R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Yemeksepeti’nden Beklenmeyen Karar! İsim Değişikliğine Gidiyor!

  Türkiye’nin en büyük sipariş sistemi Yemeksepeti, aldığı önemli karar ile birlikte ismini değiştiriyor.

  Yağız Özgün Kocabaş
  Yağız Özgün Kocabaş R10 Editörü
  03.05.2022 12:44 2027 1 dk okuma süresi
  Yemeksepeti’nden Beklenmeyen Karar! İsim Değişikliğine Gidiyor!
  Son Düzenleme:

  Türkiye’nin köklü yemek sipariş platformu, Coid-19 yasakları döneminde ciddi bir büyüme kaydetmişti. Özellikle sadece yemek siparişi kısmıyla değil açtığı market ürünleri sipariş kısmıyla da yoğun talep görmüştü. Yemeksepeti aldığı yeni kararla birlikte market bölümü olan ve “Banabi” olarak isimlendirilen hizmetinin adını değiştiriyor.

  Yemeksepeti’nden yapılan açıklama ile birlikte Yemeksepeti Banabi olan kısmın isminin “Yemeksepeti Market" olarak değiştirileceği belirtildi. Şirket 2 Mayıs’tan itibaren kademeli olarak tüm platformlarda Banabi adını Yemeksepeti Market olarak değiştirecek.

  İsimle birlikte logoda değişecek

  Yemeksepeti Market

  Yemeksepeti, Banabi’nin adını YemekSepeti yaparken, logosunu da değiştirecek. Böylelikle 2 Mayıs’tan itibaren Banabi’nin yer aldığı tüm platformlarda adı ve logosu kademeli olarak değiştirilecek.

  Yemeksepeti, Banabi’nin adını ve logosunu değiştirirken, aynı zamanda da ürün yelpazesini de genişletecek. Platform özellikle taze ürün çeşitlerini ve yanı sıra pratik yemek seçenekleri ile ilgili olarak kullanıcılara daha fazla alternatif sunmayı hedefliyor.

  Yapılan değişiklik ile birlikte logo ve isim değişikliği 2 Mayıs’ta Yemeksepeti web sitesinde değiştirilecek. Daha sonra Android uygulamasında değişikliği 11 Mayıs’ta, iOS uygulamasında ise 15 Mayıs’ta değişimi tamamlayacak. Diğer platformlarda ise en geç 24 Mayıs’a kadar değişiklik işlemleri tamamlanacak.

  Yemeksepeti, geçtiğimiz günlerde kurulduğu günden beri ilk defa yemeksepeti web sitesi tasarımını değiştirmişti.

  2008'den bugüne profesyonel içerik yazarlığı!

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Sony, Float Run İsimli Kulak Dışı Kulaklığını Duyurdu: İşte Özellikleri ve Fiyatı!

  Yenilikçi tasarımıyla Sony Float Run kulak dışı kulaklık, rahat kullanımı ve kaliteli sesiyle dikkat çekiyor. IPX4 dayanıklılık ve 10 saat pil ömrü sunuyor.

  Xiaomi, Black Shark S1 İsimli Akıllı Saatini Tanıttı: İşte Detaylar!

  Xiaomi bünyesindeki Black Shark, yeni bir akıllı saat modeli tanıttı. Black Shark S1, kullanıcılara 100'ün üzerinde spor modu ve uzun batarya ömrü sunuyor.

  WhatsApp'a İsimsiz Grup Kurma Özelliği Geldi!

  WhatsApp, yeni güncellemeyle beraber isimsiz grup kurma özelliğini getirdi. Peki, WhatsApp'da isimsiz grup nasıl kurulur?

  Twitter Kodları Yeniden Yazılıyor: İsim Değişebilir!

  Twitter mühendisleri, kaynak kodunu baştan yazmaya başladı ve ilk çalışmalarda kod satırlarında %10'luk bir azalma elde ettiler.

  Yemeksepeti’nden Beklenmeyen Karar! İsim Değişikliğine Gidiyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et