R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Baidu'nun İlk Akıllı Telefonu Xiaodu Qinghe Piyasaya Çıkıyor

  Baidu'nun, yakında piyasaya sürmeyi planladığı Xiaodu Qinghe adlı akıllı telefonunun ilk fotoğrafları ortaya çıktı.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  14.05.2023 14:51 1647 2 dk okuma süresi
  Baidu'nun İlk Akıllı Telefonu Xiaodu Qinghe Piyasaya Çıkıyor
  Son Düzenleme:

  Çinli internet devi Baidu'nun akıllı telefon sektörüne giriş yapacağı haberleri Mayıs'ın ilk haftalarında duyurulmuştu. Bu zamana kadar telefon hakkında çok fazla detay paylaşılmamıştı. Ancak şimdi, Baidu'nun ilk akıllı telefonu Xiaodu Qinghe'nin fotoğrafları TENAA veri tabanında yerini aldı.

  Baidu'nun Akıllı Telefonu Ne Zaman Satışa Sunulacak?

  Baidu'nun yeni akıllı telefonu, Baidu Xiaodu Qinghe (XD-SEE00-2301) olarak isimlendirildi. Xiaomi 13'ün tasarımını hatırlatan bir görünüme sahip olan cihazın gövdesi, fotoğrafa göre plastikten üretilmiş gibi duruyor. Telefonun sağ tarafında güç ve ses kontrol düğmeleri yer alıyor. Kare şeklindeki kamera bloğunda ise iki kamera ve yuvarlak bir flaş dikkat çekiyor.

  Baidu'nun İlk Akıllı Telefonu Xiaodu Qinghe'nin Özellikleri

  Baidu'nun ilk akıllı telefonu hakkında kesin bilgiler hala gizemini koruyor. Ancak cihazın sadece 4G destekleyeceği ve işletim sisteminin Android olacağı öğrenildi. Cihazın, Baidu'nun yapay zeka teknolojileriyle entegre bir şekilde çalışacağı da belirtildi. Xiaodu Qinghe'nin Mayıs ayının sonlarına doğru piyasaya sürülmesi bekleniyor.

  Xiaodu Qinghe'nin Fiyatı Ne Olacak?

  Baidu'nun bu ilk akıllı telefonunun fiyatlandırması hakkında henüz net bir bilgi bulunmamaktadır. Bu konuda daha fazla bilgi edinmek için Baidu'nun resmi duyurularını takip etmek gerekiyor.

  Baidu'nun bu yeni girişimi, akıllı telefon pazarındaki rekabeti daha da kızıştıracak gibi görünüyor. Baidu'nun yapay zeka teknolojilerindeki uzmanlığı ve Xiaomi 13'ün tasarımına benzeyen çekici tasarımıyla Xiaodu Qinghe, akıllı telefon pazarında kendine özgü bir yer bulabilir. Ancak cihazın tam özelliklerini ve fiyatını öğrenene kadar bu konuda kesin bir yorum yapmak zor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  ChatGPT, Akıllı Telefonlarda Yeni Bir Devrim Yaratıyor: İlk Entegrasyon Infinix Note 30 Serisi ile Gerçekleşiyor

  Infinix, Note 30 serisi için ChatGPT robotunu Folax dijital asistanına entegre etmeyi planlıyor. Bu adım, Infinix'in öncü bir hamle yapacağı anlamına geliyor.

  Amazon, Prime Üyelerine Ücretsiz Cep Telefonu Verecek!

  Bloomberg'e göre dünya devi Amazon, Prime müşterilerine ücretsiz ya da indirimli mobil hizmetler sağlamak için müzakerelerde bulunuyor.

  Garmin Epix Pro Çıtayı Yukarıya Çıkarıyor: Akıllı Saat Teknolojisinde Yeni Standartlar Belirleniyor

  Garmin Epix Pro serisi, dikkat çekici özellikler sunarak kullanıcılarına 31 güne kadar kullanım süresi, yokuş tırmanma ölçümü ve 32GB depolama imkanı sağlıyor.

  Galaxy S23 FE: Telefonun Testleri Başladı!

  Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S23 FE için testler başladı! Yakında piyasaya çıkacak olan cihaz, kullanıcılara muhteşem bir deneyim sunmak için geliyor.

  Baidu'nun İlk Akıllı Telefonu Xiaodu Qinghe Piyasaya Çıkıyor

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et