R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Samsung Galaxy Z Fold 5 ve Z Flip 5 Çıkış Tarihi Belli Oldu!

  Yaklaşan 26 Temmuz'daki Unpacked etkinliğinde, Samsung'un son katlanabilir telefonları Galaxy Z Fold 5 ve Z Flip 5 resmi olarak tanıtılacak. Ayrıntıları öğrenmek için okumaya devam edin!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  06.07.2023 18:44 1965 1 dk okuma süresi
  Samsung Galaxy Z Fold 5 ve Z Flip 5 Çıkış Tarihi Belli Oldu!
  Son Düzenleme:

  Tahminler doğru çıktı ve nihayet Samsung'dan resmi onay geldi. Şirket, Türkiye saatiyle 26 Temmuz saat 14.00'te Unpacked etkinliği düzenleneceğini duyurdu. Bu etkinlikte Samsung'un yeni katlanabilir telefonları ve diğer yeni ürünler tanıtılacak.

  Unpacked Etkinliğinde Hangi Ürünler Tanıtılacak?

  Bu etkinlikte, özellikle Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5 olmak üzere Galaxy Z Fold ve Galaxy Z Flip serisinin yeni modelleri gözler önüne serilecek. Bu iki ürün, etkinliğin ana odak noktasını oluşturacak ancak, önceki modellere kıyasla daha radikal değişiklikler beklemeyin. Genel tasarım aynı kalırken, yeni bir kapak ekranı ve değiştirilen menteşe mekanizması gibi bazı gelişmeler var.

  Samsung, etkinlikte ayrıca üç yeni Galaxy Tab S9 tablet modelini de duyurmayı planlıyor. Tablet modellerinde, temel modelin LCD panelinin AMOLED teknolojisine yükseltildiğini göreceğiz. Fiziksel dönen çerçeveyi geri getirmesi beklenen Galaxy Watch 6 akıllı saat serisi de tanıtılacak ürünler arasında. Bu önemli duyuruların yanı sıra, etkinlikte firma tarafından başka sürprizler de bekliyor olabilir.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Honda ZR-V Türkiye'ye Geldi: İşte Fiyatı ve Özellikleri

  Yeni Honda ZR-V, yenilikçi hibrit sistemi, şık tasarımı ve rekabetçi fiyatıyla Türkiye'de büyük ilgi görüyor. İşte ZR-V'nin öne çıkan özellikleri ve fiyat detayları.

  Google’dan Dev Hamle: Kanser Tespitini Kolaylaştıran Yapay Zekalı Mikroskop Geliyor!

  Google, kanser tespitinde doktorlara destek olacak yapay zeka tabanlı mikroskop üzerinde çalışıyor. Bu, hastalıkların erken teşhisinde devrim yaratabilir!

  Ucuz Telefonun Adresi Gürcistan'da iPhone 15 Fiyatları Belli Oldu!

  Gürcistan'dan ucuz iPhone alacaklar için iPhone 15 fiyatları belli oldu!

  Yeni Renault Clio Türkiye'de: İşte Özellikleri ve Fiyatı!

  Yeni Renault Clio, Türkiye'de satışa çıkıyor. İlginç bir şekilde bu yeni versiyonlar, bir önceki Clio jenerasyonuyla aynı fiyat etiketine sahip olacak!

  Samsung Galaxy Z Fold 5 ve Z Flip 5 Çıkış Tarihi Belli Oldu!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et