R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Müzik Keyfi Yaşamak İsteyenlere: En Yüksek Ses Kalitesine Sahip Müzik Uygulamaları!

  En yüksek ses kalitesine sahip müzik uygulamaları pek çok kişinin merak ettiği bir durum. Bu başlık altında en iyi kaliteye sahip uygulamaları sıraladık.

  Mucosoft Mucosoft 25.10.2022 17:13 1208 3 dk okuma süresi
  Müzik Keyfi Yaşamak İsteyenlere: En Yüksek Ses Kalitesine Sahip Müzik Uygulamaları!
  Son Düzenleme:

  Müzik, insanların ruhunu dinlendiren ve onların modunu yükselten bir yapı. Müzik sayesinde insanlar, kendini daha mutlu hisseder. Müzik dinlerken önemsenmesi gereken durumlar arasında müzik kalitesi yer alıyor. 

  Müzik dinlerken kullanılan yazılım ne kadar kaliteli olursa o kadar iyi ses alınır. Teknolojinin gelişmesiyle beraber artık kaliteli müzik dinlemek mümkün hale geldi. Kaliteli müzik dinlemek için karşımıza pek çok uygulama çıkıyor. İşte en yüksek ses kalitesine sahip müzik uygulamaları!

  En yüksek ses kalitesi Tidal HiFi Plus’ta

  En yüksek ses kalitesine sahip yazılımlardan birisi Tidal HiFi Plus olmaktadır. Bu uygulama, o kadar yüksek ses kalitesine sahip ki diğer uygulamaların ses kalitesi Tidal HiFi Plus’ın yanında küçük kalıyor.

  Uygulama, 9.216 kbps değere sahip olurken bir sonraki sırayı alan Amazon Music Unlimited, 3.730 kbps ile yer alıyor.

  Tidal HiFi Plus

  Listenin başında bulunan Tidal HiFi Plus9.216 kbps değer ile ciddi anlamda kaliteli bir ses deneyimine ev sahipliği yapıyor. Uygulama AAC, ALAC, FLAC ve MQA dosya türlerini destekliyor. Aynı zamanda kütüphanesinde 90 milyonun üzerinde şarkıya ve 450.000’in üzerinde videoya yer veriyor. Reklamsız deneyimi mümkün hale getiren Tidal HiFi Plus, bununla birlikte internet olmasa bile dinleme imkanına olanak tanıyor.

  Amazon Music Unlimited

  Ayda 8,99 dolar abonelik ücreti ile beraber hizmet sunan Amazon Music Unlimited3.730 kbps değere sahip. 90 milyonun üzerinde müzikte kaliteli bir ses deneyimine imza atıyor. Uygulamanın özellikleri arasında milyonlarca podcast içeriği, internet olmadan dinleme ve reklamsız içerikler yer alıyor.

  Apple Music

  Uzamsal ses deneyimini mümkün kılan Apple Music1.411 kbps değer ile beraber listemizde yerini almış durumda. 1 ay ücretsiz deneme olanağı ile kullanıcıların ürünü deneme imkanı bulunuyor. 

  Firma, 100 milyonun üzerinde şarkı ve 30 milyonun üzerinde çalma listesine sahip. Gerçekçi müzik dinleme deneyimini en iyi şekilde yaşatmayı amaçlayan uygulama, aynı zamanda canlı radyo yayınlarına da sahip.

  Deezer

  1.411 kbps değeri ile birlikte kullanıcılarını karşılayan Deezer, popüler müzik dinleme uygulamalarından birisi. Uygulama müzik, podcast ve radyo yayını özelliklerine sahip. Ayrıca Deezer, ücretsiz aboneliğin yanı sıra Deezer Premium aboneliğine de yer veriyor. 

  Premium abonelik ile birlikte reklamsız ve çevrimdışı dinleme özelliği aktif oluyor. Ayrıca kullanıcılar, ilk ay ücretsiz deneme fırsatını yakalıyor.

  Spotify

  En yüksek ses kalitesine sahip müzik uygulamaları arasında Spotify da yer bulmuş durumda. Uygulama, 320 kbps ses kalitesine de sahip. 

  Spotify müzik indirme, reklamsız müzik dinleme ve sınırsız şarkı atlama gibi birçok özellik de sunuyor. Bireysel, Duo, Aile ve Öğrenci paketlerine ev sahipliği yapan uygulamanın 1 ve 2 aylık ücretsiz deneme abonelikleri mevcut.

  YouTube Music

  YouTube Music256 kbps ses desteği gibi oldukça düşük bir kalite ile kullanıcıların karşısına çıksa da sunduğu imkanlarla ön plana çıkıyor. 1 aylık ücretsiz deneme imkanına yer veren ürünün aylık ücreti 20,99 TL olarak karşımıza çıkıyor. 

  Uygulama podcast dinleme, reklamsız müzik imkanını deneyimleme ve indirip internet olmasa dahi dinleme özelliklerine sahip. YouTube Music, bunların yanı sıra arka planda oynatma özelliğini de destekliyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  2022’nin En İyi App Store Uygulama ve Oyunları Belli Oldu!

  App Store'da 2022 yılının en iyilerini Apple CEO'su Tim Cook açıkladı. İşte Apple tarafından açıklanan 2022'nin App Store en iyi uygulama ve oyunları!

  Yüksek ÖTV Sınırında Olan Otomobil Modellerine Tekrar Zam Mı Gelecek? Bu Modeller Hangileri?

  Kurlardaki dengesizlik, yüksek ÖTV sınırındaki otomobiller için fiyatlarda artışa neden olacak. ÖTV’si düşürülen otomobil fiyatları tekrardan yükselecek!

  Apple CarPlay İçin En İyi Uygulamalar!

  Apple CarPlay teknolojisinin desteklediği en beğenilen uygulamalar belli oldu. Buna göre geliştirilen uygulamalar arasında bazıları rakiplerini geride bıraktı!

  TikTok Entegrasyonuna Sahip İlk Tarayıcı: Opera!

  Opera, masaüstü tarayıcısına TikTok uygulaması için kısayol ekledi. Opera tarayıcısı, bu kısayol ile kullanıcılara TikTok’a hızlı erişim imkanı sunuyor.

  Müzik Keyfi Yaşamak İsteyenlere: En Yüksek Ses Kalitesine Sahip Müzik Uygulamaları!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et