R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Muazzam Tasarıma Sahip Elektrikli Motosiklet: İşte Verge TS Ultra Özellikleri!

  Harika tasarımıyla müşterilerin gözdesi haline gelen Verge TS Ultra özellikleri tanınması gerekiyor. Bu haberimizde üründen bahsedeceğiz.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  09.01.2023 21:12 3543 2 dk okuma süresi
  Muazzam Tasarıma Sahip Elektrikli Motosiklet: İşte Verge TS Ultra Özellikleri!
  Son Düzenleme:

  Günümüzün sevilen markalarından birisi haline gelen Verge, CES 2023’te boy gösterdi. Firma, bazı ürünlerini tanıtırken bu ürünler arasında elektrikli motosiklete de yer verdi. Yüksek menzile sahip olan model, yüksek hızlara ulaşmasıyla da dikkat çekmekte. Fuarın gözdesi olan Verge TS Ultra hakkında bilinmesi gereken birçok şey var.

  Verge TS Ultra tasarımı

  CES 2023 etkinliğinde Verge TS ve Verge TS Ultra tanıtıldı. Tanıtılan yeni modeller, özellikle fütüristik görünüm ile insanların ilgisini çekti. Motorun tasarımını incelediğimizde modern bir görüntü bizleri karşılıyor. Kendine özgü güzel bir duruşu bulunan Verge TS, şahane bir araç. Motorun arka tekerinden içe doğru giren kırmızı kablolar dikkat çekmekte. Bunun yanı arka ve ön tekerleklerin kendine has görünüşleri var.

  Yeni nesil modellerin daha birçok detayı konuşulmalı. Verge TS Ultra özellikleri öncesinde tasarım detayları, müşterilerin önemsediği bir şey. Oturma pozisyonu en iyi şekilde düzenlenen motor, konforlu bir sürüş sağlıyor. Buna ek olarak aracın göze hitap eden tasarımı da bir diğer önemli kısım. Araç, genel görünümüyle insanların göz zevkine uygun tasarlanmış.

  Verge TS Ultra özellikleri

  Etkinlikte tanıtılan Verge TS, 107 beygir yani 80 kW güce sahip olmakta. 1.000 Nm tork değerine ulaşan motor, 100 kilometreye 4 saniyede çıkıyor. Tam şarj edildiğinde motorun 300 kilometre menzile ulaştığını belirtelim. Tabi bu şehir içerisinde sürüşte geçerli bir durum. Şehir dışında hıza bağlı olarak 200 kilometrelik menzil olduğu açıklanıyor. Bilinmesi gereken bir diğer kriter ulaşılan en yüksek hız. Verge TS, en yüksek saatte 180 kilometre hıza çıkabiliyor. Bu da motorun yeterince hızlı olduğunu gösteriyor.

  Bir diğer tanıtılan model olan Verge TS Ultra özellikleri ile büyülüyor. Aracın öne çıkan özelliklerinden birisi 201 beygir güce sahip olması. Aracın tork seviyesi ise 1.200 Nm olarak duyuruluyor. Ürün, 0’dan 100 kilometre hıza 2,5 saniyede ulaşıyor. Ulaşabildiği en yüksek hız saatte 200 kilometre olarak yer almakta. Verge TS Ultra ile ilgili bilinmesi gereken bir diğer detay menzili. Tam şarjda aracın 380 kilometreye kadar gidebildiğini vurgulamış olalım. Ayrıca motorun bataryası, %80 doluluğa  25 dakika içerisinde ulaşmakta. Bu da hızlı olmak isteyenler için önemli bir avantaj sunuyor.

  Verge TS Ultra fiyatı ve çıkış tarihi

  Verge TS Ultra özellikleri dışında fiyatı ve çıkış tarihiyle de müşterilerin araştırdığı model. Verge TS Ultra için açıklanan fiyat, 45.000 dolar olarak yer alıyor. Yani ürünün vergisiz fiyatı 845.000 TL’nin üzerinde.

  Ürünün çıkış tarihi ise 2023 yılının ilk yarısı olarak ifade edilmekte. Verge TS Ultra’nın bahar aylarında piyasaya sunulması bekleniyor. Aynı şekilde Verge TS modelinin de bu tarihlerde piyasada yer alacağı açıklanıyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  iOS 18 ile AirPods'a Üç Yeni Özellik Geliyor: İşte Detaylar!

  Apple, iOS 18 ile AirPods'a baş hareketleriyle arama yanıtlama, ses yalıtımı ve kişiselleştirilmiş uzamsal ses özelliklerini getiriyor.

  Android 15 Güncellemesi Alacak Samsung, Xiaomi ve Diğer Telefonlar Belli Oldu: İşte Tam Liste!

  Android 15 güncellemesi alacak Samsung, Xiaomi ve diğer telefonlar açıklandı. Yeni özelliklerle donatılmış Android 15, yıl sonunda resmi olarak yayınlanacak.

  İşte Apple'ın WWDC 2024'te Tanıttığı En Büyük Özellikler ve Yenilikler!

  Apple, WWDC 2024'te yapay zeka sistemleri, Siri yenilikleri ve iOS 18'in özelleştirilebilir özellikleriyle dikkat çeken birçok yeni özelliği tanıttı.

  Yeni ve Ucuz Elektrikli Otomobil Hyundai INSTER Geliyor!

  Hyundai, yeni elektrikli kompakt modeli INSTER'ı tanıttı. 355 km menzil sunan INSTER, Avrupa'da 20 bin euro altında satışa çıkacak, Türkiye'ye 2025'te gelecek.

  Muazzam Tasarıma Sahip Elektrikli Motosiklet: İşte Verge TS Ultra Özellikleri!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et