R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Muazzam Tasarıma Sahip Elektrikli Motosiklet: İşte Verge TS Ultra Özellikleri!

  Harika tasarımıyla müşterilerin gözdesi haline gelen Verge TS Ultra özellikleri tanınması gerekiyor. Bu haberimizde üründen bahsedeceğiz.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  09.01.2023 21:12 1432 2 dk okuma süresi
  Muazzam Tasarıma Sahip Elektrikli Motosiklet: İşte Verge TS Ultra Özellikleri!
  Son Düzenleme:

  Günümüzün sevilen markalarından birisi haline gelen Verge, CES 2023’te boy gösterdi. Firma, bazı ürünlerini tanıtırken bu ürünler arasında elektrikli motosiklete de yer verdi. Yüksek menzile sahip olan model, yüksek hızlara ulaşmasıyla da dikkat çekmekte. Fuarın gözdesi olan Verge TS Ultra hakkında bilinmesi gereken birçok şey var.

  Verge TS Ultra tasarımı

  CES 2023 etkinliğinde Verge TS ve Verge TS Ultra tanıtıldı. Tanıtılan yeni modeller, özellikle fütüristik görünüm ile insanların ilgisini çekti. Motorun tasarımını incelediğimizde modern bir görüntü bizleri karşılıyor. Kendine özgü güzel bir duruşu bulunan Verge TS, şahane bir araç. Motorun arka tekerinden içe doğru giren kırmızı kablolar dikkat çekmekte. Bunun yanı arka ve ön tekerleklerin kendine has görünüşleri var.

  Yeni nesil modellerin daha birçok detayı konuşulmalı. Verge TS Ultra özellikleri öncesinde tasarım detayları, müşterilerin önemsediği bir şey. Oturma pozisyonu en iyi şekilde düzenlenen motor, konforlu bir sürüş sağlıyor. Buna ek olarak aracın göze hitap eden tasarımı da bir diğer önemli kısım. Araç, genel görünümüyle insanların göz zevkine uygun tasarlanmış.

  Verge TS Ultra özellikleri

  Etkinlikte tanıtılan Verge TS, 107 beygir yani 80 kW güce sahip olmakta. 1.000 Nm tork değerine ulaşan motor, 100 kilometreye 4 saniyede çıkıyor. Tam şarj edildiğinde motorun 300 kilometre menzile ulaştığını belirtelim. Tabi bu şehir içerisinde sürüşte geçerli bir durum. Şehir dışında hıza bağlı olarak 200 kilometrelik menzil olduğu açıklanıyor. Bilinmesi gereken bir diğer kriter ulaşılan en yüksek hız. Verge TS, en yüksek saatte 180 kilometre hıza çıkabiliyor. Bu da motorun yeterince hızlı olduğunu gösteriyor.

  Bir diğer tanıtılan model olan Verge TS Ultra özellikleri ile büyülüyor. Aracın öne çıkan özelliklerinden birisi 201 beygir güce sahip olması. Aracın tork seviyesi ise 1.200 Nm olarak duyuruluyor. Ürün, 0’dan 100 kilometre hıza 2,5 saniyede ulaşıyor. Ulaşabildiği en yüksek hız saatte 200 kilometre olarak yer almakta. Verge TS Ultra ile ilgili bilinmesi gereken bir diğer detay menzili. Tam şarjda aracın 380 kilometreye kadar gidebildiğini vurgulamış olalım. Ayrıca motorun bataryası, %80 doluluğa  25 dakika içerisinde ulaşmakta. Bu da hızlı olmak isteyenler için önemli bir avantaj sunuyor.

  Verge TS Ultra fiyatı ve çıkış tarihi

  Verge TS Ultra özellikleri dışında fiyatı ve çıkış tarihiyle de müşterilerin araştırdığı model. Verge TS Ultra için açıklanan fiyat, 45.000 dolar olarak yer alıyor. Yani ürünün vergisiz fiyatı 845.000 TL’nin üzerinde.

  Ürünün çıkış tarihi ise 2023 yılının ilk yarısı olarak ifade edilmekte. Verge TS Ultra’nın bahar aylarında piyasaya sunulması bekleniyor. Aynı şekilde Verge TS modelinin de bu tarihlerde piyasada yer alacağı açıklanıyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  iPhone 15 Wi-Fi 6E Desteğine Sahip Olacak!

  İddialara göre iPhone 15 serisinde Wi-Fi 6E teknolojisi kullanılacak. Wi-Fi 6E, daha yüksek bağlantı hızları ve daha düşük gecikme imkanı sunuyor.

  Xiaomi CIVI 3 Özellikleri Ortaya Çıktı! İşte Xiaomi CIVI 3 Modelinin İşlemcisi!

  2022 Eylül ayında Xiaomi CIVI 2 modelini piyasaya sürmüştü. CIVI serisinin ikinci nesli piyasada bulunurken, Xiaomi üçüncü nesil için hazırlıklarını sürdürüyor. Xiaomi CIVI 3 modelinden ilk bilgilerde geldi!

  Netflix Abone Sayısı Belli Oldu! İşte Güncel Netflix Abone Sayısı

  Netflix, 2022 yılının son 3 ayına ait abone sayısı ve gelir rakamlarını açıkladı. Netflix, 2022 başındaki abone düşüşünü geride bıraktı. Hatta son rakamlara göre Netflix abone sayısı arttı.

  Epic Games’te Bu Hafta 1 Oyun Ücretsiz Oldu! İşte Haftanın Ücretsiz Oyunu

  Epic Games, gelenekselleşen haftalık ücretsiz oyun geleneğine 2023'te de devam ediyor. Popüler dijital oyun mağazasında bu haftanın ücretsiz oyunu belli oldu. İşte 26 Ocak'a kadar ücretsiz alınabilecek haftanın oyunu ve sistem gereksinimleri!

  Muazzam Tasarıma Sahip Elektrikli Motosiklet: İşte Verge TS Ultra Özellikleri!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et