R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Apex Legends Mobile Tüm Rakiplerini Geri Bıraktı! PUBG Rekorunu Geçti!

  Apex Legends Mobile geçtiğimiz hafta içerisinde meraklılarının beğenisine sunulmuştu. Mobil versiyonu uzun zamandır beklenen oyun ilk haftasında rakiplerinin ulaşamadığı rakamları yakaladı. İşte rekor kıran Apex Legends Mobile’nin ilk hafta verileri!

  Yağız Özgün Kocabaş Yağız Özgün Kocabaş 29.05.2022 13:37 1190 2 dk okuma süresi
  Apex Legends Mobile Tüm Rakiplerini Geri Bıraktı! PUBG Rekorunu Geçti!
  Son Düzenleme:

  PUBG Mobile, Fortnite gibi çok güçlü rakiplerin yer aldığı Battle Royale oyun türüne yeni bir isim daha geldi. Uzun süredir mobil versiyonu merakla beklenen Apex Legends Mobile, 12 gün önce App Store ve PlayStore mağazalarından indirilmeye başlandı.

  İlk 1 haftalık sürecinde türündeki güçlü rakiplerine adeta diş gösterdiği belirtiliyor. Çünkü oyun rakipleri hem Fortnite hem de PUBG Mobile’nin başaramadığı, başardı. Oyun ilk haftasında rekor gelir elde etmeyi başardı.

  PUBG Mobile Rekorunu Kırdı

  Mobil oyun dünyasında çok uzun zamandır PUBG Mobile hegemonyası devam ediyor. Pek çok alanda liderliğine devam eden PUBG Mobile, COD Mobile'ye dahi geçit vermemişti. Ancak verilere bakıldığında karşısında daha güçlü bir rakip var gibi görünüyor.

  Apex Legends Mobile ise popüler oyunun elinde bulunduğu önemli rekorlardan birisini kırmayı başardı. Apex Legends Mobile 8 kat daha yükseğe çıktı. Böylelikle 1 haftada 4.8 Milyon Dolar gelir elde etti.

  PUBG Mobile piyasaya sunulduğu ilk haftada 600.000 Dolar gelir elde etmeyi başarmıştı. 

  Apex Legends Mobil bu geliri oyun içi satın alımları kapsayan “kostüm”, “silah bileti” ve “silah/skin”  şeklinde satışlardan elde etti.

  Apex Legends Mobile, gelirinin neredeyse yarısını ABD’den elde etti. Apex Legends Mobile’yi en çok indiren ülkelerden birisi olmasıyla ABD, gelirin %44’lük kısmını oluşturarak 2.1 Milyon Dolar getirdi. ABD’nin ardından ise en büyük gelir payı Japonya’dan ve Tayland’dan geldi. 

  Apex, Geçen Haftanın En Çok İndirilen Oyunu Oldu

  Apex Legends Mobile

  Apex Legends Mobile ilk haftasında en çok indirilen oyunlar listelerinde zirveye oturmayı başardı. App Store mağazası baz alınarak oluşturulan listede 60 ülkede en çok indirilen oyun Apex Legends Mobile oldu. Listeyi 89 ülke üzerinden bakıldığında ise en çok indirilen 10 oyundan birisi olmayı başardı.

  Apex Legends Mobile'yi siz denediniz mi? Beklentileri karşılıyor mu? Sizce piyasada tutunarak, uzun vadede liderliği ele geçirebilecek mi? Görüşlerinizi yorum kısmından veya R10.NET Forum'dan iletebilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Kung Fu Panda Geri Dönüyor! İşte Kung Fu Ustası Po’nun Yeni Hikayesi

  Dreamworks, 2010 yılında açıklanan Kung Fu Panda'nın 2. üçlemesinin ilk filmini doğruladı. Stüdyo Kung Fu Panda 4 çalışmalarını doğruladı ve vizyon tarihini açıkladı. İşte Kung Fu Panda 4 vizyon tarihi ve konusu!

  Telegram’dan Instagram ve Facebook’u Geride Bırakacak Atak

  Rusya ile Ukrayna arasında devam eden savaş çerçevesinde Facebook ve Instagram Rusya'da yasaklandı. Bu gelişmenin ardından Telegram kullanımı ciddi oranda artış gösterdi.

  Daredevil’in Ardından The Punisher’da Geri Dönüyor!

  Düzenlenen "Chicago Comic Con 2022(C2E2) etkinliğine katılan Netflix'teki Marvel dizilerinin bağlayıcı karakteri Claire Temple'yi canlandıran Rosario Dawson'dan The Punisher hayranlarını sevindiren haber geldi. İşte detaylar!

  Apex Legends Yeni Karakter Vantage’nin Özellikleri Tanıtıldı! Apex Legends 14.Sezon Başlıyor!

  Apex Legends'in gelecek hafta başlayacak yeni sezonuna dair tanıtım videosu yayınlandı. İşte yeni sezonda geleceği duyurulan yeni Apex Legends karakteri, Vantage'nin özellikleri ve diğer yeniliklere dair tüm detaylar!

  Apex Legends Mobile Tüm Rakiplerini Geri Bıraktı! PUBG Rekorunu Geçti!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et