R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Yemeksepeti’nden Beklenmeyen Karar! İsim Değişikliğine Gidiyor!

  Türkiye’nin en büyük sipariş sistemi Yemeksepeti, aldığı önemli karar ile birlikte ismini değiştiriyor.

  Yağız Özgün Kocabaş Yağız Özgün Kocabaş 03.05.2022 12:44 1519 1 dk okuma süresi
  Yemeksepeti’nden Beklenmeyen Karar! İsim Değişikliğine Gidiyor!
  Son Düzenleme:

  Türkiye’nin köklü yemek sipariş platformu, Coid-19 yasakları döneminde ciddi bir büyüme kaydetmişti. Özellikle sadece yemek siparişi kısmıyla değil açtığı market ürünleri sipariş kısmıyla da yoğun talep görmüştü. Yemeksepeti aldığı yeni kararla birlikte market bölümü olan ve “Banabi” olarak isimlendirilen hizmetinin adını değiştiriyor.

  Yemeksepeti’nden yapılan açıklama ile birlikte Yemeksepeti Banabi olan kısmın isminin “Yemeksepeti Market" olarak değiştirileceği belirtildi. Şirket 2 Mayıs’tan itibaren kademeli olarak tüm platformlarda Banabi adını Yemeksepeti Market olarak değiştirecek.

  İsimle birlikte logoda değişecek

  Yemeksepeti Market

  Yemeksepeti, Banabi’nin adını YemekSepeti yaparken, logosunu da değiştirecek. Böylelikle 2 Mayıs’tan itibaren Banabi’nin yer aldığı tüm platformlarda adı ve logosu kademeli olarak değiştirilecek.

  Yemeksepeti, Banabi’nin adını ve logosunu değiştirirken, aynı zamanda da ürün yelpazesini de genişletecek. Platform özellikle taze ürün çeşitlerini ve yanı sıra pratik yemek seçenekleri ile ilgili olarak kullanıcılara daha fazla alternatif sunmayı hedefliyor.

  Yapılan değişiklik ile birlikte logo ve isim değişikliği 2 Mayıs’ta Yemeksepeti web sitesinde değiştirilecek. Daha sonra Android uygulamasında değişikliği 11 Mayıs’ta, iOS uygulamasında ise 15 Mayıs’ta değişimi tamamlayacak. Diğer platformlarda ise en geç 24 Mayıs’a kadar değişiklik işlemleri tamamlanacak.

  Yemeksepeti, geçtiğimiz günlerde kurulduğu günden beri ilk defa yemeksepeti web sitesi tasarımını değiştirmişti.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  VALORANT İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

  VALORANT oyununda isim veya nick değiştirmek, oldukça kolaydır. Bunun için ilk olarak nick belirlenmeli ve isim değişikliği bağlantısından gerekli alanlar doldurulmalıdır.

  iOS 15.7 Sürümü için Apple’dan Önemli Karar!

  Apple, yeni güncelleme ile beraber iOS 15.7.1 sürümünü yayınladı. Yayınlanan yeni sürüm ile beraber 15.7 sürümüne geçiş de engellenmiş oldu.

  Intel Ekonomik Sıkıntılara Daha Fazla Dayanamadı! Şirket Küçülmeye Gidiyor!

  Pandeminin etkilerinin azalması, bilgisayar satışlarında çok fazla oranda düşüşlere neden oldu. Böylece oldukça zor duruma düşen Intel, küçülme kararı aldı.

  Call of Duty Modern Warfare 2 İçin Şok Eden Karar!

  Activision, çevrimiçi oyunlarda yaşanan hile ve benzer sorunların önüne geçmek için yeni yöntemler geliştirmeye devam ediyor. Bu çerçevede kısa süre önce çıkan Overwatch 2 ve yakında çıkacak COD: Modern Warfare 2 için yeni bir şart getirdi. İşte o şart!

  Yemeksepeti’nden Beklenmeyen Karar! İsim Değişikliğine Gidiyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et