R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Yeni RedmiBook 14'ün Lansman Tarihi Açıklandı: 575 Dolarlık Etiketle Piyasaya Sürülüyor

  Xiaomi, incelik ve hafiflik konseptini yeniden tanımlayacak olan RedmiBook 14 dizüstü bilgisayarının çıkış tarihini duyurdu. Ayrıca şirket, yeni ürünün bazı özelliklerini de paylaştı.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  16.05.2023 16:15 1649 1 dk okuma süresi
  Yeni RedmiBook 14'ün Lansman Tarihi Açıklandı: 575 Dolarlık Etiketle Piyasaya Sürülüyor
  Son Düzenleme:

  Xiaomi, gelecek hafta yeni nesil laptopunu duyurmaya hazırlandığını bildirdi. Çin merkezli teknoloji titanı, "ince ve hafif" kavramlarını yeniden tanımlayacak olan RedmiBook 14 2023'ü, 22 Mayıs'ta düzenlenecek etkinlikte tanıtacak.

  Bir poster yayınlayarak, kasanın sağ yanında iki adet USB-A portunun olduğunu gösterdi. Ek olarak, laptopun kapağının 180 derece açılabileceği belirtildi. Xiaomi, RedmiBook 14 2023'ün teknik özelliklerini detaylandıran bir dizi tanıtım görseli de paylaştı.

  RedmiBook 14 2023 Neler Vaat Ediyor?

  Bu model, Intel Core i5-12500H ve Core i7-12700H olmak üzere iki farklı işlemci seçeneğiyle gelecek. Cihazın ısı dağıtımı, 8 mm bakır borulu çift fan soğutma sistemine emanet. Üst düzey model, Intel Evo sertifikasına sahip. Fiyatların ise 575 dolardan başlaması bekleniyor.

  Yeni laptop, 100W hızlı şarj özelliğine sahip 56Wh batarya ile donatılacak. Dolby Atmos ve Dolby Vision teknolojileri, parmak izi okuyucu, Wi-Fi 6 modülü ve Thunderbolt 4 bağlantı noktası da cihazda bulunacak özellikler arasında.

  Xiaomi'nin yeni laptopu RedmiBook 14 2023, "ince ve hafif" konseptini yeniden tanımlama iddiasında. 22 Mayıs'ta düzenlenecek etkinlikte tanıtılacak olan cihaz, iki farklı işlemci seçeneği, hızlı şarj özelliği ve bir dizi ileri teknoloji özelliği sunacak. Fiyatlandırmanın 575 dolardan başlaması bekleniyor, bu da cihazın hem teknolojik özellikleri hem de fiyatıyla dikkat çekeceğini gösteriyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Intel Core i9-14900KS Geliyor: Özellikleri ve Çıkış Tarihi Belli Oldu!

  Intel Core i9-14900KS, çığır açan özellikleri ve yakın çıkış tarihiyle teknoloji dünyasını heyecanlandırıyor.

  YouTube Create Türkiye Sahnelerinde: Yenilikçi Video Oluşturma Deneyimi Başlıyor!

  YouTube Create artık Türkiye'de! İçerik üreticileri, ücretsiz araçlarla yaratıcılıklarını serbest bırakarak etkileyici videolar oluşturabilecekler.

  Yeni Yapay Zeka Google Genie Tanıtıldı: Oyun Yapabiliyor!

  Google DeepMind, görüntüleri anında 2D platform oyunlarına çevirebilen Genie isimli yapay zeka teknolojisini duyurdu.

  Apple, iOS 17.4 RC Sürümünü Yayınladı: İşte Gelen Yeni Özellikler!

  iOS 17.4 güncellemesi, bulut oyun desteği, yeni emoji karakterleri ve güvenlik özellikleriyle iPhone deneyimini zenginleştiriyor.

  Yeni RedmiBook 14'ün Lansman Tarihi Açıklandı: 575 Dolarlık Etiketle Piyasaya Sürülüyor

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et