R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Retreat to Enen Sistem Gereksinimleri

  Retreat to Enen, dünyadaki yerini bulmaya çalışan bir maceracıyı konu alan hayatta kalma oyunudur. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamalısınız. Retreat to Enen sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Timur Demir Timur Demir 22.08.2022 00:57 1235 3 dk okuma süresi
  Retreat to Enen Sistem Gereksinimleri
  Son Düzenleme:

  Retreat to Enen, keşifler yaparak ve avcılık ile toplayıcılık yaparak maceraya atıldığınız açık dünya tarzı bir hayatta kalma oyunudur. Head West tarafından geliştirilmiştir. İlk olarak 2022 yılında yayınlanmıştır. Oyun sadece PC (Windows) platformunda oynanır.

  İnsanlık artık tanınmaz haldedir. Savaşlar ve iklim felaketi dünyanın canına okumuştur. İnsanlar ekosisteme karşı barış ve saygıyla yaklaşmaya başlarlar. Dünya yeniden iyileşme yolundadır. Enen isimli bölgeye yollanan kişiler ise doğa ile nasıl bir hareket edileceğini öğrenmekle görevlendirilirler.

  Retreat to Enen nasıl bir oyun?

  Retreat to Enen hayalinizdeki sığınağı yaratmak için harekete geçtiğiniz bir oyundur. Dünyanın barış içerisinde kalabilmesi için tek yol budur. Avlanmak oyun mekanikleri gereği belki gerçekçi bir deneyim sayılmaz. Ancak oyunun sesleri oldukça iyidir. Sesler ve görseller yoluyla oyuncuya iyi bir oyun deneyimi sunulur.

  Diğer dünyalara ulaşabilmek için öncelikle Enen bölgesindeki belirli yerleri ziyaret etmeniz gerekir. Her ne kadar oyunda tam olarak nerede olduğunuzu görmeniz kolay olsa bile keşfettiğiniz alanlara bayraklar yerleştirerek ilerlemeniz mümkündür. Bu özellik kaybolma hissini ortadan kaldırır.

  Oyunda çeşitli yapılar oluşturma şansınız vardır ama kontroller tamamen sizde değildir. Nesnelerin nasıl döndürüleceğini öğrenmeniz uzun zaman alabilir. Oyun bu konuda herhangi bir bilgilendirme yapmaz. Biraz oyuncu kendi haline bırakılmıştır. Oyunda ilerledikçe bir şeyler öğrenebilmesi sağlanır.

  Oyunda en çok zorlanacağınız durum kesinlikle doğal yaşama ayak uydurmaktır. Hayatta kalabilmek için bir şeyler yapmanız gerekir. Ancak diğer hayatta kalma oyunlarında olduğu gibi zorlayıcı koşullarla karşılaşmazsınız. En azından başarılı olamadığınızda büyük cezalar almazsınız.

  Retreat to Enen sistem gereksinimleri

  Bilgisayarınızın Retreat to Enen çalıştırıp çalıştırmayacağını merak ediyor musunuz? Öyleyse Retreat to Enen sistem gereksinimlerini incelemelisiniz. Sistem gereksinimleri minimum ve önerilen olarak iki kısma ayrılır. Önerilen sistem gereksinimleri yüksek ayarlarda ve 1080p çözünürlükte 60 FPS için geçerlidir.

  Retreat to Enen minimum sistem gereksinimleri

  İşlemciIntel Core 2 Quad Q9705
  Ekran kartıNVIDIA GeForce GTX 660 Ti
  Bellek8 GB RAM
  Depolama alanı10 GB
  İşletim sistemiWindows 7

  Retreat to Enen önerilen sistem gereksinimleri

  İşlemciIntel Core 2 Quad Q9705
  Ekran kartıAMD Radeon RX 580
  Bellek8 GB RAM
  Depolama alanı10 GB
  İşletim sistemiWindows 10

  Retreat to Enen fiyatı ne kadar?

  Retreat to Enen oyunu sadece Windows platformunda oynanır. Oyunu oynamak için onu satın almalısınız. Satın alım fiyatı kampanyalara ve platforma göre değişiklik gösterir. Oyunu resmi mağazalardan veya çeşitli pazarlardan key olarak satın alma şansınız vardır.

  Steam40,00 TL
  Epic Store39,00 TL

  Retreat to Enen sürükleyici bir atmosfere sahiptir. Hayatta kalma oyunlarına farklı bir bakış açısı getirir. Hayatta kalmak için sürekli baskı altında olmadığınız rahatlatıcı bir oyun arıyorsanız sizin için doğru seçimdir. Retreat to Enen oyununu oynamak için sistem gereksinimlerini kontrol etmeniz yeterlidir.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  İskonto

  İskonto nedir? Türkçe'ye İtalyanca'dan geçen bu kelime, ''indirim'' anlamına gelir. Muhasebe alanında da bir borç ve bedelin geri ödenmesi esnasında yapılan indirimdir. İskonto nasıl hesaplanır? Hemen öğrenin.

  Bu Uygulamaları Derhal Silin! App Store ve Google Play’de Reklam Dolandırıcılığı!

  Google Play ve App Store'daki uygulamaların bazılarında dolandırıcılık saptandı. App Store'da 10, Google Play'de ise 75 dolandırıcı uygulama bulundu.

  TikTok Yorumlar İçin Beğenmeme Butonunu Kullanmaya Başladı! Yorumlara Dislike Butonu Sonunda Geldi!

  TikTok, yeni güncellemeyle beraber yorum beğenmeme özelliğini aktif etti. Beğenmeme butonu sayesinde kullanıcılarla artık, daha gerçek etkileşimler kurulacak.

  Stray Sistem Gereksinimleri

  Stray, üçüncü şahıs tarzında oynanabilen ve bir kediyi kontrol ettiğiniz tek oyunculu bir macera oyunudur. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamalısınız. Stray sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Retreat to Enen Sistem Gereksinimleri

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et