R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Samsung S23 Serisi Şarj Gücüyle Beklentileri Karşılayamayacak!

  Samsung yeni yılda Galaxy S23 serisini tanıtmaya hazırlanırken, gelen sızıntılar doğrultusunda bataryası hakkındaki bilgiler üzdü. Detaylar haberimizde!

  Ecem Ecem 27.09.2022 22:47 1242 2 dk okuma süresi
  Samsung S23 Serisi Şarj Gücüyle Beklentileri Karşılayamayacak!
  Son Düzenleme:

  Samsung, yeni serisi için geri sayımı başlattı. 2023 yılının ilk aylarında piyasaya sürülmesi beklenen Samsung Galaxy S23 serisi için şimdiden hazırlıklar başladı. Buna göre gerekli sertifikalar alınmaya başladı. Sertifika sürecinin başlaması ile birlikte bazı değerler ortaya çıkmaya başladı. Bunlardan birisi de merakla beklenen şarj değeri oldu. 

  Samsung Galaxy S23 serisinin 3 farklı modelle piyasaya sürülmesi bekleniyor. Alınan sertifikalardan yola çıkarak hızlı şarj desteğinin sadece 25W olduğu belirlendi. Rakip telefonlar ile karşılaştırıldığı zaman bu değer adeta sınıfta kalıyor. Pek çok akıllı telefon modeli 1000W ve üzeri değerlerle şarj desteği alıyor. 

  Samsung bataryasıyla bekleyenleri üzdü!

  İki teknoloji devi olarak kabul edilen Samsung ve Apple uzun yıllardır hızlı şarj desteği konusunda beklenen atılımları gerçekleştirmedi. Samsung, Apple ile karşılaştırıldığı zaman bu konuda çok daha eksik kalıyor. Daha önce büyük umutlarla  piyasaya çıkarılmış ve son teknolojinin kullanıldığı Galaxy S22 Ultra ile Galaxy S22 Plus modellerinde sadece 45W şarj desteği kullanılmıştı. Yeni yılda piyasaya sürülecek ve uzun zamandır heyecanla beklenen Galaxy S23 en fazla 25W şarj desteği ile geleceğinden dolayı hayal kırıklığına neden oldu. 

  Samsung Galaxy S23 özellikleri belli oldu!

  Samsung Galaxy S23 serisi için de beklenen özellikler netleşmeye başladı. Akıllı telefon pazarında çıkan sızıntılara göre cihaz, Exynos işlemci ile birlikte gelecek gibi görünüyor. Sızıntıların doğru çıkması halinde kullanılacak yeni işlemci Exynos 2300 olacak. Bu durum kullanıcılar arasında şimdiden hayal kırıklığına neden oldu. Snapdragon ile Exynos arasında yapılan karşılaştırmalarda telefon performansları arasında ciddi farklar bulunuyor. 

  Sızıntıların devamında Galaxy S23 Ultra modelinde 200 megapiksel, 1/1.3 inç boyutunda bir sensor kullanılacak. Bu sensor aynı zamanda F1.7 diyafram değeri ile desteklenmeye devam edecek. Samsung tarafından farklı 200 megapiksel kamera sensörleri bulunuyor. Bu sensörler, ISOCELL HP1 ve ISOCELL HP3 olarak açıklanmıştı. 

  Yeni modelde ise daha önce duyulmamış bir sensor bulunacak. Bu yeni sensor adı hakkında da çeşitli tahminler bulunuyor. ISOCELL HP2 olabileceği gibi farklı bir isim adı altında da gelebileceği düşünülüyor. Yeni model henüz piyasaya sürülmeden eleştiriler üst üste gelmeye başladı. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Samsung Android 14 için Çalışmalara Başladı

  Alınan duyumlara göre Samsung, Android 14 için çalışmalara şimdiden başladı. İddialara göre Android 14 güncellemesi, sanıldığından çok daha erken gelebilir.

  Samsung Güncellemelere Devam Ediyor! Katlanabilir Telefonlara Android 13 Güncellemesi!

  Samsung, Android 13 tabanlı One UI 5 güncellemesini alan model sayısını arttırmaya devam ediyor. Şirket Kasım ayı içerisinde pek çok modele güncellemeyi yayınladı. Şimdiyse bu yıl tanıtılan o 2 model için Android 13 güncellemesi yayınladı.

  Samsung Bakım Modu ile Verileriniz Güvende Olacak!

  Samsung bakım modu sayesinde kişisel verilere teknik servis uzmanları bile erişemeyecek! Bakım modu özelliğinin 2023 yılına kadar aktif olacağı belirtiliyor.

  Bu Sefer de Lansman Tarihi Sızdırıldı: Samsung Galaxy S23 Serisi Geliyor!

  Sızan bilgilere göre Samsung, Galaxy S23 serisini Şubat 2023'te tanıtacak! Özellikleriyle göz dolduran S23 serisi, Unpacked etkinliğinde görücüye çıkacak.

  Samsung S23 Serisi Şarj Gücüyle Beklentileri Karşılayamayacak!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et