R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Avatar Frontiers of Pandora Oyunundan Bir Kötü Haber Daha

  Sinemanın dahi yönetmenlerinden James Cameron’un 20 yılı aşkın süren projesi olan ve 2009 yılında vizyona giren Avatar filmi için Ubisoft’un oyun geliştirdiği biliniyordu. Adı “Avatar: Frontiers of Pandora” olan video oyundan kötü haberler gelmeye devam ediyor.

  Yağız Özgün Kocabaş Yağız Özgün Kocabaş 24.07.2022 16:24 1062 2 dk okuma süresi
  Avatar Frontiers of Pandora Oyunundan Bir Kötü Haber Daha
  Son Düzenleme:

  Dünyaca ünlü sinema yönetmeni “James Cameron” tarafından daha önce 90’lı yıllardan beri üzerinde çalıştığı belirtilen “Avatar” filmi 2009 yılında vizyona girmişti. Gişede büyük bir başarı yakalayan efsanevi görsellere sahip filmin devam filminin fragmanı da kısa bir süre önce yayınlanmıştı. Bu yıl vizyona girecek serinin ikinci filmi “Avatar: The Way of Water(Avatar: Suyun Yolu)” filminin yanı sıra evrene dair bir de video oyunun yayınlanması bekleniyor.

  Avatar: The Way of Water

  Daha önce açıklanan Avatar oyunu, aldığı erteleme kararları nedeniyle gündemden düşmüyor. Sinema tarihine geçen filmin video oyununun yayıncılığını “Ubisoft” yapıyor. Oyun “The Division 2” gibi efsaneyi oyun piyasasına kazandıran “Massive Entertainment” şirketi tarafından yapılıyor. Oyun kısa bir süre önce bir erteleme kararı almıştı. Ubisoft’tan gelen son açıklama da yeni bir ertelemeye neden oldu.

  Avatar Frontiers of Pandora Oyunu Ertelendi

  Merakla beklenen Ubisoft’un yeni oyunu “Avatar Frontiers of Pandora” oyunu için yeni bir erteleme kararı alındı. Ubisof, daha önce yaptığı açıklamada tıpkı serinin ikinci filminin 2022 yılında vizyona girmesiyle birlikte oyununun da piyasaya sürüleceğini açıklamıştı. Ancak son gelişmeler oyunu bekleyenleri hayal kırıklığına uğratacak. Çünkü Ubisoft cephesinde alınan ani bir karar ile 2022’de yayınlanması beklenen yeni Avatar oyunu, 2023 yılında yayınlanacak.

  Avatar Frontiers of Pandora

  Şirketlerin “mali yıl” planlamaları her yıl Nisan ayında başlıyor. Bu nedenle Ubisoft’un bir sonraki mali yıla ertelediği yeni Avatar oyununun piyasaya çıkışı en erken 2023 Mart ayında olacak.

  Avatar Frontiers of Pandora oyunu Ubisoft tarafından PC sürümünün yanı sıra “PlayStation 5”, “Xbox Series X/S”, "Luna" ve “Stadia” oyun konsolları içinde yayınlanacak.

  Avatar Frontiers of Pandora Oyunun Özellikleri

  Ubisoft, Avatar oyununu tıpkı filminde olduğu gibi devrim niteliğinde yeniliklere sahip olacak şekilde piyasaya sunmayı hedefliyor. Bu kapsamda ortaya çıkan bilgilere göre Avatar Frontiers of Pandora oyununda “Snowdrop Engine” oyun motoru kullanıldı. Ayrıca oyunda her geçen gün daha da popülerleşmeye devam eden “ışın izleme” teknolojisine de yer veriliyor. Şu ana kadar yapılan açıklamalara göre oyunda “Ray Tracing Global Illumination” ve “Reflections” destekleri bulunacak. 

  Sizce bu kadar erteleme kararının ardından Avatar Frontiers of Pandora oyunu çıktığında beklentileri karşılayabilecek mi? Görüşlerinizi yorum kısmına veya R10.NET Forum’a iletebilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Twitch Canlı Yayın Tekrarlarını Artık Daha Erken Silecek!

  Twitch, VOD sistemini kullanan yayıncıların arşivlenen yayınlarını izleme süresini kısalttı. Değişiklikle birlikte artık VOD sistemindeki yayın tekrarları en fazla 7 gün izlenebilecek.

  iPhone 14 Canlı Tanıtımını Bekleyenlere Kötü Haber Geldi!

  iPhone 14 için merakla beklenen canlı tanıtım, iOS severleri üzecek. Apple, yeni etkinlik tanıtımını nasıl düzenleyecek? Detaylar haberimizde..

  Elif 644

  Microsoft, Kişisel Verilerinizin Kontrolünü Sağlayabileceğiniz Yeni Özelliği Tanıttı

  Microsoft, yeni özelliği olan "Entra Verified ID" özelliğini tanıttı. Bu özellikle birlikte artık kişisel verilerinizi kontrol edebileceksiniz.

  DuckDuckGo Eleştiriler Sonrası Microsoft Dosyalarını Engellemeye Başladı

  DuckDuckGo, gelen tepki ve eleştiriler sonrasında geri adım atarak, Microsoft dosyalarını engellemeye başladı.

  Elif 1034
  Avatar Frontiers of Pandora Oyunundan Bir Kötü Haber Daha

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et