R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Call of Duty 2023'ün Çıkış Tarihi ve İlk Detayları Açıklandı

  Activision'ın en popüler markalarından biri olan Call of Duty, 2023 yılındaki sürümü Modern Warfare evreninde geçecek ve kendi hikayesi olan eksiksiz bir oyun olacak gibi duruyor.

  Ceren Varlı
  Ceren Varlı R10 Editörü
  13.02.2023 15:45 1789 2 dk okuma süresi
  Call of Duty 2023'ün Çıkış Tarihi ve İlk Detayları Açıklandı
  Son Düzenleme:

  Son zamanlarda Call of Duty serisinin yeni sürümü hakkında birçok spekülasyon dolaşıyor. Ancak, Activision'ın yakın kaynaklarına dayanarak, Call of Duty 2023 oyuncuların beklentisini karşılayacak tam bir oyun olarak piyasaya çıkacağı söyleniyor. Daha önceki söylentilerde, Activision'ın Modern Warfare 2 için bir "Premium DLC" planladığını belirtirken, bu oyun tek başına bütün bir oyun olacak. Oyunun Modern Warfare evrenine bağlı olduğu ve Modern Warfare 3 olarak adlandırılabileceği belirtilmiştir.

  Call of Duty 2023'ün beklenen çıkış tarihi

  Oyun, Sledgehammer Games tarafından geliştirilecek ve iki haftalık bir Beta sürümü ve erken erişim kampanyasıyla piyasaya sürülecek. Ayrıca, oyun eski nesillere de yayınlanacak. Call of Duty 2023, 10 Kasım 2023 tarihinde PS4/PS5, Xbox One, Xbox Series X|S ve PC platformları için çıkacak.

  Etkinlik

  Tarih

  Platformlar

  Beta hafta sonu 16 Ekim 2023 - 10 Ekim 2023PS4/PS5
  Beta hafta sonu 212 Ekim 2023 - 16 Ekim 2023PS4/PS5/Xbox One/Xbox Series X
  Erken Erişim2 Kasım 2023PS4/PS5/Xbox One/Xbox Series X
  Tam Sürüm10 Kasım 2023PS4/PS5/Xbox One/Xbox Series X

  Yeni çıkan Call of Duty Modern Warfare II, 10 gün içinde 1 milyar dolar satış geliri elde etmek gibi birçok kilometre taşını geride bıraktı. Bu, Call of Duty markasının büyük bir popülariteye sahip olduğunu ve Call of Duty 2023'ün de benzer bir başarı elde etmesi bekleniyor. Oyuncular tarafından büyük bir sabırsızlıkla bekleniyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Opera Tarayıcınıza Yapay Zeka Gücü: ChatGPT ve Çok Daha Fazlası

  Opera ve Opera GX tarayıcılarına chatGPT yapay zeka araçlarını ekledi. Microsoft Edge ardından tarayıcısına GPT-4 sohbet robotunu entegreden ikinci tarayıcı oldu.

  WhatsApp Yeni Masaüstü Uygulaması: Hız, Güvenlik ve Gelişmiş Özellikler

  WhatsApp, Windows için yenilikçi masaüstü uygulamasını duyurarak kullanıcı deneyimini zenginleştirmeye devam ediyor. Bu güncelleme sayesinde, artan hızlar, daha güçlü güvenlik önlemleri ve gelişmiş arama özellikleriyle tanışacağız.

  Counter Strike 2 İlk Oynanış Görüntüleri ve Beta Test Tarihi Ortaya Çıktı!

  Yıllardır oyuncuların dört gözle beklediği Counter Strike 2'ye artık daha da yaklaştık. Geçen günlerde logosu değişen Counter Strike 2'nin oynanış videoları ve beta testine katılım tarihi açıklandı.

  iPhone 15 Serisi Ekranları Canlı Görüntülerle Ortaya Çıktı: İşte Yenilikçi Tasarım Detayları

  Apple iPhone 15 serisine dair bilgiler günden güne artmaya devam ediyor. iPhone 15, iPhone 15 Pro ve Pro Max ekranlarının görüntüleri ortaya çıktı işte detaylar...

  Call of Duty 2023'ün Çıkış Tarihi ve İlk Detayları Açıklandı

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et