R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Ethereum Kurucusunu Anlatacak Film İçin NFT ve Metaverse Anlaşması

  Ethereum kurucusu Vitalik Buterin'i anlatacak film için, NFT ve metaverse anlaşması yapıldı. İşte The Infinite Machine ile Decentraland ve Lumiere arasındaki ortaklık.

  Miraç Yılmaz Miraç Yılmaz 31.05.2022 11:53 829 2 dk okuma süresi
  Ethereum Kurucusunu Anlatacak Film İçin NFT ve Metaverse Anlaşması
  Son Düzenleme:

  Versus Entertainment, Ethereum kurucusu Vitalik Buterin'e odaklanacak olan yaklaşmakta olan bir film olan “Infinite Machine” için NFT ve metaverse anlaşmayı yaptı. Şirket, Decentraland ve Lumiere ile temasa geçti.

  “The Infinite Machine”, Camilla Russo'nun aynı adlı kitabından uyarlanan ve şu anda Versus tarafından Ridley Scott'ın yapım şirketi Scott Free ile birlikte yapılmakta olan bir bir film. Dünyanın en büyük ikinci dijital varlığı olan Ethereum'un tartışmalı kurucu ortağı Vitalik Buterin'in hikayesini anlatıyor.

  Decentraland, açık kaynak teknolojisini kullanan ve üye kullanıcılar tarafından genişletilmesine izin veren sanal bir dünya işletiyor. Platform aynı zamanda bir ana şirket yerine blockchain kullanan aynı kullanıcılar tarafından sahiplenilmekte ve işletilmektedir.

  Versus ve Decentraland arasındaki anlaşma, filmin ve NFT koleksiyonunun geliştirilip Decentraland metaverse'ine entegre edildiğini görecek. 

  Hong Kong ve Singapur merkezli bir eğlence uzmanı olan Lumiere, film deneyimini geliştirip bütünleştirerek ve izleyicilerini Decentraland metaverse'e dahil ederek projeyi destekliyor.

  The Infinite Machine filminin konusu ne?

  Versus Entertainment, devam eden film projesi “The Infinite Machine” için metaverse ve NFT sektörünü geliştirmek üzere Decentraland ve Lumiere ile anlaştı.

  “The Infinite Machine”nin, NFT konularının üçüncü turunu önümüzdeki aylarda yürütmesi ve bu sayede şimdiye kadar NFT tarafından finanse edilen ilk film olması bekleniyor.

  Film, Scott Free'den Scott, Tom Moran ve Vera Meyer ile; Versus Entertainment'tan ise Alejandro Miranda ile Shyam Madiraju tarafından yazılacak ve yönetilecek.

  Decentraland Vakfı film ve eğlence başkanı Alejandro De Grazia şunları söyledi:

  “Lumiere gibi bir şirketin ve 'The Infinite Machine' gibi önemli bir filmin, topluluk hayran kitlesiyle etkileşim kurmak için deneyimlerini oluşturmak için Decentraland'ı seçmesinden gerçekten gurur duyuyoruz. Filmler, toplulukları ve Metaverse arasındaki bağlantı zaten gerçekleşiyor.”

  Lumiere CEO'su Patrice Poujol ise “Bu, tüm endüstrinin içeriğini hayranlarına ve izleyicilerine nasıl geliştirdiğini ve tanıttığını değiştirebilecek bir film dedi.

  “The Infinite Machine”in baş yapımcısı ve NFT koleksiyonundan sorumlu olan Miranda ve Francisco Gordillo, filmi ve metaverse tabanına erişimini “Ethereum'un ekosistem potansiyelini ana akım izleyicilere yayınlayacak muhteşem bir proje” olarak tanımlıyor.

  Siz The Infinite Machine hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmından veya R10.NET Forum’dan paylaşabilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  R10.Net davetiyesiz üyelik kısa süreliğine tekrar aktif!

  R10.Net Webmaster forumu davetiye kodu olmayan kişilere manuel onay ile üyelik dağıtıyor. R10.net webmaster forumuna kayıt olmak için haberimizin detaylarına bakabilirsiniz.

  Apple'dan Heyecanlandıran Hamle: iPad ve HomePod Bir Arada!

  Apple, yeni bir akıllı ev cihazını piyasaya sürmeye hazırlanıyor. iPad ve HomePod'dan birkaç özelliği içinde barındıracak bu yeni ürünün çıkış tarihi de merak konusu oldu.

  Elif 1020

  Elon Musk, Bot Hesap İddialarıyla İlgili Olarak Twitter CEO'sunu Tartışmaya Davet Ediyor

  Elon Musk, Twitter CEO'sunu herkesin önünde bot hesap konusunu tartışmaya davet etti. İşte Elon Musk ve Twitter arasındaki anlaşmazlıkta son gelişmeler!

  Telegram’dan Instagram ve Facebook’u Geride Bırakacak Atak

  Rusya ile Ukrayna arasında devam eden savaş çerçevesinde Facebook ve Instagram Rusya'da yasaklandı. Bu gelişmenin ardından Telegram kullanımı ciddi oranda artış gösterdi.

  Ethereum Kurucusunu Anlatacak Film İçin NFT ve Metaverse Anlaşması

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et