R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  YouTube Premium Fiyatlarına Zam Geldi: Sıra Türkiye'de mi?

  YouTube Premium fiyatlarına sessizce zam yapıldı ve ABD'de bireysel abonelik için ödenen aylık ücret, daha önce 11,99 dolar olan fiyatıyla karşılaştırıldığında 13,99 dolara yükseldi. Şimdi merak edilen, bu yeni zammın Türkiye'de de geçerli olup olmayacağıdır. İşte detaylar!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  20.07.2023 17:28 1572 2 dk okuma süresi
  YouTube Premium Fiyatlarına Zam Geldi: Sıra Türkiye'de mi?
  Son Düzenleme:

  Google'ın en prestijli abonelik hizmetlerinden biri olan YouTube Premium için alarmlı bir durum ortaya çıktı. Bu hizmet, kullanıcılara reklamsız izleme ve arka planda oynatma gibi özellikler sunuyor. 

  Ancak hizmetin fiyatı, ABD'de gizli bir şekilde arttırıldı. Peki, bu artış Türkiye'de uygulanacak mı? İşte detaylar...

  YouTube Premium Fiyatlarına Zam Geldi

  Geçtiğimiz saatlerde YouTube, ABD'deki kullanıcıları için Premium hizmetinin fiyatını gizli bir şekilde güncelledi. Zam öncesi 11,99 dolar olan bireysel YouTube aboneliğinin fiyatı, artışla birlikte 13,99 dolara çıktı. Öğrencilere sunulan paketin fiyatı da 6,99 dolardan 7,99 dolara yükseltildi. Fiyat güncellemesinden etkilenmeyen tek paket, Aile aboneliği oldu.

  YouTube'un bu fiyat artışını hala duyurmadığını belirtmeliyiz. Ancak artan fiyatlar, yeni aboneler için zaten yayınlanmaya başladı. Ayrıca, YouTube Premium'a ek olarak Music Premium'un fiyatı da 9,99 dolardan 10,99 dolara arttı.

  Türkiye'de Fiyat Artışı Bekleniyor mu?

  Peki, bu yeni fiyat artışları Türkiye'yi etkiler mi? Daha önce, YouTube Premium ücretleri en son geçen Ekim ayında güncellendi. Bu noktada, bireysel aboneliğin fiyatı 19,99 TL'den 29,99 TL'ye çıktı ve yıllık abonelik 299,99 TL oldu. Önceden 25,99 TL olan Aile planı, 59,99 TL'ye güncellendi. Bu noktada, dolar kurunun 18,50 TL seviyesinde işlem gördüğünü hatırlatmalıyız. Bu tarihten itibaren herhangi bir düzenleme yapılmadı.

  Dolayısıyla, Ekim ayından bu yana Dolar/TL kuru ve KDV oranlarında yaşanan hareketlilik ve artışlar nedeniyle, fiyatların yeniden gözden geçirilmesi muhtemel görünüyor. Ancak, Google'ın hangi fiyatı belirleyeceğini bekleyip görmemiz gerekiyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  Tüm Yorumlar
  Toplam 1 Yorum

  İlgili İçerikler:

  WhatsApp’a Yeni Güncelleme Geliyor: Yakın Zamanda Çevrimiçi Olanlar Görülebilecek!

  WhatsApp yeni güncellemesiyle beraber kullanıcıların kişiler listesinden yakın zamanda çevrimiçi olanları görmelerini sağlayarak iletişim kolaylığı sunacak.

  YouTube'a Yeni Tasarım Geliyor: İşte Gelecek Yenilikler!

  YouTube, yeni tasarım testleriyle kullanıcı deneyimini yeniliyor. Başlık ve açıklamalar sağa taşındı, önerilen videolar dikkat çekici hale geldi.

  Android 15 Beta 1 Resmen Geldi: İşte Beklenen Özellikler!

  Android 15 Beta 1, büyük ekran uyumluluğu, geliştirilmiş erişilebilirlik ve artırılmış güvenlik özellikleriyle resmen geliyor.

  Google Chrome Premium Resmen Tanıtıldı: İşte Fiyatı ve Özellikleri!

  Google, gizlilik konularına öncelik veren işletmeleri hedefleyerek Chrome Enterprise Premium adında yeni bir Chrome tarayıcı sürümünü piyasaya sürdü.

  YouTube Premium Fiyatlarına Zam Geldi: Sıra Türkiye'de mi?

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et