R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Cyberpunk 2077 Genişleme Paketi ve Düzeltme Güncellemelerine Dair Yeni Açıklama

  Büyük beklentilerle piyasaya çıkan ancak hayal kırıklığına yol açan Cyberpunk 2077 için CD Project Red'in, genişleme paketi planları devam ediyor. Şirket 1.5 güncellemesinin ardından genişleme paketlerine yoğunlaştı.

  Yağız Özgün Kocabaş Yağız Özgün Kocabaş 13.04.2022 14:22 556 2 dk okuma süresi
  Cyberpunk 2077 Genişleme Paketi ve Düzeltme Güncellemelerine Dair Yeni Açıklama
  Son Düzenleme:

  Cyberpunk 2077'nin görev direktörü Pawel Sasko, oyunun geleceğine dair çok önemli açıklamalarda bulundu. Sasko, tüm ekiplerinin Cyberpunk 2077’nin daha da ileriye taşınması için büyük bir özveriyle çalışmaya devam ettiğini açıkladı. Özellikle kendilerinin oyunla ilgili yapılması gereken fazlaca işin olduğunun bilincinde olduklarını vurguladı.

  Sasko ayrıca Cyberpunk 2077 görevleri için beklentilere yanıt veren kaliteye ulaşabilmek adına iyileştirmeler için günlük güncellemelere de devam ettiklerini dile getirdi.

  Cyberpunk 2077 Genişleme Paketleri Çalışması Devam Ediyor

  Paweł Sasko açıklamasında; Maalesef, size Cyberpunk 2077 ile ilgili şirketin gelecek planlarına dair hiçbir şey söyleyemeyeceğini. Ancak genişlemeler üzerinde ve bazı yeni düzeltmeler üzerinde çalıştığımızdan endişenizin olmamasını istediklerini dile getirdi.

  Son olarak gelen Cyberpunk 2077 1.5 güncellemesi ile oyunun ulaşmış olduğu son hali oyuncuların beğenmiş olmalarına çok sevindiklerini vurgulayarak, bunun kendileri için çok fazla şey ifade ettiğini belirtti. Bu geri dönüşümlerin onları daha fazla çalışmak için teşvik ettiğini, çünkü çıkan sonuçlara olumlu geri dönüşüm aldıklarını açıkladı.

  Cyberpunk genişleme paketi ile ilgili 2021’in Mart ayında bir sızıntı yaşanmıştı. Sızıntı da Cyberpunk 2077 için planlanan indirilebilir içeriklerin yer aldığı bir liste sızdırılmıştı. Bu listede 9 yeni içerik bulunuyordu. Bunların hiçbiri şuana kadar yayınlanmamış olsa da Sasko’nun açıklamaları yakın bir gelecekte önemli gelişmelerin geleceğini gösteriyor.

  Peki sizce Cyberpunk 2077’in geleceği nasıl olacak? Yorumlar kısmından veya R10.net Forum’dan bizimle görüşlerinizi paylaşabilirsiniz!

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Xiaomi 13 Serisinin Fiyatı Belli Oldu! İşte Xiaomi 13 ve 13 Pro!

  Xiaomi, 1 Aralık'ta gerçekleştireceği Xiaomi 13 serisi tanıtımını ertelemişti. Erteleme kararı eski Çin devlet başkanının hayatını kaybetmesi nedeniyle alınmıştı. Yeni lansmanın tarihi ne zaman açıklanmasa da Xiaomi 13 ve 13 Pro fiyatı sızdırıldı.

  DJI’dan Yeni Drone Geliyor! İşte DJI Mini 3 Özellikleri ve Fiyatı!

  DJI, kısa bir süre önce piyasaya sürdüğü DJI Mini 3 Pro modelinin standart versiyonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Şirketin yeni drone modeli DJI Mini özellikleri ve fiyatı da ortaya çıktı.

  2022 Yılının En İyi Android Uygulama ve Oyunları Belli Oldu!

  Google Play, 2022 yılının en iyi oyun ve uygulamalarını açıkladı. Yayınlanan listede kullanıcılar tarafından beğenilen uygulama ve oyunlar yer aldı.

  Elektrikli Opel Mokka-e Türkiye’de Satışa Sunuldu! Yeni Modelin Fiyatı Ve Özellikleri Belli Oldu!

  Opel firmasına ait kompakt crossover Türkiye’de limitli sayıda ön satışa sunuldu. Opel Mokka-e isimli elektrikli modelin fiyatı 909.900 TL olarak belirlendi.

  Cyberpunk 2077 Genişleme Paketi ve Düzeltme Güncellemelerine Dair Yeni Açıklama

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et