R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Hyundai Yüksek Segmentli Markası N için Elektrikli Otomobil Üretecek!

  Hyundai, geçmiş dönemde N adı altında kurduğu alt markası ile yüksek performanslı elektrikli otomobil üreteceğini açıkladı. Şirket lüks otomobil markaları ile rekabete hazırlanıyor.

  Elif Elif 16.07.2022 14:01 1171 2 dk okuma süresi
  Hyundai Yüksek Segmentli Markası N için Elektrikli Otomobil Üretecek!
  Son Düzenleme:

  Hyundai, otomobil piyasasında rekabeti artırmak ve lüks araç markaları ile yarışır hale gelebilmek için yeni bir alt marka oluşturmuştu. Markanın ismi ise “N” olarak açıklandı. Alt markası ile birlikte Mercedes, BMW gibi lüks spor otomobil üreticilerine denk araçlar üretmek ve ismini büyütmeyi amaçlamıştı. 

  N Markası Elektrikli Otomobillerle Büyüyecek!

  Kore menşeili otomobil markası, aldığı radikal kararlarla birlikte performansını artırmayı planlıyor. Daha önce üretilmiş elektrikli SUV model “loniq 5” aracının geliştirilmesi için kolları sıvadı. Aracın daha yüksek performanslısını üreterek en geç 2023 yılında piyasaya süreceğini duyurdu. Aracın ismi ise “loniq 5 N” olacak. 

  N markası için ilkleri barındıran çalışma ile şirket ilk yüksek performanslı ve rekabete açık aracını üretmiş olacak. Markanın bununla yetinmeye hiç niyeti yok. 2 yüksek performanslı konsept olarak tasarlanmış araç planının olduğunu da açıkladı. Bu araçların isimleri şimdiden “RN22e” ve “N Vision 74” olarak belirlendi. Şimdilik bir fikir aşamasında olduğu için henüz üretilip üretilmeyeceği ise bir muamma. 

  N Markası Konsept Araçlar için Kolları Sıvadı!

  Şirket cephesinden gelen açıklamayla birlikte merak edilen konsept araçlardan “RN22e”, gövde tasarımı bakımından “loniq 6” modeline çok benzediği belirtildi. Sedan model olarak düşünülen aracın performansı konusunda ise bir bilgi paylaşılmadı. “N Vision 74” modeli ise Hyundai “N 2025 Vision Gran Turismo” konseptinden ilham alarak tasarlanacak. Yüksek bir performans göstermesi beklenirken aracın elektrikli bir otomobil olarak tasarlanması hedefleniyor.

  Hyundai küresel anlamda elektrikli otomobil üretimine pozitif yaklaşan bir şirket. Şirketin kendi vizyonunu da tanıtması açısından olumlu bir proje olarak değerlendiriliyor. N markası lüks otomobil markaları ile rekabet içerisine girmeyi amaçladığı için ilk olarak 2016 yılında kurulmuştu. Şimdilerde elektrikli otomobil üretimini artırmak için çeşitli testler ve çalışmalar yapılmaya devam ediyor.  

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Sarı Nokta Hastalığı

  Sarı nokta hastalığı, gözdeki sinir hücrelerinin hasara uğraması sonucu görme kaybına neden olan hastalıktır. Hastalığın diğer adı makula dejenerasyondur.

  Youtube’den Netflix’e Rakip Oluyor! İşte Yeni Youtube Hizmeti!

  Google, Youtube için Netflix gibi platformlara rakip olacak yeni servisi üzerinde çalışıyor. 2022 bitmeden devreye alınacak Youtube "Channel Store" ile ilgili detaylarda ortaya çıkmaya başladı. İşte Youtube'nin Channel Store'sinin özellikleri!

  3D (3 Boyutlu Nesneler)

  3D, herhangi bir fotoğraf ya da çizimin, genişlik ve yükseklik ile beraber derinliğinin de olması halidir.

  Samsung Galaxy Z Flip 4 ve Z Fold 4 için ön sipariş kampanyası!

  Samsung, Galaxy Z Flip 4 ve Z Fold 4 için ön sipariş kampanyası başlattı. Samsung kullanıcılara bu müjdeli haberi Unpacked 2022 adlı tanıtım etkinliğinde verdi.

  Hyundai Yüksek Segmentli Markası N için Elektrikli Otomobil Üretecek!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et