R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Tesla'da Büyük Skandal: Almanya ve Çin Üretim Araçlarının Kalitesi Farklıymış!

  Ünlü bir Youtuber tarafından ortaya atılan iddiaya göre Tesla'nın fabrikaları arasında üretilen modellerde kalite farklı olduğu belirlendi. Çin ve Alman fabrikaları arasındaki fark ortaya çıktı.

  Ecem Ecem 13.07.2022 02:32 1366 2 dk okuma süresi
  Tesla'da Büyük Skandal: Almanya ve Çin Üretim Araçlarının Kalitesi Farklıymış!
  Son Düzenleme:

  Tesla hakkında ortaya atılan iddialara son günlerde bir yenisi daha eklendi. Son olarak bir skandal da İngiliz bir Youtuber tarafından ortaya konuldu. İddiasına göre Tesla’nın Almanya‘da bulunan fabrikası ile Çin’in Şanghay’da bulunan fabrikasında üretilen araç modellerinin kalite açısından oldukça farklı olduğunu açıkladı. İncelenen aracın ise Tesla Model Y olduğu belirlendi. İki aracın montaj hattından çıkmasının ardından kalite açısından birbirinden farklı olması tepkilere neden oldu. 

  Almanya’da üretilen Tesla’nın kalitesi yüksek çıktı!

  Youtuber RSymons RSEV kendisinde Çin menşeili Tesla Y Long Range olduğunu ve değerlendirmelerini bu araç üzerinden yaptığını açıkladı. Aynı modelin Almanya üretimi ile karşılaştırma yapmasının ardından ciddi farkların olduğu ortaya çıktı. 

  Almanya üretimi olan elektrikli otomobilde jantların 21 inç boyutunda olduğu belirlendi. Geniş bir boyutta olmasına rağmen sürüş keyfi ile oldukça konforlu olduğu öğrenildi. Aracın dış cephesinde bulunan beyaz boyanın, iki aracın yan yana getirilmesi ile Almanya fabrikasından çıkan modelin daha kaliteli ve parlak olduğu tespit edildi. 

  Almanya fabrikasından çıkan modelin iç kısmı incelendiği zaman kullanılan malzemelerin daha kaliteli olduğu belirlendi. Otomobilde kullanılan akustik sistem son derece gelişmiş ve Çin’de üretilen aynı modele göre kullanılan amplifikatörün farklı olduğu tespit edildi. Alman menşeili otomobilin ön koltuklarında kullanılan yanal destekler kullanıcılara daha büyük konfor sağladığı gibi bagaj rafında da bazı farklılıklar bulunuyor. Bagaj rafının en büyük farklardan birisi olduğu dile getirildi. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  2022 Yılının En İyi Android Uygulama ve Oyunları Belli Oldu!

  Google Play, 2022 yılının en iyi oyun ve uygulamalarını açıkladı. Yayınlanan listede kullanıcılar tarafından beğenilen uygulama ve oyunlar yer aldı.

  Elon Musk ve Tim Cook Arasında Görüşme Sağlandı! İkilinin Görüşmesinden Sonra Aradaki Buzlar Eridi!

  Elon Musk ile Tim Cook arasında Musk'ın Twitter üzerinden yaptığı eleştirilerden dolayı gerginlik vardı. İkili, yüz yüze görüştü ve yükselen tansiyon düştü!

  Samsung Bir İlke Daha İmza Atıyor! Metaverse Evreninde Futbol Turnuvası Oynanacak!

  Samsung, Metaverse futbol turnuvası düzenliyor. 19 Kasım-16 Aralık 2022 tarihinde düzenlenecek turnuvada 8 farklı ünlü oyuncu takımlara kaptanlık edecek.

  2022’nin En İyi App Store Uygulama ve Oyunları Belli Oldu!

  App Store'da 2022 yılının en iyilerini Apple CEO'su Tim Cook açıkladı. İşte Apple tarafından açıklanan 2022'nin App Store en iyi uygulama ve oyunları!

  Tesla'da Büyük Skandal: Almanya ve Çin Üretim Araçlarının Kalitesi Farklıymış!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et