R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Counter Strike 2’de Silah Satın Alma Sistemi Değişiyor: Valorant ile Benzerlik Taşıyor!

  Valve tarafından yapılan açıklamaya göre, Counter Strike 2 için silah satın alma sistemi tamamen yenileniyor. Yeni sistem, Valorant'a benzer bir yapıya sahip olacak.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  07.06.2023 16:10 2833 2 dk okuma süresi
  Counter Strike 2’de Silah Satın Alma Sistemi Değişiyor: Valorant ile Benzerlik Taşıyor!
  Son Düzenleme:

  Counter Strike 2'nin lansman tarihi yaklaşırken, Valve, CS 2'deki büyük değişiklikler hakkında bilgi vermeye devam ediyor. Twitter'da yapılan son açıklamaya göre, silah satın alma ekranında büyük bir revizyon yapılmış.

  Valorant Silah Izgarasına Olan Benzerlik Dikkat Çekiyor

  CS2'nin yeni satın alma ekranı, oyunculara satın alma işlemi sona ermeden önce seçimlerini değiştirme fırsatı tanıyor. Bu, CS 2'nin silah menüsünün Valorant'ın silah ızgarasına ne kadar benzediğini vurguluyor. 

  Ayrıca, Valve CS2'deki oyunculara kişisel bir silah menüsü oluşturabilme fırsatı tanıyor. Bu yeni sistemle oyuncular, 4 tabanca, 5 "orta seviye" silah (SMGs/tüfekler) ve 5 tüfek olmak üzere toplamda 15 silah seçebiliyorlar.

  CS:GO Satın Alma Ekranına Kıyasla Daha Sınırlı Bir Seçenek Sunuyor

  Bu, toplamda 15 silahın (başlangıç tabancaları dahil) maç sırasında erişilebilir olacağı anlamına geliyor. Yani, her kategoride 2-3 silahı geride bırakmanız gerekecek. Teknik olarak bu, CS:GO'nun mevcut satın alma ekranına kıyasla daha kısıtlı bir seçenek sunuyor. 

  Ancak bu yeni sistem, daha önce mümkün olmayan silah kombinasyonlarının kullanılabilmesine izin veriyor. Örneğin, daha önce susturuculu M4A1-S veya M4A4 arasında seçim yapmanız gerekirken, artık her iki silahı da aynı maçta satın alabilme imkanına sahip olacaksınız.

  Counter Strike 2'nin Beta Süreci Devam Ediyor

  Counter Strike 2 şu anda Beta aşamasında ve bazı kullanıcılara oynama fırsatı sunuyor. Oyunun tam çıkış tarihi belirtilmemiş olmasına rağmen, sızıntılar oyunun Temmuz ayında çıkacağını gösteriyor. Bu gelişmeler ve daha fazlası hakkında bilgi sahibi olmak için bizimle kalın.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  VPN ile Ucuz YouTube Premium Alma Dönemi Bitiyor: İşte Detaylar!

  YouTube, VPN kullanarak ucuz abonelik alan kullanıcıların hesaplarını iptal etmeye başladı. İşte yeni dönemin detayları ve kullanıcı tavsiyeleri!

  iOS 18 ile Mesajlar Uygulaması Yenileniyor: İşte Yeni Gelen Özellikler!

  iOS 18 ile Mesajlar uygulamasına gelen yenilikler arasında mesaj planlama, uydu üzerinden mesajlaşma ve RCS desteği gibi dikkat çeken özellikler bulunuyor.

  Apple Watch Series 10, Tasarım ve Özellikleri ile Merak Uyandırıyor!

  Apple Watch Series 10, daha ince kasa ve daha büyük ekran ile geliyor. Ünlü analist Kuo'ya göre yeni model Eylül ayında iPhone 16 serisiyle tanıtılabilir.

  Deadpool ve Wolverine: Gişede Avengers ile Yarışacak

  Bu yılın en çok beklenen filmlerinden biri olan Deadpool & Wolverine, Marvel'ın sevilen iki karakterini bir araya getirerek sinemaseverlerle buluşacak. İlk öngörüler, filmin gişe rakamlarının Avengers filmleriyle yarışabileceğini ve hatta bazılarını geçeb

  Counter Strike 2’de Silah Satın Alma Sistemi Değişiyor: Valorant ile Benzerlik Taşıyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et