R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Sürekli Ana Sayfamıza Düşen Gmail Bildirimlerine Çözüm; Bildirimler Çalışma Saatleri İle Sınırlandırılabilecek

  IOS’da bulunan ‘odak modu’, Google tarafından Gmail’e entegre ediliyor. Bu entegrasyon sayesinde, bildirimleri istediğimiz saatte alabileceğiz.

  Ceren Varlı Ceren Varlı 19.04.2022 13:34 224 2 dk okuma süresi
  Sürekli Ana Sayfamıza Düşen Gmail Bildirimlerine Çözüm; Bildirimler Çalışma Saatleri İle Sınırlandırılabilecek
  Son Düzenleme:

  Google’ın e-posta servisi olan Gmail, günümüzde pek çoğumuzun kullandığı bir uygulama haline geldi. Bu uygulama pek çoğumuz tarafından kullanmasına rağmen, uygulamada kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyen birkaç durum var. Uygulama, önemli veya önemsiz bütün e-postaları günün her saatinde bildirim olarak gönderiyor ve kullanıcıya olumsuz bir deneyim sunuyor. Google yeni getirdiği bu uygulama ile, mevcut bildirim sorununa çözüm bulmayı hedefledi. 

  Google’ın IOS Gmail uygulamasına getirdiği bu güncelleme ile, Gmail bildirimlerini kısıtlayabileceksiniz. IOS’lardaki odak modu ile entegre olacak uygulama sayesinde, kullanıcılar günün her saatinde mail almaktan kurtulacaklar ve kendi mail alma saatlerini düzenleyebilecekler.

  Artık Apple Ürünlerinde Çalışma Saatleri Dışında Gereksiz Gmail Bildirimleri Olmayacak! 

  Bu özelliğe benzer bir özellik olarak, Gmail bildirimlerini direkt kapatabileceğiniz bir entegrasyon uzun süredir Android ve IOS işletim sistemlerinde mevcut. Fakat, Google’ın IOS’a getirdiği yenilik sayesinde, bu özelliği çalışma saatlerine göre düzenleyip bildirimlerinizi istediğiniz gibi ayarlayabileceksiniz.

  Gmail artık tam olarak istediğiniz bildirimleri istediğiniz saatte almanız için, Ppple tarafından otomatik olarak kullanılabilen ‘odak modu’ özelliğini çalıştırabilecek. Bu sayede, iş saatleri dışında, istenmeyen mailler almayacaksınız ve kullanım deneyiminizi olumsuz etkilemeyeceksiniz. Bu entegrasyonu kullanırken,isterseniz gereksiz olmayan mailleri almaya devam etme seçeneğini de kullanabileceksiniz .

  Gmail’in bu yeni entegrasyonu sayesinde, maillerini almak istediğiniz Gmail sohbetlerini ve kişileri belirleyebilirsiniz. Bu sayede sizin için kritik olan mailleri almaya devam edebileceksiniz. Mailleri istediğiniz gibi düzenleyebileceksiniz, bu sayede Gmail uygulamasını kullanırken kullanım kolaylığı yaşayacaksınız. 

  Google’ın bu yeni entegrasyonu ile ilgili görüşlerinizi yorumlar kısmından veya R10.NET Forum’dan bizimle paylaşabilirsiniz.


   

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Tesla Şu Ana Kadar 3 Milyon Elektrikli Araç Üretti!

  Elon Musk’a ait olan Tesla şirketi, 2008'de üretimine başladığı elektrikli araç sayısını 3 milyona çıkarmayı başardı. Detaylar haberimizde.

  Nothing Phone 1 Modeline Dair İlk Geri Bildirimler Geldi

  Şeffaf tasarıma sahip Nothing Phone 1 ön sipariş veren kullanıcılar, cihazlarını almaya başladı. İlk kullanımda tespit edilen bazı önemli sorunlar dikkat çekti. İşte Nothing Phone 1 özellikleri ve dikkat çeken sorunları!

  Gmail tasarımı değişiyor: Daha sade ve düzenli bir tasarım olacak

  Google, daha düzenli ve sade bir görüntü sağlamak için Gmail’in tasarımı baştan sona değiştiriyor. Yeni arayüzde, daha kullanışlı menü yapısının yanında, Gmail sohbetler, Spaces ve Meet bölümleri de ayrı halde yer alacak.

  M2 Mocbook Pro Pilde Çalışma Süresiyle Kendi Rekorunu Kıracak!

  Apple bir süredir batarya ve pil sorunlarını çözmek için çalışırken yeni bir müjde verildi. M2 işlemcili Macbook Pro modellerinde pilde çalışma süresinin bir günü bulduğu iddia edildi.

  Elif 1077
  Sürekli Ana Sayfamıza Düşen Gmail Bildirimlerine Çözüm; Bildirimler Çalışma Saatleri İle Sınırlandırılabilecek

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et