R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Retreat to Enen Sistem Gereksinimleri

  Retreat to Enen, dünyadaki yerini bulmaya çalışan bir maceracıyı konu alan hayatta kalma oyunudur. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamalısınız. Retreat to Enen sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Timur Demir
  Timur Demir R10 Editörü
  22.08.2022 00:57 1397 3 dk okuma süresi
  Retreat to Enen Sistem Gereksinimleri
  Son Düzenleme:

  Retreat to Enen, keşifler yaparak ve avcılık ile toplayıcılık yaparak maceraya atıldığınız açık dünya tarzı bir hayatta kalma oyunudur. Head West tarafından geliştirilmiştir. İlk olarak 2022 yılında yayınlanmıştır. Oyun sadece PC (Windows) platformunda oynanır.

  İnsanlık artık tanınmaz haldedir. Savaşlar ve iklim felaketi dünyanın canına okumuştur. İnsanlar ekosisteme karşı barış ve saygıyla yaklaşmaya başlarlar. Dünya yeniden iyileşme yolundadır. Enen isimli bölgeye yollanan kişiler ise doğa ile nasıl bir hareket edileceğini öğrenmekle görevlendirilirler.

  Retreat to Enen nasıl bir oyun?

  Retreat to Enen hayalinizdeki sığınağı yaratmak için harekete geçtiğiniz bir oyundur. Dünyanın barış içerisinde kalabilmesi için tek yol budur. Avlanmak oyun mekanikleri gereği belki gerçekçi bir deneyim sayılmaz. Ancak oyunun sesleri oldukça iyidir. Sesler ve görseller yoluyla oyuncuya iyi bir oyun deneyimi sunulur.

  Diğer dünyalara ulaşabilmek için öncelikle Enen bölgesindeki belirli yerleri ziyaret etmeniz gerekir. Her ne kadar oyunda tam olarak nerede olduğunuzu görmeniz kolay olsa bile keşfettiğiniz alanlara bayraklar yerleştirerek ilerlemeniz mümkündür. Bu özellik kaybolma hissini ortadan kaldırır.

  Oyunda çeşitli yapılar oluşturma şansınız vardır ama kontroller tamamen sizde değildir. Nesnelerin nasıl döndürüleceğini öğrenmeniz uzun zaman alabilir. Oyun bu konuda herhangi bir bilgilendirme yapmaz. Biraz oyuncu kendi haline bırakılmıştır. Oyunda ilerledikçe bir şeyler öğrenebilmesi sağlanır.

  Oyunda en çok zorlanacağınız durum kesinlikle doğal yaşama ayak uydurmaktır. Hayatta kalabilmek için bir şeyler yapmanız gerekir. Ancak diğer hayatta kalma oyunlarında olduğu gibi zorlayıcı koşullarla karşılaşmazsınız. En azından başarılı olamadığınızda büyük cezalar almazsınız.

  Retreat to Enen sistem gereksinimleri

  Bilgisayarınızın Retreat to Enen çalıştırıp çalıştırmayacağını merak ediyor musunuz? Öyleyse Retreat to Enen sistem gereksinimlerini incelemelisiniz. Sistem gereksinimleri minimum ve önerilen olarak iki kısma ayrılır. Önerilen sistem gereksinimleri yüksek ayarlarda ve 1080p çözünürlükte 60 FPS için geçerlidir.

  Retreat to Enen minimum sistem gereksinimleri

  İşlemciIntel Core 2 Quad Q9705
  Ekran kartıNVIDIA GeForce GTX 660 Ti
  Bellek8 GB RAM
  Depolama alanı10 GB
  İşletim sistemiWindows 7

  Retreat to Enen önerilen sistem gereksinimleri

  İşlemciIntel Core 2 Quad Q9705
  Ekran kartıAMD Radeon RX 580
  Bellek8 GB RAM
  Depolama alanı10 GB
  İşletim sistemiWindows 10

  Retreat to Enen fiyatı ne kadar?

  Retreat to Enen oyunu sadece Windows platformunda oynanır. Oyunu oynamak için onu satın almalısınız. Satın alım fiyatı kampanyalara ve platforma göre değişiklik gösterir. Oyunu resmi mağazalardan veya çeşitli pazarlardan key olarak satın alma şansınız vardır.

  Steam40,00 TL
  Epic Store39,00 TL

  Retreat to Enen sürükleyici bir atmosfere sahiptir. Hayatta kalma oyunlarına farklı bir bakış açısı getirir. Hayatta kalmak için sürekli baskı altında olmadığınız rahatlatıcı bir oyun arıyorsanız sizin için doğru seçimdir. Retreat to Enen oyununu oynamak için sistem gereksinimlerini kontrol etmeniz yeterlidir.

  Founder: Demir Otomotiv & Grana Yazılım

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Türkiye Otomobil Piyasası Zirveye Ulaştı!

  2023 Ocak ayına ilişkin otomobil piyasası verilerini açıkladı. Ocak ayında otomobil piyasası 10 yıllık rekorunu kırdı. İşte 2023 Ocak otomotiv piyasası verileri!

  Twitter Kimlik Doğrulama Sistemi Getirebilir!

  Sosyal medya platformu Twitter, "gerçek bilgi" ilkesine ağırlık vermeye devam ediyor. Bu çerçevede platformda "kimlik doğurlama" modeline geçilecek. İşte Twitter kimlik doğrulama sisteminden ilk bilgiler!

  Motorola Moto Edge 40 Pro Özellikleri Ortaya Çıktı!

  Motorola'nın 2023 amiral gemisi "Moto Edge 40 Pro özellikleri sızdırıldı. Akıllı telefon pazarındaki payını arttırmak isteyen Motorola'nın yakında tanıtacağı Moto Edge 40 Pro teknik özellikleri şimdiden belli oldu!

  Forza Motorsport Oyunu için Yeni Bir Video Yayınlandı!

  Forza Motorsport oyunu için yeni bir video yayınlandı. Paylaşılan videoda oyun ile ilgili birçok detaya yer veriliyor!

  Retreat to Enen Sistem Gereksinimleri

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et