R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Sürekli Ana Sayfamıza Düşen Gmail Bildirimlerine Çözüm; Bildirimler Çalışma Saatleri İle Sınırlandırılabilecek

  IOS’da bulunan ‘odak modu’, Google tarafından Gmail’e entegre ediliyor. Bu entegrasyon sayesinde, bildirimleri istediğimiz saatte alabileceğiz.

  Ceren Varlı
  Ceren Varlı R10 Editörü
  19.04.2022 13:34 1120 2 dk okuma süresi
  Sürekli Ana Sayfamıza Düşen Gmail Bildirimlerine Çözüm; Bildirimler Çalışma Saatleri İle Sınırlandırılabilecek
  Son Düzenleme:

  Google’ın e-posta servisi olan Gmail, günümüzde pek çoğumuzun kullandığı bir uygulama haline geldi. Bu uygulama pek çoğumuz tarafından kullanmasına rağmen, uygulamada kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyen birkaç durum var. Uygulama, önemli veya önemsiz bütün e-postaları günün her saatinde bildirim olarak gönderiyor ve kullanıcıya olumsuz bir deneyim sunuyor. Google yeni getirdiği bu uygulama ile, mevcut bildirim sorununa çözüm bulmayı hedefledi. 

  Google’ın IOS Gmail uygulamasına getirdiği bu güncelleme ile, Gmail bildirimlerini kısıtlayabileceksiniz. IOS’lardaki odak modu ile entegre olacak uygulama sayesinde, kullanıcılar günün her saatinde mail almaktan kurtulacaklar ve kendi mail alma saatlerini düzenleyebilecekler.

  Artık Apple Ürünlerinde Çalışma Saatleri Dışında Gereksiz Gmail Bildirimleri Olmayacak! 

  Bu özelliğe benzer bir özellik olarak, Gmail bildirimlerini direkt kapatabileceğiniz bir entegrasyon uzun süredir Android ve IOS işletim sistemlerinde mevcut. Fakat, Google’ın IOS’a getirdiği yenilik sayesinde, bu özelliği çalışma saatlerine göre düzenleyip bildirimlerinizi istediğiniz gibi ayarlayabileceksiniz.

  Gmail artık tam olarak istediğiniz bildirimleri istediğiniz saatte almanız için, Ppple tarafından otomatik olarak kullanılabilen ‘odak modu’ özelliğini çalıştırabilecek. Bu sayede, iş saatleri dışında, istenmeyen mailler almayacaksınız ve kullanım deneyiminizi olumsuz etkilemeyeceksiniz. Bu entegrasyonu kullanırken,isterseniz gereksiz olmayan mailleri almaya devam etme seçeneğini de kullanabileceksiniz .

  Gmail’in bu yeni entegrasyonu sayesinde, maillerini almak istediğiniz Gmail sohbetlerini ve kişileri belirleyebilirsiniz. Bu sayede sizin için kritik olan mailleri almaya devam edebileceksiniz. Mailleri istediğiniz gibi düzenleyebileceksiniz, bu sayede Gmail uygulamasını kullanırken kullanım kolaylığı yaşayacaksınız. 

  Google’ın bu yeni entegrasyonu ile ilgili görüşlerinizi yorumlar kısmından veya R10.NET Forum’dan bizimle paylaşabilirsiniz.


   

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Gmail, E-posta Yanıtlarını Yeniden Tasarlayacak: İşte Detaylar!

  Google, Gmail'in e-posta yanıtlama panelini yeniliyor. Böylece daha temiz ve kullanıcı dostu tasarım ile etkileşim artacak!

  Instagram’da Genç Kullanıcılar İçin Yeni Özellik: Gece Uyarı Bildirimleri Geliyor!

  Instagram'a, gençlerin dijital sağlığını korumak için gece uyarıları özelliği geliyor. Bildirimler, gençlerin geç saatlerde sosyal medya kullanımını sınırlayacak!

  Apple'ın Akıllı Saatlerindeki Büyük Değişim: 'Kanda Oksijen' Özelliği Kaldırılıyor!

  Apple, Watch Series 9 ve Ultra 2 modellerindeki satış kısıtlamalarını aşmak için bu cihazlardan 'Kanda Oksijen' ölçüm işlevini çıkarmayı planlıyor.

  Gmail’in Android Uygulamasına Yeni Güncelleme Geldi: İşte ‘Tümünü Seç’ Özelliği!

  ı: Gmail'in Android uygulamasına eklenen 'Tümünü Seç' özelliği, e-posta yönetimini kolaylaştırıyor. İşte detaylar ve kullanım rehberi.

  Sürekli Ana Sayfamıza Düşen Gmail Bildirimlerine Çözüm; Bildirimler Çalışma Saatleri İle Sınırlandırılabilecek

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et