R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  iPhone 14 satışının başlaması iPhone serilerine veda anlamına geliyor! Veda edilecek iPhone modelleri belli oldu!

  Merakla beklenen iPhone14’ün çıkışı yaklaşmasıyla birlikte önceki iPhone modellerinden hangisinin satışı sona erdirileceği konusu daha sık gündemde yer almaya başladı. iPhone 14’ü gelmesiyle birlikte çoğu iPhone kullanıcısı üzülecek!

  Yağız Özgün Kocabaş Yağız Özgün Kocabaş 18.04.2022 16:33 306 2 dk okuma süresi
  iPhone 14 satışının başlaması iPhone serilerine veda anlamına geliyor! Veda edilecek iPhone modelleri belli oldu!
  Son Düzenleme:

  Apple, iPhone serisiyle yıllardır akıllı telefon dünyasına yön vermeye devam ediyor. Şirket bunun için her yıl yeni bir iPhone serisi çıkartıyor. Kullanıcı cephesinde her yeni model, yepyeni özellikler ve daha üst performans anlamına geldiğinden sevinç oluşturuyor. Ancak bir yandan da yeni gelenler, eskilerini de tedavülden kaldırıyor. Nitekim 2021’de iPhone 13 serisini tanıtan Apple, iPhone 12 Pro ve iPhone XR modelleri için satış ve üretimi sonlandırmıştı. Bu şekilde her yeni gelen iPhone serisi, daha öncekilerinin satışının ve üretiminin sonlandırılmasına ve hatta desteğin sonlandırılmasına neden olabiliyor.

  Apple, resmi olarak iPhone 11, iPhone 12 Standart, iPhone 12 Mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max modellerinin satışına devam ediyor.

  Apple iPhone 14 ile iPhone 11 kullanıcılarını üzebilir

  Apple hakkındaki önemli bilgileri doğru vermekle ünlenen “LeaksApplePro” iPhone 14’ün çıkışının hangi cihazlara veda anlamına geleceğine şirketinde henüz karar veremediğini öne sürdü. Ancak gelen bilgiler, Apple’nin üretimini ve satışını durduracağı bu seferki şanssız model iPhone 11 olacak gibi görünüyor.

  iPhone 14

  Apple, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max modellerinin satışını zaten hali hazırda 2022’de kaldırılmıştı. Kullanımda sağladığı performans kalitesi ve uygun fiyatı nedeniyle iPhone 11 modeli, 2022’de de halen çok yaygın şekilde kullanılmaya devam ediliyor.

  Resmi satışı devam eden iPhone 12’nin ise iPhone 14’ün gelişinden etkilenmeyeceği gelen ön bilgiler arasında bulunuyor. Kısa bir süre önce iPhone 12 Mini vedası iddia edilmiş olsa da bununla ilgili olarak da Apple’nin nasıl bir adım atacağı henüz net değil.

  iPhone 13 Pro ve Pro Max’a veda

  Apple’nin klasik uygulaması gereğince yeni çıkan iPhone serisinin ardından bir öncekinin Pro ve Pro Max modelleri için satışı sonlandırıyor. Bu nedenle iPhone 14’ün gelişiyle birlikte iPhone 13 Pro ve iPhone 14 Pro Max’e veda edilecek.

  iPhone 11 serisine veda sizce doğru bir karar olur mu? Yorumlardan veya R10.NET Forum'dan düşüncelerinizi paylaşın.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  Tüm Yorumlar
  Toplam 2 Yorum
  • Botan Aslan
   Botan Aslan 3 ay önce
   Bari fiyatlarını düşürsünler de yeni telefonları alalım.

  İlgili İçerikler:

  iPhone 14 Bekleyenleri Ne Gibi Değişiklikler Bekliyor?

  iPhone 14 Pro ve Pro Max için bilinen tüm sızıntı haberleri, söylentiler ve iphone 14 ne zaman çıkacağına dair tüm bilgiler haberimizin detayında.

  iPhone 14 Canlı Tanıtımını Bekleyenlere Kötü Haber Geldi!

  Apple tarafından Eylül ayında yapılacak etkinliğin detayları belli olmaya başladı. Etkinliği canlı bekleyenler hayal kırıklığına uğrayabilir.

  Elif 1040

  iPhone 14’ün Çıkışını Dört Gözle Bekleyenleri Üzecek Haber

  Apple, Çin ile ABD arasındaki Tayvan krizi nedeniyle iPhone 14 çıkış tarihini ertelemek zorunda kalabilir. İşte son gelişmeler!

  Samsung Galaxy S23 Rakiplerine meydan okumaya geliyor!

  Samsung Galaxy S23 teknik özellikleri ile sektörün en iyisi olmaya geliyor. SAmsung S23 teknik özellikleri ve fiyatına haberimizden ulaşabilirsiniz.

  iPhone 14 satışının başlaması iPhone serilerine veda anlamına geliyor! Veda edilecek iPhone modelleri belli oldu!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et