R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Apex Legends Yeni Karakter Vantage’nin Özellikleri Tanıtıldı! Apex Legends 14.Sezon Başlıyor!

  Gelecek hafta yeni sezonun başlayacağı Apex Legends’ta yepyeni güncellemelerde gelecek. Geliştirici şirket Respawn Entertainment şirketinden yeni sezona ve yeni karaktere dair tanıtım videoları yayınlandı. İşte Apex Legends Vantage karakterinin özellikleri!

  Yağız Özgün Kocabaş
  Yağız Özgün Kocabaş R10 Editörü
  06.08.2022 16:07 2084 3 dk okuma süresi
  Apex Legends Yeni Karakter Vantage’nin Özellikleri Tanıtıldı! Apex Legends 14.Sezon Başlıyor!
  Son Düzenleme:

  Son dönemin popüler “Battle Royale” türündeki oyunu Apex Legends’in, gelecek hafta merakla beklenen yeni sezonu başlayacak. Daha önce yapılan açıklamalara göre Apex Legends yeni sezonu 9.08.2022 tarihinde başlıyor. Yeni sezon pek çok önemli yeniliği/güncellemeyi de beraberinde getirecek.

  Yeni sezonda, en çok dikkat çeken yeniliklerden birisi de birkaç ay önce ortaya çıkan sızıntılarla gündeme gelen yeni karakter oldu. Yaşanan sızıntılarda oyuna gelecek yeni karakterlerin isimleri ve hatta özelliklerinin belirli başlı hatlarına dair bilgiler ortaya çıkmıştı. Bu karakterlerden birisi olan “Vantage” karakterinin de gelecek yeni sezonla birlikte oyundaki yerini alacağı resmi olarak duyuruldu.

  Apex Legends Vantage Karakterinin Özellikleri

  Apex Legends Vantage

  Yeni sezonda gelecek Vantage karakterinin özellikleri ise oyuncuların en çok merak ettiği konular arasında yer alıyor. Respawn Entertainment tarafından duyurulan yeni karakter Vantage karakteri özellikleriyle ilgili olarak bir tanıtım videosu yayınlandı. Yayınlanan videoya göre yeni karakter Vantage’nin gerçek adıXiomara (Mara) Contreras” oldu.

  Yeni karakterin özellikle keskin nişancılık kabiliyetlerinin çok yüksek olduğu açıklandı. Dolayısıyla karakterin “Yetenek Ağacı” özellikleri de keskin nişancı çatısı altında geliştirilebilecek.

  Apex Legends Vantage karakterinin “Spotter’s Lens”, “Echo Relocation” ve “Sniper’s Mark” isimli 3 yeteneği bulunuyor.

  Yeni karakterde “Spotter’s Lens” isimli bir “pasif yetenek” olacak. Bu yetenek sayesinde karakter, hangi dürbün olduğu fark etmeksizin her birinden düşmanının “ne kadar mesafe uzaklıkta olduğunu”, “kalkanının kaç seviyede olduğunu” ve “mevcut sağlık seviyesi” bilgilerini görebiliyor.

  Apex Legends Vantage

  Spotter’s Lens kabiliyeti sadece karaktere özel olduğundan, takımındakiler onun bu özelliğinden yararlanamıyor.

  Karakterde “Echo Relocation” isimli bir yetenekte bulunacak. Bu yetenek sayesinde karakter çok hızlı bir şekilde pozisyon değiştirebiliyor. Böylelikle oyuncular herhangi bir noktaya gönderdikten sonra hemen yanına gidebilme şansına sahip olabilecek. Rakip oyuncular ise karakterin Echo’sunu vurma şansına sahip olmayacak. Ancak ulaşacağı noktayı belirleyerek, o noktaya “aim(nişan alma)” alarak vurabilecek.

  Yeni karakterin “Sniper’s Mark” isimli özel “ulti” saldırı özelliği ise tüm keskin nişancı özelliklerini tam anlamıyla kazanması sağlanabiliyor. Çünkü bu özellik sayesinde oyuncular özel bir tüfek kullanabilecek. Bu tüfek sayesinde takım arkadaşlarına rakibi “mark atabilecek(işaretleyebilecek)” ve “hasar ödülü” sağlayabilecek.

  Apex Legends Vantage Karakter Özellikleri Tanıtım Videosu

  Apex Legends: Hunted Sezonu ile Gelecek Yenilikler

  Apex Legends Hunted

  Apex Legends 14.sezonu 09.08.2022 tarihinde başlayacak. Yeni sezon “Apex Legends: Hunter” şeklinde isimlendirildi. Yeni sezonla birlikte gelecek yeniliklere ilişkin birde tanıtım videosu yayınlandı. Apex Legends yeni sezon fragmanında “Reforged Kings Canyon” isimli harita ve yeni “Battle Pass” gibi pek çok önemli yeniliğe dair bilgiler yer alıyor.

  Yeni sezon için “yağmalanacak eşya” dağılımında iyileştirme yapıldı.

  Apex Legends: Hunter Tanıtım Videosu

  Apex Legends’i oynuyor musunuz? Sizce Apex Legends 14.sezon nasıl olmuş? Görüşlerinizi yorum kısmına veya R10.NET Forum’a yazabilirsiniz.

  2008'den bugüne profesyonel içerik yazarlığı!

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Samsung Galaxy Watch 7 Tanıtıldı: Özellikleri ve Fiyatı

  Samsung Galaxy Watch 7 tanıtıldı! 40 mm modeli 9.999 TL, 44 mm modeli 10.999 TL. İşte yeni özellikler ve fiyat detayları!

  Samsung Galaxy Ring Resmen Tanıtıldı: İşte Özellikleri ve Fiyatı!

  Samsung, Galaxy Ring akıllı yüzüğü tanıttı. 399 dolar fiyatla satışa sunulan yüzük, sağlık takibi ve uzun pil ömrüyle dikkat çekiyor.

  Yeni Elektrikli Ford Capri Tanıtıldı: İşte Özellikleri ve Fiyatı!

  Ford Capri, elektrikli SUV olarak geri döndü. 627 km menzil, modern tasarım ve gelişmiş teknoloji ile dikkat çekiyor. Fiyatı 47 bin euro'dan başlıyor.

  Need for Speed Underground, RTX Remix ile Yeniden Doğuyor!

  Need for Speed: Underground, Nvidia RTX Remix ile modern grafiklerle yeniden hayat buldu. Oyun, ışın izleme ve AI destekli dokularla bambaşka bir deneyim sunuyor.

  Apex Legends Yeni Karakter Vantage’nin Özellikleri Tanıtıldı! Apex Legends 14.Sezon Başlıyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et