R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Samsung Ürün Yelpazesini Geniş Tutuyor: 5G İçin Geri Sayım Başladı

  Sektörün önemli markalarından biri olan Samsung, ürün yelpazesini geniş tutmak amacıyla yeni ürünleri tasarlıyor. Güney Koreli şirketin 5G için son hazırlıklarını yaparak piyasaya sunma girişimleri başladı.

  Arin Arslan Arin Arslan 17.10.2022 23:06 1211 2 dk okuma süresi
  Samsung Ürün Yelpazesini Geniş Tutuyor: 5G İçin Geri Sayım Başladı
  Son Düzenleme:

  Samsung'un son dönemde daha çok yoğunlaştığı çalışmalar giriş ve orta segmentli olanlar oluyor. Yeni modelin, en ucuz 5G’li modelin olacağı söylenirken, piyasaya sürülmesi için artık geri sayım başladı. Galaxy A14, en ucuz 5G özelliğine sahip teknolojilerden olurken ürünle ilgili olarak yeni detaylar çıkmaya devam ediyor. 

  WiFi veri tabanında görüldü! 

  Galaxy A14 5G modeli, WiFi Alliance veri tabanında görünmeye başladı. Akıllı telefonla ilgili olarak kullanıcıların merak ettiği detaylar da gün yüzüne çıkmaya başladı. En ucuz 5G modeli olarak piyasada yerini alacak olan telefon, 2.4GHZ ve 5GHZ WiFi destekleyen bir özelliği olacak. Aynı zamanda kutudan da Android 13 Tabanlı One UI 5.0 ile çıkacak. 

  Akıllı telefonun tasarımı, damla çentik özelliği ile ayarlanmış. Ayrıca LCD panelle gelme ihtimali söz konusu. Tüm bunların haricinde cihazın güvenlik açıklarını kapatmaya ilişkin güvenlik yöntemi de yer alıyor. Cihazda güvenlik yöntemi, parmak izi okuyucu olarak tasarlanmış. Ürünün arka kısmı incelendiğinde Galaxy S22 ile benzer bir özelliklere sahip. 

  Samsung en ucuz 5G modelinin özellikleri neler? 

  Samsung tarafından kullanıcılara sunulacak olan en ucuz 5G modeline dair ayrıntılar gelmeye devam ediyor. Buna göre Galaxy A14 modelinin 6.h HD+LCD+ 720X1600 90 HZ şeklinde tasarlandığını söylemek mümkün. 

  4 GB RAM ve 64 GB dahili hafıza sistemine sahip olan cihazın batarya gücü 5.000 Mah şeklinde hazırlanmış. Kamera özelliklerine geldiğimizde ana kamera 50 MP,F1.8 makro kamera olarak ayarlanırken, arka kamerası F2.4 şeklindedir. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Apple, Çocuklar İçin Ücretsiz Bir Kodlama Etkinliği Gerçekleştirecek!

  Apple, çocuklar için Coding Lab for Kids isminde bir etkinlik düzenleyecek. Ücretsiz aktivitelerden oluşacak eğitim, bir hafta sürecek!

  Apple CarPlay İçin En İyi Uygulamalar!

  Apple CarPlay teknolojisinin desteklediği en beğenilen uygulamalar belli oldu. Buna göre geliştirilen uygulamalar arasında bazıları rakiplerini geride bıraktı!

  Tesla Semi İçin Geri Sayım! Elon Musk Menzili Açıkladı

  Elon Musk, Tesla Semi hakkında Twitter üzerinden bilgiler verdi. Tam yük ile 805 km menzile ulaşabilecek Tesle Semi'nin teslimatı 1 Aralık'ta başlayacak.

  EA Games “Hain” Takım Arkadaşlarının Saptanması İçin Bir Sistem Geliştirdi!

  Dünyaca ünlü video oyun firması EA Games, yeni bir sistem geliştirdiğini duyurdu. Buna göre artık rakipleriyle iş birliği içerisine giren oyuncular banlanacak!

  Samsung Ürün Yelpazesini Geniş Tutuyor: 5G İçin Geri Sayım Başladı

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et