R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  eSIM'li Bu Kılıf ile Akıllı Telefonunuza 5G Bağlantısı Kazandırın!

  Huawei P50 Pro için 5G destekli kılıf nasıl çalışıyor? Tüm akıllı telefonları 5G'ye bağlamak mümkün mü? İşte detaylar.

  Miraç Yılmaz Miraç Yılmaz 17.05.2022 18:11 1167 2 dk okuma süresi
  eSIM'li Bu Kılıf ile Akıllı Telefonunuza 5G Bağlantısı Kazandırın!
  Son Düzenleme:

  Uluslararası siyasi karışıklıklar, Huawei ve 5G teknolojisi tedarikçileri arasındaki bağı kopardı ayırdı ve bu da, şirketi amiral gemilerini yalnızca 4G cihazlar olarak piyasaya sürmeye zorladı. 

  Kirin 9000’den güç alan ve 6.6 inç OLED ekrana sahip olan Huawei P50 Pro, amiral gemisi olmasına rağmen sadece 4G desteğine sahip. Ancak ilk aşama için geçici çözüm keşfedilmiş gibi duruyor. 

  Yerleşik 5G modemli bir kılıf, telefonlara yeni nesil bağlantı ekleyebilir. Tabii ki aksesuar Huawei'nin kendisi değil, Soyealink isimli bir firma tarafından üretilmiş.

  Huawei P50 Pro için 5G destekli kılıf nasıl çalışıyor?

  Şu anda yalnızca Huawei P50 Pro destekleniyor. Bununla birlikte, bu çözüm yeterince popüler olduğunu kanıtlarsa, şirket muhtemelen diğer Huawei telefonları için kılıflar oluşturacaktır. Kasa yakında 800 CNY (120$/115€) fiyatla satışa sunulacak.

  Bu nasıl çalışıyor diye merak ediyor olabilirsiniz. Kılıfın 5G modem (6GHz altı, NSA+SA) ile uyumlu bir eSIM'i ve işleri yürütmek için temel çift çekirdekli 1.35GHz CPU'su var. Ancak her şey (eSIM kurulumu dahil) telefondan kontrol edilir. 

  Durum çubuğunda görünen bir sinyal gücü göstergesi bile var, bu yüzden hepsi 5G'ye sorunsuz bir şekilde bağlanan telefonun kendisi gibi geliyor.

  Kasa yaklaşık 3.2mm kalınlığında ve 52 gram ağırlığında. Dış kısım, deri benzeri bir dokuya sahip poliüretandan yapılmıştır. Şu anda sadece bir renk var, o da açık gri.

  Kılıf, telefonla USB üzerinden iletişim kurar (ve bu telefondan güç çektiği anlamına geliyor). Kılıfın kendi USB-C bağlantı noktası, SuperCharge desteği dahil olmak üzere şarj ve veri aktarımı (USB 2.0 hızları) için kullanılabilir.

  Resmi Soyealink sitesinde 5G aksesuarına daha yakından bakabilirsiniz. Huawei P50 Pro Avrupa'da mevcut olsa da, bunun Çin haricinde satışta olup olmayacağı belli değil.

  Siz Huawei P50 Pro için 5G destekli kılıf hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlardan veya R10.NET Forum'dan paylaşabilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Android Telefon Kullanıcıları Artık “Arşiv” Özelliğinden Yararlanabilecekler!

  Google, Android kullanıcılarını sevindirecek yeni bir özelliği daha duyurdu. Buna göre Play Store merkezli 'Arşiv' özelliği kullanıcılara sunulacak.

  Galaksilerin Çarpışması Hubble Uzay Teleskobundan Kaçmadı! Çarpışmanın Fotoğrafları Dünya’ya Gönderildi!

  Hubble Uzay Teleskobu, iki galaksinin çarpışma anı fotoğraflarını çekti. Teleskop, çektiği çarpışma fotoğraflarını Dünya’ya gönderdi.

  MIUI 14 Güncellemesi Geliyor! Yeni Güncellemeyi İlk Alacak Olan Akıllı Telefon Modelleri Açıklandı!

  Yapılan açıklamalara göre MIUI 14 güncellemesi çok yakında tanıtılacak. Çin merkezli sosyal medya ağı Weibo, güncellemeyi ilk alacak modelleri paylaştı.

  Mazda CX-5 Türkiye'de Satışa Sunuldu! Tasarımı Yenilenen Model Hayran Bıraktı!

  Mazda CX-5 modeli, makyajlı versiyonu ile Türkiye'de satışa sunuldu. Mazda CX-5 fiyatı, özelliğine göre 1.429.070 ile 1.461.250 TL aralığında olacak.

  eSIM'li Bu Kılıf ile Akıllı Telefonunuza 5G Bağlantısı Kazandırın!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et