R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Amazon'dan Ağustos Ayına Özel 6 Ücretsiz Oyun Geliyor!

  Amazon Prime üyeleri için ücretsiz bir şekilde erişimlerin yapılacağı Prime Gaming oyuncuları kısmında Ocak 2022 itibariyle 6 oyun yer alıyor ve oyuncuların sevinmelerini sağlayacak yapımlar öne çıkıyor.

  Arin Arslan Arin Arslan 31.07.2022 12:53 839 2 dk okuma süresi
  Amazon'dan Ağustos Ayına Özel 6 Ücretsiz Oyun Geliyor!
  Son Düzenleme:

  Amazon Prime üyeleri için aylık olarak belirlenen ücretsiz oyunların bu aya ait listeleri açıklandı. Bu aya özel “Prime Gaming” kütüphaneleri oldukça zengin bir çeşitlilik oluşturuyor. Her ne kadar piyasada büyük ölçekli video oyun beklentisi olsa da bu mümkün olmayabiliyor. Nitekim Temmuz ayında yayınlanan dev oyunlar önemli bir istisna taşıyordu. Ağustos ayı için açıklanan Prime ücretsiz oyunlar listesinde, Temmuz ayındaki gibi dev oyunlar yer almıyor. Ancak eğlenceli vakit geçirmek isteyenler için gerçekten iyi oyunlara yer verildi.

  Bilindiği üzere Amazon bu ay içerisinde 12 – 13 Temmuz tarihindePrime Day indirimleri” olmasından dolayı 30’dan fazla oyunu ücretsiz olarak öne çıkarmıştı. Aralarında oyun sektörünün öne çıkan çok sayıda kaliteli yapımı da yer alıyordu.

  Amazon, 2022 yılı içerisinde yayınladığı ücretsiz oyunlar arasında dev yapımlara yer vermiyor olsa da oyuncuların, kütüphanelerini fazlasıyla zenginleştiriyor. Amazon Ağustos 2022 oyunları ilk olarak 1 Ağustos tarihinde erişime açılması bekleniyor. Temmuz ayına ait oyunları almak için hala fırsatlar devam ediyor. Amazon tarafından yayınlanan ve “Prime Gaming” çerçevesinde sunulan oyunlar belli oldu.

  Amazon Prime Gaming Ağustos 2022 Oyunları

  Amazon Prime Gaming Ağustos 2022 tarihi ile açıklanacak oyunlar listesi belli oldu. Bu liste aşağıda yer alan oyunlar ile açıklık kazandı. İşte oyunlar;

  1. StarCraft: Remastered
  2. Zak McKracken and the Alien Mindbenders
  3. Beasts of Maravilla Island
  4. Recompile
  5. ScourgeBringer
  6. Family Mysteries: Poisonous Promises

   

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  2022 Yılının En İyi Android Uygulama ve Oyunları Belli Oldu!

  Google Play, 2022 yılının en iyi oyun ve uygulamalarını açıkladı. Yayınlanan listede kullanıcılar tarafından beğenilen uygulama ve oyunlar yer aldı.

  Elektrikli Opel Mokka-e Türkiye’de Satışa Sunuldu! Yeni Modelin Fiyatı Ve Özellikleri Belli Oldu!

  Opel firmasına ait kompakt crossover Türkiye’de limitli sayıda ön satışa sunuldu. Opel Mokka-e isimli elektrikli modelin fiyatı 909.900 TL olarak belirlendi.

  MIUI 14 Güncellemesi İle Gelecek Yeni Özellikler!

  Xiaomi, yakın dönemde MIUI 14 güncellemesini yapmaya hazırlanıyor. Güncelleme ile beraber gelecek özelliklere dair bazı detaylar da gün yüzüne çıktı!

  2022’nin En İyi App Store Uygulama ve Oyunları Belli Oldu!

  App Store'da 2022 yılının en iyilerini Apple CEO'su Tim Cook açıkladı. İşte Apple tarafından açıklanan 2022'nin App Store en iyi uygulama ve oyunları!

  Amazon'dan Ağustos Ayına Özel 6 Ücretsiz Oyun Geliyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et