R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Tesla'da Büyük Skandal: Almanya ve Çin Üretim Araçlarının Kalitesi Farklıymış!

  Ünlü bir Youtuber tarafından ortaya atılan iddiaya göre Tesla'nın fabrikaları arasında üretilen modellerde kalite farklı olduğu belirlendi. Çin ve Alman fabrikaları arasındaki fark ortaya çıktı.

  Elif Elif 13.07.2022 02:32 1248 2 dk okuma süresi
  Tesla'da Büyük Skandal: Almanya ve Çin Üretim Araçlarının Kalitesi Farklıymış!
  Son Düzenleme:

  Tesla hakkında ortaya atılan iddialara son günlerde bir yenisi daha eklendi. Son olarak bir skandal da İngiliz bir Youtuber tarafından ortaya konuldu. İddiasına göre Tesla’nın Almanya‘da bulunan fabrikası ile Çin’in Şanghay’da bulunan fabrikasında üretilen araç modellerinin kalite açısından oldukça farklı olduğunu açıkladı. İncelenen aracın ise Tesla Model Y olduğu belirlendi. İki aracın montaj hattından çıkmasının ardından kalite açısından birbirinden farklı olması tepkilere neden oldu. 

  Almanya’da üretilen Tesla’nın kalitesi yüksek çıktı!

  Youtuber RSymons RSEV kendisinde Çin menşeili Tesla Y Long Range olduğunu ve değerlendirmelerini bu araç üzerinden yaptığını açıkladı. Aynı modelin Almanya üretimi ile karşılaştırma yapmasının ardından ciddi farkların olduğu ortaya çıktı. 

  Almanya üretimi olan elektrikli otomobilde jantların 21 inç boyutunda olduğu belirlendi. Geniş bir boyutta olmasına rağmen sürüş keyfi ile oldukça konforlu olduğu öğrenildi. Aracın dış cephesinde bulunan beyaz boyanın, iki aracın yan yana getirilmesi ile Almanya fabrikasından çıkan modelin daha kaliteli ve parlak olduğu tespit edildi. 

  Almanya fabrikasından çıkan modelin iç kısmı incelendiği zaman kullanılan malzemelerin daha kaliteli olduğu belirlendi. Otomobilde kullanılan akustik sistem son derece gelişmiş ve Çin’de üretilen aynı modele göre kullanılan amplifikatörün farklı olduğu tespit edildi. Alman menşeili otomobilin ön koltuklarında kullanılan yanal destekler kullanıcılara daha büyük konfor sağladığı gibi bagaj rafında da bazı farklılıklar bulunuyor. Bagaj rafının en büyük farklardan birisi olduğu dile getirildi. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Cook, Serve, Delicious! 3?! Sistem Gereksinimleri

  Cook, Serve, Delicious! 3?! epey uğraştırıcı bir restoran simülasyonu oyunudur. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamalısınız. Cook, Serve, Delicious! 3?! sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Samsung Galaxy Buds 2 Pro Özellikleri ve Türkiye Fiyatı

  Samsung Galaxy Buds 2 Pro kulaklıklar için ön sipariş kampanyası başladı. 26 Ağustos’tan itibaren satışları başlayacak olan kulaklıkların Türkiye fiyatı da belli oldu.

  Dev bataryalı Xiaomi Pad 5 Pro tanıtıldı! Özellikleri ve fiyatı

  Çin üretimindeki yeni tablet Xiaomi Pad 5 Pro tanıtıldı. Xiaomi Pad 5 Pro, 10.000 mAh batarya ve 12.4 inç ekrana sahip. Bu yeni modelde birçok özellik üzerinde iyileştirmeler yapıldığı söyleniyor.

  Samsung Galaxy Z Flip 4 ve Z Fold 4 için ön sipariş kampanyası!

  Samsung, Galaxy Z Flip 4 ve Z Fold 4 için ön sipariş kampanyası başlattı. Samsung kullanıcılara bu müjdeli haberi Unpacked 2022 adlı tanıtım etkinliğinde verdi.

  Tesla'da Büyük Skandal: Almanya ve Çin Üretim Araçlarının Kalitesi Farklıymış!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et