R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Bu Coin Son Dönemlerde İyi Artış Gösterdi: Reef Coin ve Projesi

  Son dönemde başta Bitcoin (BTC) olmak üzere kripto para piyasasında düşüş görüldü. Ancak HOLO coin ya da REEF coin gibi birçok altcoin dönem dönem iyi performanslar gösteriyor.

  Rokito
  Rokito R10 Editörü
  16.12.2022 16:48 2997 2 dk okuma süresi
  Bu Coin Son Dönemlerde İyi Artış Gösterdi: Reef Coin ve Projesi
  Son Düzenleme:

  Son dönemde başta Bitcoin (BTC) olmak üzere kripto para piyasasında düşüş görüldü. Ancak HOLO coin ya da REEF coin gibi birçok altcoin dönem dönem iyi performanslar gösteriyor. 

  Özellikle Reef blok zinciri ve REEF coin, DeFi ekosistemi için sunduğu avantajlarla oldukça öne çıkıyor. Peki gelecek vadeden kripto paralar arasında yer alan REEF coin nedir, ne işe yarar?

  REEF Coin Nedir?

  En iyi DeFi coinler listesinde olan REEF coin, Reef blok zincir ağının kripto para birimidir. Ağdaki işlem ücretleri REEF coin ile ödenirken, REEF sahipleri zincir üstü yönetişime katılabilir. 

  Bu arada REEF coin başlangıçta Ethereum’da çalışan bir ERC-20 tokenı ve BNB Chain’de çalışan bir BEP-20 tokenıydı. Ancak artık bunlar Reef blok zincirinde bire bir oranında dönüştürülebiliyor

  Reef Blok Zinciri

  Reef, önde gelen DeFi blok zincirlerinden biridir. 2019’da Denko Mancheski tarafından kurulan Reef, Kasım 2021’de ise adını Reef Finance olarak değiştirmiştir. 

  Reef blok zincirinde NFT, DeFi uygulamaları, akıllı sözleşmeler yaratmak mümkündür. Bu açıdan Reef, bir Ethereum alternatifidir. Reef, ERC-20 tokenlarını Reef ve Ethereum arasında; BEP-20 tokenlarını ise Reef ve BNB Chain arasında taşımak için likidite köprüleri de sağlamaktadır. Bir başka deyişle, ERC-20 ve BEP-20 tokenları Reef’te kullanılabilir. 

  Reef’in en fark yaratan özelliklerinin başında ise kendine has yönetişim modeli gelir. Reef ağında yönetişim, iki ayrı grup tarafından sağlanır: Teknik Konsey ve Doğrulayıcılar. Bu ikili model, ağ yükseltmeleri için doğrudan yöntemler sunar.

  Reef yönetişiminde rol alan iki grup birlikte çalışır. Bunlardan Teknik Konsey, ağ güncellemelerini onaylamak ve incelemekle yükümlüdür. Teknik Konsey üyeleri blok boyutu, blok süresi, verim ve diğer teknik parametrelere dair kararlar alır. Bu değişiklikleri zincir üzerinde uygulamak için Teknik Konsey’in çoğunluk onayı gerekir. Öte yandan Doğrulayıcılar, ağdaki düğümleri çalıştırmak ve meşru işlem bloklarını zincire kaydetmekle görevlidir.

  REEF Coin Nereden Alınır?

  Gelecek vadeden kripto paralar arasında gösterilen REEF coin, kripto para borsaları üzerinden alınıp satılabilir. Türkiye’de Türk lirası ile REEF coin satın almak da oldukça kolaydır. Bitlo’da güvenli ve kolay şekilde REEF/TRY al sat işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Yasal Uyarı: Bu içerikten Rokito Digital sorumlu değildir, bu bir sponsorlu ilandır.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Samsung ve Google'dan Dev İş Birliği: Yeni Galaxy Chromebook Yenilikleriyle Geliyor!

  Samsung ve Google iş birliği genişliyor. Yeni Galaxy Chromebook, Google Assistant tuşu ile teknoloji dünyasına yenilik getiriyor.

  Xiaomi 14 Ultra'nın Tüm Özellikleri Sızdırıldı: İşte Tasarımı ve Özellikleri!

  MWC 2024'te 25 Şubat'ta tanıtımı öngörülen Xiaomi 14 Ultra'ya ait yeni görseller ve detaylı özellikler ortaya çıktı. İşte bu cihazın dikkat çeken özellikleri!

  Exxen ve ExxenSpor Abonelik Ücretlerine Büyük Zam Geldi: İşte Yeni Fiyatlar!

  Exxen ve ExxenSpor, içerik kalitesini artırmak için üyelik ücretlerine zam yaptı. İşte güncel abonelik fiyatları!

  Samsung Galaxy S24 Serisinin Ekran ve Kamera Sorunlarına Çözüm Getiren Güncelleme Yayınlandı!

  Samsung Galaxy S24 serisi için yayınlanan güncelleme, ekran ve kamera sorunlarını çözüyor; kullanıcı deneyimi artıyor.

  Bu Coin Son Dönemlerde İyi Artış Gösterdi: Reef Coin ve Projesi

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et