R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Crysis 4 İçin Heyecan Veren Gelişme! Hitman'dan Transfer

  Crysis serisinin dördüncü oyunu hakkında detaylar gelmeye başlıyor. Crysis 4 için Hitman 3 direktörü işe alındı.

  Miraç Yılmaz Miraç Yılmaz 08.05.2022 16:42 1331 2 dk okuma süresi
  Crysis 4 İçin Heyecan Veren Gelişme! Hitman'dan Transfer
  Son Düzenleme:

  Crysis 4, Ocak ayında küçük bir teaser fragmanı ile duyuruldu. Ancak Crysis 4'ün sadece resmi bir yapım olduğu gerçeği dışında, başka hiçbir şey belli değildi. Bugün resmi Crysis Twitter hesabı, projenin oyun direktörünü açıkladı.

  2012'deki Crysis 3'ten bu yana ilk kez çıkacak olan birinci şahıs nişancı oyunu hakkında hiçbir şey duymadık, ancak hayatta olduğundan emin olabilirsiniz. 

  Hitman 3'ün oyun direktörü olan Mattias Engström, şimdi Crysis 4'ün geliştirilmesini yönetmek için Crytek'e katılıyor. Ayrıca Ubisoft'ta, özellikle Far Cry 3 ve Assassin's Creed: Revelations'da seviye tasarımcısı olarak çalışmıştı. Ondan önce Ubisoft'un atıl durumdaki World in Conflict serisinde çalıştı.

  Crysis 4 için Hitman 3 direktörü işe alındı

  Crytek duyuruyu açık iş pozisyonlarına işaret etmek için kullandı. Alman stüdyo, Crytek 4 projesinde sanat yönetmeni, oyun tasarımcısı ve seviye tasarımcısı arasında değişen düzinelerce rol için işe alım yapıyor. Rollerin doğası göz önüne alındığında, Crysis 4'ün piyasaya sürülmesinden çok uzak gibi görünüyor.

  Dördüncü Crysis yapımı, aslında 2012'de neredeyse onaylanmıştı. O zamanlar Crytek CEO'su Cevat Yerli, Crysis'in geleceğinin oynaması ücretsiz olduğunda ısrar etmişti. 

  Yerli, "F2P'nin kaçınılmaz geleceğimiz olduğuna inanıyorum. Hikaye anlatan ve arkadaşlarınızla iş birlikçi ve arkadaşlarınızla rekabet edebilecek F2P oyunları olduğuna inanıyorum" dedi.

  Crytek'in Crysis vizyonunun o zamandan bu yana geçen 10 yılda önemli ölçüde değişmemiş olması pek olası değil, ancak bir şey tutarlı görünüyor: Crysis 4 olarak adlandırılmayacak.

  Yeni Crysis'i beklerken Crytek halihazırdaki son oyunu olan Hunt: Showdown'ın tadını çıkarabilirsiniz. PC, PlayStation ve Xbox'ta bulunan Crytek'ten mükemmel PvPvE aksiyonu oyunu da oldukça heyecan verici.

  Siz Crysis 4 hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlardan veya R10.NET Forum'dan paylaşabilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Redmi Note 12 Pro 4G Özellikleri Ortaya Çıktı!

  Redmi, 2022 Ekim ayında piyasaya sürdüğü 5G varyantlı Redmi Note 12 Pro modeline 4G varyantını da getiriyor. İşte piyasaya çıkış tarihi henüz açıklanmayan Redmi Note 12 Pro 4G özellikleri ve fiyatı!

  MIUI 14 Güncellemesi İle Gelecek Yeni Özellikler!

  Xiaomi, yakın dönemde MIUI 14 güncellemesini yapmaya hazırlanıyor. Güncelleme ile beraber gelecek özelliklere dair bazı detaylar da gün yüzüne çıktı!

  iPhone SE 4 Fiyatı Belli Oldu! İşte iPhone SE 4!

  Apple, yeni iPhone SE 4 modelinin hazırlıklarına devam ediyor. Hakkında çok sayıda sızıntı yaşanan iPhone SE 4 özelliklerinin ardından fiyatı da ortaya çıktı. İşte iPhone SE 4'ten yeni detaylar!

  Apple, Çocuklar İçin Ücretsiz Bir Kodlama Etkinliği Gerçekleştirecek!

  Apple, çocuklar için Coding Lab for Kids isminde bir etkinlik düzenleyecek. Ücretsiz aktivitelerden oluşacak eğitim, bir hafta sürecek!

  Crysis 4 İçin Heyecan Veren Gelişme! Hitman'dan Transfer

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et