R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Baldur's Gate: Dark Alliance II Sistem Gereksinimleri

  Baldur's Gate: Dark Alliance II, tehlikeli maceraları içinde barından bir RPG oyunudur. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamalısınız. Baldur's Gate: Dark Alliance II sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Timur Demir
  Timur Demir R10 Editörü
  12.08.2022 20:58 1615 3 dk okuma süresi
  Baldur's Gate: Dark Alliance II Sistem Gereksinimleri
  Son Düzenleme:

  Baldur's Gate: Dark Alliance, şöhret peşinde bir karakterin Baldur's Gate şehrindeki macerasını işleyen bir RPG oyunudur. Black Isle Studios tarafından geliştirilmiştir. İlk olarak 2022 yılında yayınlanmıştır. Oyun PC (Windows), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S ve Nintendo Switch platformlarında oynanır.

  Bundan önceki üç kahraman kötülerin temsilcisi vampir kral tarafından hapsedilir. Baldur's Gate yeni maceracıların uğrak noktası olurken işlerinden birisi şöhret kazanacağını düşünerek maceraya atılır. Oyuncuların kendi silahlarını ve zırhlarını üretebilme şansları vardır.

  Baldur's Gate: Dark Alliance II nasıl bir oyun?

  Baldur's Gate: Dark Alliance II yıllar önce PlayStation 2 platformuna çıkarılmış bir oyundur. Sonradan ise diğer platformlara uyarlanmıştır. Uyarlama sırasında herhangi bir ekleme yapılmadığı için kendinizi nostaljik bir oyunun içerisinde hissedersiniz. Karakteri kontrol etmek gibi durumlar biraz modernleştirilmiştir.

  Serideki pek çok oyun asılda eğlencelidir. Burada biraz daha farklı şeyler görürsünüz. Karakteriniz hedefteki düşmanlar yerine farklı yerlere saldırabilir. Oynanış konusunda bu tür bir eksiklik söz konusudur. Karşınıza ne çıkarsa çıksın sürekli aynı senaryoyla karşılaşırsınız. Tam düşmana vuracağım derken ıskalarsınız.

  Oyunda her şey düz bir şekilde ilerler. Karakterlerin nitelikleri basittir ve sınıflar standarttır. Sınıflar arasında değişimler yapsanız bile kısa sürede bunun mantıklı olmadığını fark edersiniz. Oyun içi ekonomi bolluğa yöneliktir. Ne kadar fazla paranız varsa bir şeyleri elde etme şansınız bir o kadar yüksektir.

  Baldur's Gate: Dark Alliance II klasik oyunlardan biridir ama böyle bir dönemde bu oyunun tadına bakmak doğru bir seçim olmayabilir. Çok daha sorunsuz RPG oyunları vardır. Nostalji yapmak istiyorsanız ilginizi çekebilir ama onun dışında yenilik açısından pek bir şey bulamazsınız.

  Baldur's Gate: Dark Alliance II sistem gereksinimleri

  Bilgisayarınızın Baldur's Gate: Dark Alliance II çalıştırıp çalıştırmayacağını merak ediyor musunuz? Öyleyse Baldur's Gate: Dark Alliance II sistem gereksinimlerini incelemelisiniz. Sistem gereksinimleri minimum ve önerilen olarak iki kısma ayrılır. Önerilen sistem gereksinimleri yüksek ayarlarda ve 1080p çözünürlükte 60 FPS için geçerlidir.

  Baldur's Gate: Dark Alliance II minimum sistem gereksinimleri

  İşlemciIntel Pentium 4
  Ekran kartıNVIDIA GeForce FX 5700
  Bellek1 GB RAM
  Depolama alanı6 GB
  İşletim sistemiWindows 7

  Baldur's Gate: Dark Alliance II önerilen sistem gereksinimleri

  İşlemciIntel Core 2 Duo E8000
  Ekran kartıNVIDIA GeForce 9600 GT
  Bellek2 GB RAM
  Depolama alanı6 GB
  İşletim sistemiWindows 10

  Baldur's Gate: Dark Alliance II fiyatı ne kadar?

  Baldur's Gate: Dark Alliance II oyunu Windows, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S ve Nintendo Switch platformlarında oynanır. Oyunu oynamak için onu satın almalısınız. Satın alım fiyatı kampanyalara ve platforma göre değişiklik gösterir. Oyunu resmi mağazalardan veya çeşitli pazarlardan key olarak satın alma şansınız vardır.

  Steam 50,00 TL
  Epic Store 49,00 TL
  GOG.com 29,99 USD
  PlayStation Store345,00 TL
  Xbox195,00 TL
  Nintendo Switch29,99 USD

  Baldur's Gate: Dark Alliance II kötülüğün geri dönüşünün ardından kahramanların hikayesini anlatır. Yıllar önce çıkarılan bir oyunun yenilenmiş hali olduğundan oynanış açısından büyük gelişmeler yoktur. Baldur's Gate: Dark Alliance II oyununu oynamak için sistem gereksinimlerini kontrol etmeniz yeterlidir.

  Founder: Demir Otomotiv & Grana Yazılım

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Apple, macOS 15 ile Yeni Özellikler Getiriyor: Sistem Ayarları Yenileniyor!

  Apple, macOS 15 ile Sistem Ayarları ve uygulama arayüzlerinde büyük yenilikler yapıyor. Siri simgesi ve Hesap Makinesi tasarımı da güncelleniyor.

  Huawei'nin Yeni İşletim Sistemi HarmonyOS Next Geliyor: İşte Çıkış Tarihi!

  Huawei, Haziran'da HarmonyOS Next'i tanıtacak. Yeni işletim sistemi, Android'den tamamen bağımsız olup Hongmeng çekirdeğiyle destekleniyor.

  VAR Kalkıyor Mu? Premier Lig'de VAR Sistemi Kaldırılacak Mı?

  Dünya futbolunda devrim niteliği taşıyan Video Yardımcı Hakem (VAR) uygulaması, ilk olarak İsveç'te son bulmuştu. Gelecek sezon ise dünyanın en iyi ligi olarak kabul edilen Premier Lig'de de olmayabilir. Peki VAR sistemi gerçekten kalkıyor mu?

  Yapay Zeka Güvenliğinde Yeni Bir Çağ: Morris II Virüsü Alarmı

  Yapay zeka güvenliği tehdit altında. Morris II, ChatGPT ve Google Gemini'yi etkileyen ilk virüs oldu.

  Baldur's Gate: Dark Alliance II Sistem Gereksinimleri

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et