R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Windows 11 23H2 Güncellemesi Geliyor: İşte En Yeni Özellikler!

  Microsoft, Windows 11 işletim sistemine en az bir adet daha büyük güncelleme daha sağlayacak. Windows 12'nin yaklaşmasıyla birlikte, Windows 11'in 23H2 sürümü, işletim sisteminin son büyük güncellemesi olabilir. İşte detaylar!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  16.07.2023 14:22 2101 2 dk okuma süresi
  Windows 11 23H2 Güncellemesi Geliyor: İşte En Yeni Özellikler!
  Son Düzenleme:

  Windows 12’nin 2024'te çıkacağına dair artan dedikodular arasında, Microsoft, 2023'ün son çeyreğinde Windows 11 23H2 güncellemesini sunacağını onayladı. 

  Microsoft tarafından bu şekilde isimlendirilen yeni güncelleme, işletim sistemine bir dizi kritik özellik kazandıracak. Güncellemenin yüklenmesi birkaç dakika sürecektir.

  Yeni Güncellemenin Potansiyel Özellikleri

  Microsoft, bu güncellemeyle birlikte nelerin geleceğini henüz tam olarak açıklamamış olsa da, beta test sürecinde bu güncelleme için birçok olası özellik olduğunu söyleyebiliriz. 

  En belirgin yeniliklerden biri Windows Copilot olacak. Bu, Bing ve Microsoft (Office) 365'te kullanılan GPT üretken yapay zeka teknolojisi ile, Windows kullanıcılarına işletim sistemi boyunca bir kişisel asistan olarak sunulacak.

  Yeni ve Modern Dosya Gezgini ile RGB Aydınlatma Ayarları

  Yeni ve daha modern bir Dosya Gezgini'nin yanı sıra yerel RGB aydınlatma ayarları da Windows 11'e eklenecek ve böylece üçüncü taraf uygulamalar gereksiz hale gelecek. 

  Diğer hazırlık aşamasında olan özellikler arasında yerleşik RAR ve 7-zip sıkıştırılmış dosya desteği ve Paint için karanlık mod bulunuyor.

  Güncelleme ve Aktivasyon Süreci

  Windows 11 23H2 güncellemesi, mevcut olan 22H2'yi çalıştıran sistemlere önceden indirilecek, ancak Microsoft, her şey tamamen hazır olana kadar yeni sürümü bekletmeye devam edecek. 

  Sonrasında birkaç dakika sürecek bir etkinleştirme paketi ile tüm yeni özellikler aktif hale getirilecek. Her iki sürüm aynı kaynak kodunu paylaştığından, sürümler arasında herhangi bir uygulama veya cihaz uyumluluğu konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  iPhone 16 Pro Serisine Yeni Kamera Özellikleri Geliyor: İşte Detaylar!

  iPhone 16 Pro serisi, 48MP ultra geniş kamera, genişletilmiş optik yakınlaştırma, yansıma önleyici kaplama ve gelişmiş ana kamera sensörü ile geliyor.

  Windows 11’de Başlat Menüsü Değişiyor: Telefon Bildirimleri ve Pil Durumu Göstergesi Geliyor!

  Windows 11'in yeni özelliğiyle, Android telefon bildirimleri ve pil durumu doğrudan Başlat menüsünden görüntülenebilecek, kullanıcılar için büyük kolaylık sağlanacak.

  Snapchat’e Yapay Zeka Destekli Yeni Özellikler Geldi!

  Snapchat, yeni yapay zeka modeli GenAI ile AR deneyimlerini güçlendiriyor. Bitmoji arka planları, sohbet duvar kağıtları ve yapay zeka lensleri ile büyülüyor.

  PUBG UC Satın Almak İçin Yeni Adres: Plyr.com

  Bizler de sizlere, son zamanlarda adından sıkça söz ettiren Plyr.com’u tanıtmak istedik.  Plyr, güvenilir ve kolay bir şekilde; isterseniz üye olmaksızın alışveriş imkanı tanır.

  Windows 11 23H2 Güncellemesi Geliyor: İşte En Yeni Özellikler!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et