R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Yemeksepeti’nden Beklenmeyen Karar! İsim Değişikliğine Gidiyor!

  Türkiye’nin en büyük sipariş sistemi Yemeksepeti, aldığı önemli karar ile birlikte ismini değiştiriyor.

  Yağız Özgün Kocabaş Yağız Özgün Kocabaş 03.05.2022 12:44 1433 1 dk okuma süresi
  Yemeksepeti’nden Beklenmeyen Karar! İsim Değişikliğine Gidiyor!
  Son Düzenleme:

  Türkiye’nin köklü yemek sipariş platformu, Coid-19 yasakları döneminde ciddi bir büyüme kaydetmişti. Özellikle sadece yemek siparişi kısmıyla değil açtığı market ürünleri sipariş kısmıyla da yoğun talep görmüştü. Yemeksepeti aldığı yeni kararla birlikte market bölümü olan ve “Banabi” olarak isimlendirilen hizmetinin adını değiştiriyor.

  Yemeksepeti’nden yapılan açıklama ile birlikte Yemeksepeti Banabi olan kısmın isminin “Yemeksepeti Market" olarak değiştirileceği belirtildi. Şirket 2 Mayıs’tan itibaren kademeli olarak tüm platformlarda Banabi adını Yemeksepeti Market olarak değiştirecek.

  İsimle birlikte logoda değişecek

  Yemeksepeti Market

  Yemeksepeti, Banabi’nin adını YemekSepeti yaparken, logosunu da değiştirecek. Böylelikle 2 Mayıs’tan itibaren Banabi’nin yer aldığı tüm platformlarda adı ve logosu kademeli olarak değiştirilecek.

  Yemeksepeti, Banabi’nin adını ve logosunu değiştirirken, aynı zamanda da ürün yelpazesini de genişletecek. Platform özellikle taze ürün çeşitlerini ve yanı sıra pratik yemek seçenekleri ile ilgili olarak kullanıcılara daha fazla alternatif sunmayı hedefliyor.

  Yapılan değişiklik ile birlikte logo ve isim değişikliği 2 Mayıs’ta Yemeksepeti web sitesinde değiştirilecek. Daha sonra Android uygulamasında değişikliği 11 Mayıs’ta, iOS uygulamasında ise 15 Mayıs’ta değişimi tamamlayacak. Diğer platformlarda ise en geç 24 Mayıs’a kadar değişiklik işlemleri tamamlanacak.

  Yemeksepeti, geçtiğimiz günlerde kurulduğu günden beri ilk defa yemeksepeti web sitesi tasarımını değiştirmişti.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Kripto Paraların Yasaklandığı Ülke Sayısı Artıyor! O Ülkeden Şaşırtan Karar!

  Kripto para ile ödeme 2022 yılında artık pek çok ülkede yasadışı hale geldi. Çoğu ülke kendi para birimini korumak, vergilendirmeyi güçlendirmek veya çevreyi korumak gibi pek çok gerekçeyi ileri sürerek, kripto paraları yasaklıyor.

  Black Mirror 6.Sezon Oyuncuları Açıklandı! Kadroda Yıldız İsimler Var!

  Merakla beklenen Black Mirror 6.sezon oyuncuları sonunda belli oldu. Önceki sezonlarda olduğu gibi yeni sezon oyuncuları yıldızlarla dolu. İşte Black Mirror 6.sezon oyuncuları!

  Avrupa Birliği’nden Beklenen Karar! iPhone Şarj Kabloları Type-C Olacak!

  Avrupa Birliği Konseyi tarafından kısa bir süre önce sonuçlandırılmayan elektronik ürünlerde USB Type-C giriş standardı uygulanması kararı Avrupa Birliği yetkililerinden geldi. Apple başta olmak üzere tüm şirketler Type-C şarj girişi kullanacak.

  McLaren’den Sürpriz Karar! 2022-2023 Sezonunda Mercedes EQ Yerine Formula E’de Yer Alacak!

  Formula E nedir? Formula E takımları hangileri? McLaren Formula E takımı ne zaman yarışacak?

  Yemeksepeti’nden Beklenmeyen Karar! İsim Değişikliğine Gidiyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et