R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Canon Hedef Büyüttü: Akıllı Telefon Sektörüne Profesyonel Kamera Teknolojisiyle Giriş Yapmaya Hazırlanıyor!

  Canon, diğer profesyonel kamera üreticileri gibi akıllı telefon pazarında yer almak için harekete geçiyor. Ünlü firma, pazarda ortaklık için fırsatları araştırmaya başladı.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  20.05.2023 15:17 1366 2 dk okuma süresi
  Canon Hedef Büyüttü: Akıllı Telefon Sektörüne Profesyonel Kamera Teknolojisiyle Giriş Yapmaya Hazırlanıyor!
  Son Düzenleme:

  Yıllar önce Nokia tarafından başlatılan, profesyonel kamera üreticileri ile işbirliği içinde akıllı telefon kamerası geliştirmek trendi, günümüzde geniş bir kabul görmüş durumda. Leika, Zeiss, Hasselblad gibi devler, zaman zaman en üst seviye akıllı telefonlarda yer alıyorlar.

  Canon'un Hedefi Büyüyor

  Sektör içinden alınan bilgilere bakılırsa, Canon akıllı telefon dünyasına adım atmaya hazırlanıyor. Firma, bu amaçla potansiyel iş ortakları arayışına girmiş durumda. Eğer her şey planlandığı gibi giderse, yıl sonu gelmeden Canon markasını taşıyan bir akıllı telefon kamerasıyla karşılaşmamız pek de şaşırtıcı olmayacak.

  Canon'un Potansiyel Ortakları

  Ancak Canon'un kim ya da kimlerle ortaklık kuracağı hala belirsizliğini koruyor. Sony ve Samsung, kendi sensörlerini üreten firmalar olduğu için bir iş birliği olasılığı düşük görünüyor. 

  Apple, özelleştirilmiş sensörler tercih etme yolunu seçti. Oppo, Vivo ve Xiaomi ise zaten bir ortaklık içindeler. Bu durumda, Google, Honor, Motorola ve realme gibi markalar Canon için potansiyel ortak adayları olarak karşımıza çıkıyor.

  Canon ve Akıllı Telefon Sektörü

  Canon'un akıllı telefon sektörüne girişi, profesyonel kamera teknolojisi açısından büyük bir ilerleme anlamına gelecek. Firma, yılların birikimi ve deneyimi ile bu alanda zirveye ulaşabilecek potansiyele sahip. 

  Canon’un bu stratejik hamlesi, hem akıllı telefon sektörünü hem de kamera teknolojilerini yeni bir boyuta taşıyacak gibi görünüyor. Bu durum, hem tüketiciler hem de sektörün geleceği için heyecan verici bir gelişme. İşin en ilginç yanı, Canon’un bu girişiminin akıllı telefonların kamera performansını nasıl bir üst seviyeye taşıyacağı. Ancak şüphesiz ki, Canon’un bu hamlesiyle birlikte akıllı telefon sektöründe yeni bir rekabet dönemi başlayacak.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Android 15 Güncellemesi Alacak Samsung, Xiaomi ve Diğer Telefonlar Belli Oldu: İşte Tam Liste!

  Android 15 güncellemesi alacak Samsung, Xiaomi ve diğer telefonlar açıklandı. Yeni özelliklerle donatılmış Android 15, yıl sonunda resmi olarak yayınlanacak.

  iOS 18 Güncellemesi Alacak Telefonlar Açıklandı: Hangi Modeller Güncelleme Alacak?

  Apple, WWDC 2024'te iOS 18'i tanıttı. iPhone XS ve üzeri modeller güncelleme alacak, çıkış tarihi ise Eylül'de.

  Uygun Fiyatlı Telefon Poco M6 Tanıtıldı: 108MP Kamerası Var!

  Poco M6 tanıtıldı! 108MP kamera, 33W hızlı şarj ve Helio G91 Ultra işlemciyle donatılmış bu uygun fiyatlı telefon, üstün performans ve şık tasarımıyla dikkat çekiyor.

  Akıllı Antibiyotik Geliştirildi: Bağırsaklara Zarar Vermiyor!

  Basel Üniversitesi'nden araştırmacılar, sadece zararlı bakterileri hedef alarak bağırsak florasına zarar vermeyen yeni bir antibiyotik geliştirdi: Lolamicin.

  Canon Hedef Büyüttü: Akıllı Telefon Sektörüne Profesyonel Kamera Teknolojisiyle Giriş Yapmaya Hazırlanıyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et