R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Call of Duty: Warzone Sistem Gereksinimleri

  Call of Duty: Warzone stratejinin ve aksiyonun eksik olmadığı bir FPS (first person shooter) oyunudur. IW Engine motoru kullanılarak geliştirilmiştir. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. Call of Duty: Warzone sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Timur Demir Timur Demir 22.06.2022 09:36 1125 2 dk okuma süresi
  Call of Duty: Warzone Sistem Gereksinimleri
  Son Düzenleme:

  Call of Duty: Warzone ücretsiz olarak oynanabilen bir FPS (first person shooter) oyunudur. Infinity Ward ve Raven Software tarafından geliştirilmiştir. 2020 yılında piyasaya sürülen oyun PC, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S, PlayStation 4 ve PlayStation 5 platformlarında oynanabilir.

  Call of Duty: Warzone kendisine benzeyen diğer oyunlardan biraz farklı yapıdadır. Oyunun FPS yönü biraz daha ağır basar. Oyuncular her zaman mücadelenin içerisine girmeye çalışırlar. Hedef her zaman düşmanın üstesinden gelmek gibi görünebilir ama çok daha fazlası vardır.

  Call of Duty: Warzone nasıl bir oyun?

  Call of Duty: Warzone büyük bir savaşın içerisine girmenizi sağlar. 150 oyuncunun aynı anda büyük bir savaş alanında olduğunu ve devasa haritada birbiriyle mücadele ettiğini hayal edebilirsiniz. Bu hayal bile nasıl bir mücadelenin içerisinde olacağınızı göstermek için yeterlidir.

  Call of Duty: Warzone oynarken sesler çok önemlidir. Seslerden elde edilen ipuçlarını olabildiğince takip etmelisiniz. Oyun deneyiminin en detaylı yönlerinden birisi kesinlikle seslerdir. Sesleri daha iyi ve daha net duyabilmek için kaliteli ekipmanlara ihtiyacınız olabilir.

  Oyuna başlamak ve alışmak son derece kolaydır. Benzer oyunlardaki karmaşıklık Call of Duty: Warzone için geçerli değildir. Akıcı bir oyundur çünkü sürekli aksiyonun içerisinde yer almayı destekler. Tekrar tekrar oynamak isteyeceğinizden emin olabilirsiniz.

  Call of Duty: Warzone sistem gereksinimleri

  Bilgisayarınızın Call of Duty: Warzone çalıştırıp çalıştıramayacağını merak ediyor musunuz? Öyleyse Call of Duty: Warzone sistem gereksinimlerini incelemelisiniz. Sistem gereksinimleri minimum ve önerilen olarak iki kısma ayrılır. Önerilen sistem gereksinimleri yüksek ayarlarda ve 1080p çözünürlükte 60 FPS için geçerlidir.

  Call of Duty: Warzone minimum sistem gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i3-4340 veya AMD FX-6300
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX veya AMD Radeon HD 7950
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Depolama alanı: 175 GB
  • İşletim sistemi: Windows 10

  Call of Duty: Warzone önerilen sistem gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i5-2500K veya Ryzen 5 1600X
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 veya AMD Radeon RX 580
  • Bellek: 12 GB RAM
  • Depolama alanı: 175 GB
  • İşletim sistemi: Windows 7

  Call of Duty: Warzone fiyatı ne kadar?

  Call of Duty: Warzone oyunu Windows, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X, PlayStation 4 ve PlayStation 5 platformlarında yer alan bir oyundur. Oyunda çeşitli kozmetik eşyalar mevcuttur ve bunları satın almak paralıdır. Ancak oyunu indirip oynamak ücretsizdir.

  Call of Duty: Warzone'da arkadaşlarınızla güçlerinizi birleştirebilirsiniz. 150 oyuncuya kadar pek çok farklı mücadelenin içerisine girebilirsiniz. Ekipmanlarınızı doğru seçerek taktiksel avantajlar elde edebilirsiniz. Call of Duty: Warzone oynayabilmek için sistem gereksinimlerini kontrol etmeniz yeterlidir.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Cook, Serve, Delicious! 3?! Sistem Gereksinimleri

  Cook, Serve, Delicious! 3?! epey uğraştırıcı bir restoran simülasyonu oyunudur. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamalısınız. Cook, Serve, Delicious! 3?! sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Minecraft Sistem Gereksinimleri

  Minecraft, oyunculara çevreleriyle etkileşim kurabilme imkanı tanıyan üç boyutlu bir sandbox oyunudur. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. Minecraft sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Genshin Impact Sistem Gereksinimleri

  Genshin Impact, açık dünya tarzı fantastik bir evrende geçen bir aksiyon RPG oyunudur. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamalısınız. Genshin Impact sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Baldur's Gate: Dark Alliance II Sistem Gereksinimleri

  Baldur's Gate: Dark Alliance II, tehlikeli maceraları içinde barından bir RPG oyunudur. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamalısınız. Baldur's Gate: Dark Alliance II sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Call of Duty: Warzone Sistem Gereksinimleri

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et