R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Peugeot Türkiye - Yeni Araçlar Geliyor, Fakat Talebi Karşılamıyor

  Peugeot Türkiye Genel Müdürü Gülin Reyhanoğlu, araç bulma sorunları ve bu sorunun nedenlerine değinerek, hem perakende hem filo tarafında ertelenmiş talepler nedeniyle gelen araçların yetersiz olduğunu belirtti.

  Yigit Aksüt
  Yigit Aksüt R10 Editörü
  21.03.2023 00:53 1429 1 dk okuma süresi
  Peugeot Türkiye - Yeni Araçlar Geliyor, Fakat Talebi Karşılamıyor
  Son Düzenleme:

  Reyhanoğlu, yeni Peugeot 408'in lansmanında pazarın 2023 yılında geçen yıla paralel seyretmesini beklediklerini ifade etti.

  Araç Bulma Sorununun Nedenleri

  Gülin Reyhanoğlu, bayilerde araç bulma sorunlarına ilişkin şu açıklamalarda bulundu:

  "Şu an yaşanan araç bulma sorunları bir dizi faktörle ilişkilidir. Pandemi sürecinden bu yana süregelen bu durum, başta hammadde ve çip eksiklikleri olmak üzere üretimdeki aksaklıklar ve şimdilerde ise lojistik sorunlarla karşımıza çıkmaktad. Hem perakende hem de filo tarafında ertelenmiş talepler bulunmakta. Aslında araçlar geliyor, geçen yılın aynı dönemine göre Ocak-Şubat aylarında %87 daha fazla araç getirdik, ancak bu da yeterli değil. Talebin birikmiş ve ertelenmiş olması, yetersizlik nedenlerindendir."

  Tedarik Sorunları 2023'ün İkinci Yarısında Azalacak

  Reyhanoğlu, geçen yılın sonlarında üretim sorunlarının büyük ölçüde çözüldüğünü, ancak tedarik sorunları yaşamaya devam ettiklerini dile getirdi. 2022'nin son 3,5 ayında lojistik problemler yaşadıklarını belirtti.

  Peugeot Türkiye Genel Müdürü, şöyle devam etti: "Lojistik sektöründeki krizler nedeniyle araçlarımız gecikmeli olarak geldi. Bu tür sorunlar halen yaşanmakla birlikte, artık araç teminini veya büyümemizi engelleyecek düzeyde olmayacak. Her çeyrekte tedarik sorunlarının daha da azalacağını, 2023'ün ikinci yarısında daha rahat bir ortama geçeceğimizi öngörüyoruz."


   

  SEO Danışmanı - İçerik Yöneticisi / R10.net

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  ChatGPT, Akıllı Telefonlarda Yeni Bir Devrim Yaratıyor: İlk Entegrasyon Infinix Note 30 Serisi ile Gerçekleşiyor

  Infinix, Note 30 serisi için ChatGPT robotunu Folax dijital asistanına entegre etmeyi planlıyor. Bu adım, Infinix'in öncü bir hamle yapacağı anlamına geliyor.

  Xiaomi'den Piyasayı Sallayacak Yenilik: Kablosuz Kulaklık Redmi Buds 4 Active Tanıtıldı!

  Xiaomi, Redmi Buds 4 Active isimli kablosuz kulaklığını tanıttı. Kulaklık, yüksek kaliteli ses deneyimi sunarken aynı zamanda 28 saate kadar pil ömrüne sahip!

  Microsoft Cortana'yı Emekliye Ayırıyor: Windows'un Yeni Yapay Zeka Asistanı Copilot Geliyor!

  Microsoft, yılın sonuna doğru Cortana sesli asistanının Windows üzerindeki desteğini sonlandırıyor. Bunun yerine modern yapay zeka destekli araçlar geliyor!

  LG'den Yenilikçi Taşınabilir Ekran StanbyME Go: İşte Özellikleri ve Fiyatı

  LG, bir bond çanta içerisinde taşınabilen ekran modelini tanıttı. StanbyME Go isimli ekran modeli, akıllı özellikleri sayesinde kullanıcılara kolaylık sağlıyor.

  Peugeot Türkiye - Yeni Araçlar Geliyor, Fakat Talebi Karşılamıyor

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et