R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Bu Coin Son Dönemlerde İyi Artış Gösterdi: Reef Coin ve Projesi

  Son dönemde başta Bitcoin (BTC) olmak üzere kripto para piyasasında düşüş görüldü. Ancak HOLO coin ya da REEF coin gibi birçok altcoin dönem dönem iyi performanslar gösteriyor.

  Rokito
  Rokito R10 Editörü
  16.12.2022 16:48 1380 2 dk okuma süresi
  Bu Coin Son Dönemlerde İyi Artış Gösterdi: Reef Coin ve Projesi
  Son Düzenleme:

  Son dönemde başta Bitcoin (BTC) olmak üzere kripto para piyasasında düşüş görüldü. Ancak HOLO coin ya da REEF coin gibi birçok altcoin dönem dönem iyi performanslar gösteriyor. 

  Özellikle Reef blok zinciri ve REEF coin, DeFi ekosistemi için sunduğu avantajlarla oldukça öne çıkıyor. Peki gelecek vadeden kripto paralar arasında yer alan REEF coin nedir, ne işe yarar?

  REEF Coin Nedir?

  En iyi DeFi coinler listesinde olan REEF coin, Reef blok zincir ağının kripto para birimidir. Ağdaki işlem ücretleri REEF coin ile ödenirken, REEF sahipleri zincir üstü yönetişime katılabilir. 

  Bu arada REEF coin başlangıçta Ethereum’da çalışan bir ERC-20 tokenı ve BNB Chain’de çalışan bir BEP-20 tokenıydı. Ancak artık bunlar Reef blok zincirinde bire bir oranında dönüştürülebiliyor

  Reef Blok Zinciri

  Reef, önde gelen DeFi blok zincirlerinden biridir. 2019’da Denko Mancheski tarafından kurulan Reef, Kasım 2021’de ise adını Reef Finance olarak değiştirmiştir. 

  Reef blok zincirinde NFT, DeFi uygulamaları, akıllı sözleşmeler yaratmak mümkündür. Bu açıdan Reef, bir Ethereum alternatifidir. Reef, ERC-20 tokenlarını Reef ve Ethereum arasında; BEP-20 tokenlarını ise Reef ve BNB Chain arasında taşımak için likidite köprüleri de sağlamaktadır. Bir başka deyişle, ERC-20 ve BEP-20 tokenları Reef’te kullanılabilir. 

  Reef’in en fark yaratan özelliklerinin başında ise kendine has yönetişim modeli gelir. Reef ağında yönetişim, iki ayrı grup tarafından sağlanır: Teknik Konsey ve Doğrulayıcılar. Bu ikili model, ağ yükseltmeleri için doğrudan yöntemler sunar.

  Reef yönetişiminde rol alan iki grup birlikte çalışır. Bunlardan Teknik Konsey, ağ güncellemelerini onaylamak ve incelemekle yükümlüdür. Teknik Konsey üyeleri blok boyutu, blok süresi, verim ve diğer teknik parametrelere dair kararlar alır. Bu değişiklikleri zincir üzerinde uygulamak için Teknik Konsey’in çoğunluk onayı gerekir. Öte yandan Doğrulayıcılar, ağdaki düğümleri çalıştırmak ve meşru işlem bloklarını zincire kaydetmekle görevlidir.

  REEF Coin Nereden Alınır?

  Gelecek vadeden kripto paralar arasında gösterilen REEF coin, kripto para borsaları üzerinden alınıp satılabilir. Türkiye’de Türk lirası ile REEF coin satın almak da oldukça kolaydır. Bitlo’da güvenli ve kolay şekilde REEF/TRY al sat işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Yasal Uyarı: Bu içerikten Rokito Digital sorumlu değildir, bu bir sponsorlu ilandır.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Sony Xperia 1 V Özellikleri Sızdırıldı! Sony Xperia 1 V Teknik Özellikleri!

  Sony, 2022 Eylül ayında "Xperia 1 IV" modelini piyasaya sürmüştü. Şimdiyse 2023 yılının amiral gemisi olacak yeni versiyonu "Xperia 1 V" modelini geliştirdiği biliniyor. Hatta Şubat sonunda tanıtılması beklenen Xperia 1 V özellikleri sızdırıldı!

  DC’nin Yeni Evreni Tanıtıldı! İşte Yeni DC Film ve Dizileri!

  Yeniden yapılanmaya giden DC Studios, son dönemdeki hata ve sorunları gidermek için evreni sıfırlamaya karar verdi. 2025'te sinematik evrendeki tüm süper kahramanların hikayesi yeni baştan başlayacak. İşte James Gunn'ın yeni DC evreni!

  2023 Şubat Land Rover Güncel Fiyat Listesi Belli Oldu!

  2023 Şubat ayı Land Rover Türkiye güncel fiyat listesi belli oldu. Buna göre araçlar, güncellenen yeni fiyatlar üzerinden satışa çıktı!

  Türkiye Otomobil Piyasası Zirveye Ulaştı!

  2023 Ocak ayına ilişkin otomobil piyasası verilerini açıkladı. Ocak ayında otomobil piyasası 10 yıllık rekorunu kırdı. İşte 2023 Ocak otomotiv piyasası verileri!

  Bu Coin Son Dönemlerde İyi Artış Gösterdi: Reef Coin ve Projesi

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et