R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Sürekli Ana Sayfamıza Düşen Gmail Bildirimlerine Çözüm; Bildirimler Çalışma Saatleri İle Sınırlandırılabilecek

  IOS’da bulunan ‘odak modu’, Google tarafından Gmail’e entegre ediliyor. Bu entegrasyon sayesinde, bildirimleri istediğimiz saatte alabileceğiz.

  Ceren Varlı Ceren Varlı 19.04.2022 13:34 360 2 dk okuma süresi
  Sürekli Ana Sayfamıza Düşen Gmail Bildirimlerine Çözüm; Bildirimler Çalışma Saatleri İle Sınırlandırılabilecek
  Son Düzenleme:

  Google’ın e-posta servisi olan Gmail, günümüzde pek çoğumuzun kullandığı bir uygulama haline geldi. Bu uygulama pek çoğumuz tarafından kullanmasına rağmen, uygulamada kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyen birkaç durum var. Uygulama, önemli veya önemsiz bütün e-postaları günün her saatinde bildirim olarak gönderiyor ve kullanıcıya olumsuz bir deneyim sunuyor. Google yeni getirdiği bu uygulama ile, mevcut bildirim sorununa çözüm bulmayı hedefledi. 

  Google’ın IOS Gmail uygulamasına getirdiği bu güncelleme ile, Gmail bildirimlerini kısıtlayabileceksiniz. IOS’lardaki odak modu ile entegre olacak uygulama sayesinde, kullanıcılar günün her saatinde mail almaktan kurtulacaklar ve kendi mail alma saatlerini düzenleyebilecekler.

  Artık Apple Ürünlerinde Çalışma Saatleri Dışında Gereksiz Gmail Bildirimleri Olmayacak! 

  Bu özelliğe benzer bir özellik olarak, Gmail bildirimlerini direkt kapatabileceğiniz bir entegrasyon uzun süredir Android ve IOS işletim sistemlerinde mevcut. Fakat, Google’ın IOS’a getirdiği yenilik sayesinde, bu özelliği çalışma saatlerine göre düzenleyip bildirimlerinizi istediğiniz gibi ayarlayabileceksiniz.

  Gmail artık tam olarak istediğiniz bildirimleri istediğiniz saatte almanız için, Ppple tarafından otomatik olarak kullanılabilen ‘odak modu’ özelliğini çalıştırabilecek. Bu sayede, iş saatleri dışında, istenmeyen mailler almayacaksınız ve kullanım deneyiminizi olumsuz etkilemeyeceksiniz. Bu entegrasyonu kullanırken,isterseniz gereksiz olmayan mailleri almaya devam etme seçeneğini de kullanabileceksiniz .

  Gmail’in bu yeni entegrasyonu sayesinde, maillerini almak istediğiniz Gmail sohbetlerini ve kişileri belirleyebilirsiniz. Bu sayede sizin için kritik olan mailleri almaya devam edebileceksiniz. Mailleri istediğiniz gibi düzenleyebileceksiniz, bu sayede Gmail uygulamasını kullanırken kullanım kolaylığı yaşayacaksınız. 

  Google’ın bu yeni entegrasyonu ile ilgili görüşlerinizi yorumlar kısmından veya R10.NET Forum’dan bizimle paylaşabilirsiniz.


   

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Samsung Android 14 için Çalışmalara Başladı

  Alınan duyumlara göre Samsung, Android 14 için çalışmalara şimdiden başladı. İddialara göre Android 14 güncellemesi, sanıldığından çok daha erken gelebilir.

  Google Search Console İle Ürünlerinizi Alışveriş Sekmesinde Göstermeye Başlayın!

  Google Search Console, online mağaza sahiplerinin, ürünlerini 'Alışveriş' sekmesinde gösterebilmelerine olanak sağlayacak. Bu önemli özellik, kademeli olarak kullanıma sunulacak.

  Kasım Ayında Amazon’dan Dev İndirimler İle Satın Alınabilecek Teknolojik Ürünler

  Black Friday indirim sezonunun açılmasıyla Amazon'da da birçok ürün indirime girdi. Buna göre birçok teknolojik ürün, Amazon'da indirimli olarak satılacak!

  Instagram Müşteri Hizmetleri ile Nasıl İletişime Geçilir?

  Instagram müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek, oldukça kolaydır. Instagram müşteri hizmetlerine ulaşmak için birçok farklı yöntem bulunuyor.

  Sürekli Ana Sayfamıza Düşen Gmail Bildirimlerine Çözüm; Bildirimler Çalışma Saatleri İle Sınırlandırılabilecek

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et