R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  WhatsApp, Wear OS Akıllı Saatlere İşte Bu Özelliklerle Geliyor!

  WhatsApp, Wear OS uygulamasını test etmeye başladı. Bu yeni uygulama, kullanıcıların akıllı saatlerden doğrudan mesaj gönderip alabilmelerine olanak tanıyacak. İşte detaylar!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  09.05.2023 16:26 1689 1 dk okuma süresi
  WhatsApp, Wear OS Akıllı Saatlere İşte Bu Özelliklerle Geliyor!
  Son Düzenleme:

  WhatsApp, Android uygulamasının yeni beta sürümünü piyasaya sürdü. Artık Google Pixel ve Samsung Galaxy Watch kullanıcıları, akıllı saatlerinden doğrudan WhatsApp mesajlarına ulaşabilecekler. WhatsApp Wear OS uygulamasının özelliklerine bir göz atalım.

  WhatsApp Wear OS Uygulamasının Öne Çıkan Özellikleri

  WhatsApp Wear OS uygulaması açıldığında Ayarlar ve son iletişim kurulan kişilerin listesi ekrana geliyor. Bir sohbeti açıp kaydırarak mesajları görebilir, sesli mesaj kaydedebilir ve sistem klavyesini kullanarak yanıtlar verebilirsiniz. Grup sohbetlerinde ise kaydırarak sohbette yer alan kişileri görebilir ve mesajları telefonda açmak için kısayola erişebilirsiniz.

  WhatsApp, okunmamış mesajların sayısını belirten dairesel bir komplikasyon sağlıyor. Ayrıca kişiler ve sesli mesaj kutucukları da görüntülenebiliyor.

  WhatsApp Wear OS Uygulamasını İndirme ve Kurulum Süreci

  WhatsApp Wear OS uygulamasını indirmek isteyen kullanıcıların, beta test kullanıcısı olmaları ve WhatsApp'ı en güncel beta sürümüne yükseltmeleri gerekmektedir. Akıllı saatin uygulamasını WhatsApp hesabına bağlamak için, saate sekiz haneli bir kod çıkar ve bu kodun cihaza girilmesi gerekmektedir. Kullanıcılar kodu girdikten sonra, sohbetler cihazlar arasında senkronize edilir ve WhatsApp, akıllı saate kullanıma hazır hale gelir.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Samsung Galaxy Z Fold 6 İlk Defa Görüntülendi: İşte Yeni Tasarımı!

  Samsung Galaxy Z Fold 6'nın canlı görüntüleri ortaya çıktı. Yeni tasarımı, daha kompakt yapısı ve geliştirilmiş özellikleri ile dikkat çekiyor.

  HyperOS 2.0 Güncellemesi Alacak Xiaomi, Redmi ve POCO Telefonlar Belli Oldu!

  Xiaomi, Android 15 tabanlı HyperOS 2.0 güncellemesiyle cihazlarını yeniliyor. İşte güncellemeyi alacak Xiaomi, Redmi ve POCO modellerinin tam listesi!

  iOS 18 ile iPhone'u Kapatmak Daha Kolay Olacak: İşte Gelecek Yeni Özellik!

  iOS 18 ile gelen yenilikler arasında, iPhone'u kapatmanın kolay yolu ve Denetim Merkezi'nde daha fazla özelleştirme imkanı bulunuyor.

  WhatsApp’a Kanal Analizleri Özelliği Geliyor!

  WhatsApp, kanal sahiplerine kitle ve içerik performansı hakkında detaylı veriler sunacak yeni analiz özelliğini test ediyor.

  WhatsApp, Wear OS Akıllı Saatlere İşte Bu Özelliklerle Geliyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et