veya R10.net Forum’dan bizimle görüşlerinizi paylaşabilirsiniz!

  2008'den bugüne profesyonel içerik yazarlığı!

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Samsung’un Akıllı Yüzüğü Geliyor: İşte Galaxy Ring Tasarımı ve Özellikleri!

  Samsung Galaxy Ring, sağlık izleme ve temassız ödeme özellikleriyle dikkat çekiyor. Bu akıllı yüzüğü firma, Mobil Dünya Kongresi'nde tanıttı.

  Apple'ın Yeni İşletim Sistemi iOS 18 ile Büyük Değişiklikler Geliyor: Tasarım Tamamen Değişiyor!

  iOS 18 ile Apple, tasarımı ve AI özellikleriyle yenilik getiriyor. iPhone 16 için A18 çip ve gelişmiş Siri, kullanıcı deneyimini zenginleştiriyor.

  Google'ın Oturum Açma Sayfası Yenileniyor: Kullanıcı Dostu Bir Tasarıma Kavuşuyor!

  Google, her türlü cihaz için optimize edilmiş, kullanıcı dostu yeni oturum açma sayfasını sunuyor. Estetik ve işlevsellik bir arada.

  X (Twitter)’ Sesli ve Görüntülü Arama Özelliği Artık Herkese Açık!

  X uygulamasında artık herkes için sesli ve görüntülü arama özelliği! İletişimde sınırları kaldırın, her an bağlantıda kalın.

  Cyberpunk 2077 Genişleme Paketi ve Düzeltme Güncellemelerine Dair Yeni Açıklama

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et