R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  WhatsApp, Wear OS Akıllı Saatlere İşte Bu Özelliklerle Geliyor!

  WhatsApp, Wear OS uygulamasını test etmeye başladı. Bu yeni uygulama, kullanıcıların akıllı saatlerden doğrudan mesaj gönderip alabilmelerine olanak tanıyacak. İşte detaylar!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  09.05.2023 16:26 1462 1 dk okuma süresi
  WhatsApp, Wear OS Akıllı Saatlere İşte Bu Özelliklerle Geliyor!
  Son Düzenleme:

  WhatsApp, Android uygulamasının yeni beta sürümünü piyasaya sürdü. Artık Google Pixel ve Samsung Galaxy Watch kullanıcıları, akıllı saatlerinden doğrudan WhatsApp mesajlarına ulaşabilecekler. WhatsApp Wear OS uygulamasının özelliklerine bir göz atalım.

  WhatsApp Wear OS Uygulamasının Öne Çıkan Özellikleri

  WhatsApp Wear OS uygulaması açıldığında Ayarlar ve son iletişim kurulan kişilerin listesi ekrana geliyor. Bir sohbeti açıp kaydırarak mesajları görebilir, sesli mesaj kaydedebilir ve sistem klavyesini kullanarak yanıtlar verebilirsiniz. Grup sohbetlerinde ise kaydırarak sohbette yer alan kişileri görebilir ve mesajları telefonda açmak için kısayola erişebilirsiniz.

  WhatsApp, okunmamış mesajların sayısını belirten dairesel bir komplikasyon sağlıyor. Ayrıca kişiler ve sesli mesaj kutucukları da görüntülenebiliyor.

  WhatsApp Wear OS Uygulamasını İndirme ve Kurulum Süreci

  WhatsApp Wear OS uygulamasını indirmek isteyen kullanıcıların, beta test kullanıcısı olmaları ve WhatsApp'ı en güncel beta sürümüne yükseltmeleri gerekmektedir. Akıllı saatin uygulamasını WhatsApp hesabına bağlamak için, saate sekiz haneli bir kod çıkar ve bu kodun cihaza girilmesi gerekmektedir. Kullanıcılar kodu girdikten sonra, sohbetler cihazlar arasında senkronize edilir ve WhatsApp, akıllı saate kullanıma hazır hale gelir.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Apple tvOS 17 Tanıtıldı: FaceTime, Yenilenen Arayüz ve Daha Fazlası

  Apple, bugün gerçekleştirilen WWDC 2023 etkinliği kapsamında tvOS 17 ve Apple TV 4K için sunulacak yeni özellikleri açıkladı.

  Apple Vision Pro'ya Devrim Niteliğinde Güvenlik Özelliği Geliyor: İşte Optic ID!

  Apple, 5 Haziran'da yenilikçi bir adım atarak Vision Pro karma gerçeklik gözlüğünü tanıttı. Üründe, Optic ID adı ile yepyeni bir teknoloji de kullanılacak!

  Akıllı Telefon İşlemci Piyasasının Yeni Krallığı: İşte MediaTek ve Qualcomm'un Sırrı!

  Akıllı telefon işlemci piyasasındaki liderin kim olduğu merak konusu olmuştur. Araştırma firması Counterpoint Research, merakları gidermek için en son verileri açıkladı. İşte, işlemci sektörünün kralı!

  Apple'dan İkinci Bir Fiyat Artışı: İşte Yeni iPhone, iPad ve MacBook Fiyatları!

  WWDC 2023 etkinliği sonrasında kapılarını yeniden açan Apple Store, Türkiye'deki kullanıcıları bir fiyat artışı sürprizi ile karşıladı.

  WhatsApp, Wear OS Akıllı Saatlere İşte Bu Özelliklerle Geliyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et