R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Amazon'dan Ağustos Ayına Özel 6 Ücretsiz Oyun Geliyor!

  Amazon Prime üyeleri için ücretsiz bir şekilde erişimlerin yapılacağı Prime Gaming oyuncuları kısmında Ocak 2022 itibariyle 6 oyun yer alıyor ve oyuncuların sevinmelerini sağlayacak yapımlar öne çıkıyor.

  Arin Arslan Arin Arslan 31.07.2022 12:53 757 2 dk okuma süresi
  Amazon'dan Ağustos Ayına Özel 6 Ücretsiz Oyun Geliyor!
  Son Düzenleme:

  Amazon Prime üyeleri için aylık olarak belirlenen ücretsiz oyunların bu aya ait listeleri açıklandı. Bu aya özel “Prime Gaming” kütüphaneleri oldukça zengin bir çeşitlilik oluşturuyor. Her ne kadar piyasada büyük ölçekli video oyun beklentisi olsa da bu mümkün olmayabiliyor. Nitekim Temmuz ayında yayınlanan dev oyunlar önemli bir istisna taşıyordu. Ağustos ayı için açıklanan Prime ücretsiz oyunlar listesinde, Temmuz ayındaki gibi dev oyunlar yer almıyor. Ancak eğlenceli vakit geçirmek isteyenler için gerçekten iyi oyunlara yer verildi.

  Bilindiği üzere Amazon bu ay içerisinde 12 – 13 Temmuz tarihindePrime Day indirimleri” olmasından dolayı 30’dan fazla oyunu ücretsiz olarak öne çıkarmıştı. Aralarında oyun sektörünün öne çıkan çok sayıda kaliteli yapımı da yer alıyordu.

  Amazon, 2022 yılı içerisinde yayınladığı ücretsiz oyunlar arasında dev yapımlara yer vermiyor olsa da oyuncuların, kütüphanelerini fazlasıyla zenginleştiriyor. Amazon Ağustos 2022 oyunları ilk olarak 1 Ağustos tarihinde erişime açılması bekleniyor. Temmuz ayına ait oyunları almak için hala fırsatlar devam ediyor. Amazon tarafından yayınlanan ve “Prime Gaming” çerçevesinde sunulan oyunlar belli oldu.

  Amazon Prime Gaming Ağustos 2022 Oyunları

  Amazon Prime Gaming Ağustos 2022 tarihi ile açıklanacak oyunlar listesi belli oldu. Bu liste aşağıda yer alan oyunlar ile açıklık kazandı. İşte oyunlar;

  1. StarCraft: Remastered
  2. Zak McKracken and the Alien Mindbenders
  3. Beasts of Maravilla Island
  4. Recompile
  5. ScourgeBringer
  6. Family Mysteries: Poisonous Promises

   

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Steam’den Üzen Haber Geldi! Steam Oyun Fiyatlarına Zam!

  Uzun zamandır tüm oyun sektöründen bağımsız zam yapmayan Steam, herkesi üzdü. Steam, açıkladığı son zamla birlikte oyun fiyatlarında %800'ü bulan artış meydana geldi. İşte zamlanan Steam oyunları!

  Samsung Galaxy Buds 2 Pro Özellikleri ve Türkiye Fiyatı

  Samsung Galaxy Buds 2 Pro kulaklıklar için ön sipariş kampanyası başladı. 26 Ağustos’tan itibaren satışları başlayacak olan kulaklıkların Türkiye fiyatı da belli oldu.

  Dev bataryalı Xiaomi Pad 5 Pro tanıtıldı! Özellikleri ve fiyatı

  Çin üretimindeki yeni tablet Xiaomi Pad 5 Pro tanıtıldı. Xiaomi Pad 5 Pro, 10.000 mAh batarya ve 12.4 inç ekrana sahip. Bu yeni modelde birçok özellik üzerinde iyileştirmeler yapıldığı söyleniyor.

  Microsoft, Kişisel Verilerinizin Kontrolünü Sağlayabileceğiniz Yeni Özelliği Tanıttı

  Microsoft, kişisel verilerinizin kontrolünü sağlayıp gizliliğinizi koruyabileceğiniz yeni özelliğini tanıttı.

  Amazon'dan Ağustos Ayına Özel 6 Ücretsiz Oyun Geliyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et